صفحه 11 از 60 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 596

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mg1362 نمایش پست ها
    شما یه زمانی برای هر بخش وقت داری که میتونی کل این زمان رو بذاری روی سوال اول، میتونی پخشش کنی بین همه سوالها. معمولا هرکسی با توجه به قابلیتهاش این تقسیم بندی رو انجام میده. یکی کخ ریدینگش خوبه اون قسمتو رد نمیکنه، و یکی مثل من ترجیح میده رو ریدینگ وقت نذاره و قسمتهای بعدی اونو بزنه. در هر صورت نمیشه برگشت به سوالهای قبلی

سلام ،
    ممنون از جوابت.
    یعنی در کامپیوتر یک تایمر نیست که نشون بده مثلا مقدار زمان لازم برای کل امتحان چقدر مونده و نیز نشون به که آیا زمان مثلا یک دقیقه یک تست تمام شده یا نه؟

یک سئوال دیگه هم دارم
    من یک اکانت در سایت GRE باز کردم ولی از اونجا نمی دونم چرا نشد که ثبت نام کنم. هی ارور میداد و یا محل امتحان نزدیک به من رو نشون نمی داد.
    بعد چند روز بدون وارد شدن به اکانتم ، از طریق سایت پرومتریک ثبت نام کردم .حالا می خوام بدونم آیا بعد از امتحان نمره من در اکانت آنلاین من درج میشه یا نه؟ در هر دو جا از یک ایمیل استفاده کردم.
    --------------
    ويرايش توسط aminp30
    ادغام شد...
    ویرایش توسط aminp30 : May 24th, 2010 در ساعت 07:32 AM

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : درباره GRE CB و تجربیات و سوالات شما

من یه کم وضعیتم فرق داره .. و البته فکر کنم فقط یه راه دارم اما از الان می خواستم کامل بدونم که چطوری بهتره آماده بشم ! .... شمام اگه نظری دارین برسونین ! ...

من امسال فقط اروپا اپلای کردم ، از 5 جا مستر با full fund و نیم fund و غیره پذیرش گرفتم : هلند ، ایتالیا و اسپانیا ... با 4 هزارتا معیار دیگه بالاخره دارم تصمیم می گیرم که برم ایتالیا و از اونجا سال دیگه اپلای کنم ... البته سرباز نیستم و می تونم بمونم ایران اما تجربه یه سال درس خوندن توی ایتالیا بهتر از هیچی ه و مخصوصآ اینکه هر سال داره نتایج پذیرش ها بدتر از سال دیگه می شه !! ... حالا سوالای من ...

من باید حتمآ یه GRE دیگه بدم که وربال بالاتر بشم ... GRE اول رو اصفهان دادم : 800-300-4 ... GRE رو باید میلان بنویسم که GRE Computer برگزار می شه ... زمان امتحان نزدیکای کریسمس می ندازم .. Dec 2010 ... حدود 6 ماه وقت دارم .... و البته این رو هم بگم که من تجربه CAT دادن با GMAT رو دارم نمره ام 650 و AWA 5 شد ...

همه بچه ها گفتند که نمی شه توی computer based قسمت quan رو 800 زد .. می دونم سوالات سخت می شه ، توی GMAT تجربه ش رو داشتم و تونستم از 49/51 بگیرم .. یعنی 93% ! ... timing توی GMAT quan اینطوریه : 49 تا سوال توی 45 دقیقه ! ... وربالش هم 51 سوال توی 45 دقیقه ! ...

در مورد وربال GRE CB هم هیچ ایده ای ندارم ... شانسی زدن توی paper که 300 بهمون داد ... اگر توی این شش ماه (که البته 3 ماهش قاطی با درس های program ایتالیام هستش!) با خوندن 1100 و kaplan و barrons و bigbook می تونم به 1300 به بالا اینا امیدوار باشم ؟ ..

حالا با تمام این اوصاف بچه هایی که تجربه GRE CB داشتند یه نظری بدن که من با چی مواجه می شم ... این تاپیک رو خوندم اما یکی گفته راحته و یکی گفته سخته ! ... آخر چی ه ؟

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    من یه کم وضعیتم فرق داره .. و البته فکر کنم فقط یه راه دارم اما از الان می خواستم کامل بدونم که چطوری بهتره آماده بشم ! .... شمام اگه نظری دارین برسونین ! ...

من امسال فقط اروپا اپلای کردم ، از 5 جا مستر با full fund و نیم fund و غیره پذیرش گرفتم : هلند ، ایتالیا و اسپانیا ... با 4 هزارتا معیار دیگه بالاخره دارم تصمیم می گیرم که برم ایتالیا و از اونجا سال دیگه اپلای کنم ... البته سرباز نیستم و می تونم بمونم ایران اما تجربه یه سال درس خوندن توی ایتالیا بهتر از هیچی ه و مخصوصآ اینکه هر سال داره نتایج پذیرش ها بدتر از سال دیگه می شه !! ... حالا سوالای من ...

من باید حتمآ یه GRE دیگه بدم که وربال بالاتر بشم ... GRE اول رو اصفهان دادم : 800-300-4 ... GRE رو باید میلان بنویسم که GRE Computer برگزار می شه ... زمان امتحان نزدیکای کریسمس می ندازم .. Dec 2010 ... حدود 6 ماه وقت دارم .... و البته این رو هم بگم که من تجربه CAT دادن با GMAT رو دارم نمره ام 650 و AWA 5 شد ...

همه بچه ها گفتند که نمی شه توی computer based قسمت quan رو 800 زد .. می دونم سوالات سخت می شه ، توی GMAT تجربه ش رو داشتم و تونستم از 49/51 بگیرم .. یعنی 93% ! ... timing توی GMAT quan اینطوریه : 49 تا سوال توی 45 دقیقه ! ... وربالش هم 51 سوال توی 45 دقیقه ! ...

در مورد وربال GRE CB هم هیچ ایده ای ندارم ... شانسی زدن توی paper که 300 بهمون داد ... اگر توی این شش ماه (که البته 3 ماهش قاطی با درس های program ایتالیام هستش!) با خوندن 1100 و kaplan و barrons و bigbook می تونم به 1300 به بالا اینا امیدوار باشم ؟ ..

حالا با تمام این اوصاف بچه هایی که تجربه GRE CB داشتند یه نظری بدن که من با چی مواجه می شم ... این تاپیک رو خوندم اما یکی گفته راحته و یکی گفته سخته ! ... آخر چی ه ؟
    آقا چقدر كامل توضيح دادين!!!!!!! 1300 يه كم سخته يعني وربال 500. بايد 5، 6 ماه هر روز وقت بذارين! البته توي CBT آسونتره ولي همونطور كه گفتين، Q سخت‌تره. يه مزيتش اينه كه تعداد سوالها كمتره و آخر امتحان مثل من آرتوروز!! نميگيرين! منابع همونهاست. تاپيك معرفي منابع و امضاي من رو هم نگاه كنين. نرم‌افزار هم هست. ميتونين كمك بگيرين. موفق باشين

Junior Member hamid_m آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

دوستان عزیز من هر چی میرم سایت ets نمیتونم برا GRE CB ثبت نام کنم. میشه بگید چکار باید بکنم؟
    ضمنا برنامه ام اینه که تا 15 اگوست برم ترکیه امتحان بدم اگه کس دیگه ای هم هست بهم پیام بده با هم بریم.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

دوستان، می خواستم بپرسم،حالا که تو Prometric ایران رو نداره می تونیم بعد از ثبت نام آدرس رو تو پروفایل GRE تغییر بدیم تا نتایج به آدرس ایران ارسال بشه؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    دوستان، می خواستم بپرسم،حالا که تو Prometric ایران رو نداره می تونیم بعد از ثبت نام آدرس رو تو پروفایل GRE تغییر بدیم تا نتایج به آدرس ایران ارسال بشه؟
    دوست عزیز، شما نمی توانید برای GRE CB آدرس ایران رو بدید باید آدرس یه کشور دیگه که توی لیست Prometric هست رو بدید تا کارنامه به آنجا ارسال شود.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما نمی توانید برای GRE CB آدرس ایران رو بدید باید آدرس یه کشور دیگه که توی لیست Prometric هست رو بدید تا کارنامه به آنجا ارسال شود.
    ممنون از پاسختون،
    با توجه به اینکه کارنامه رو ETS صادر میکنه، آیا به نظر شما کارنامه به آدرسی که تو پروفایل ETS ساختم نخواهد رفت ؟ چون در پرفایل ETS امکان وارد کردن آدرس ایران وجود داره.
    آیا با این نظر موافقید که حتی خیلی از افرادی که در خارج از ایران هستند ممکنه به دلایلی بعد از ثبت نام آدرسشون عوض بشه و احتمالا با مکاتبه با ETS بتوان این مشکل رو حل کرد؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره GRE CBT (رايانه‌اي) و بيان تجربیات

از بچه هایی که تجربه امتحان GRE خارج از ایران دارن یه سوالی داشتم
    به نظر شما ترکیه بهتر هست یا دبی؟
    از نظر مالی کدوم به صرفه تره؟
    از نظر کیفیت برگزاری چی؟
    بعد تو ترکیه کجاها خوبه و تو دبی کجاها؟
    تا جند وقت قبل میشه ثبت نام کرد واسش؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزيزتر از جان
    اقا كار من بد اضطراري شده
    من براي ترم بهار دارم اقدام مي كنم october15
    جواب دقيق كي مي اد؟با احتساب sun and monو كجا ميشه ديد اين نمره رو يا بايد از طريق ادرسي كه داديم متوجه شيم؟
    و ميشه مثلا نمره writing را در apply profileخالي ول كرد(if i can't receive score)و بعدا نوشت(after deadline)

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

سلام
    من نمي دونم سؤال رو جاي درست مي پرسم يا نه.
    من تازه تصميم گرفتم که apply کنم واسه همين اطلاعات خيلي کمي داردم.
    مي خواستم بپرسم آزمون GRE واسه گرفتن پذيرش اجبار هست يا فقط يه امتياز حساب مي شه؟
    با تشکر از همه دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)