صفحه 2 از 60 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 596

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : درباره GRE CB و تجربیات و سوالات شما

یه موضوع ظاهرا بی ربط !!!
    تور کشورهای مختلف خصوصا دبی توی این تاریخها خیلی گرونه تا 2 Jan ... یه چک با آژانسها بکن که پول بیخود بابت shopping festival و ژانویه و اینا ندی !!

بله . مطمئنا . من این تاریخ رو مثال زدم که نزدیک بود و باز هم بود و می خواستم از نظر مهلت ثبت نام مطمئن بشم.
    باز ممنون

ثبت نام CB قبل وارد کردن شماره Credit Card شماره رجیستری نمیده که من مثلا بعد از وارد کردن مشخصات دو روز بعدش بتونم برم صفحه رجیستری خودم و شماره کارت رو وارد کنم؟
    یا همه رو باید یکجا پر کرد در فرم؟؟
    بعد از شماره کارت یک شماره رجیستر میده؟؟

(ممنون برای اصلاح CB)

ممنون

ApplyAbroad Champion

برای gre cb صفحه مخصوص به خودت نداری ! فقط یه شماره آخرش می ده ! that's it !

Junior Member

حتما confirmation numbr رو برای خودت یادداشت کن. جون همان طور که اشاره شد اگه بخوای بعد امتحان چند جا اضافه report بدی این شماره بدردت میخوره تا کارنامت بیاد.

Junior Member

دوستان من در اروپا هستم و می خوام GRE CB امتحان بدم. دو تا سوال:
    1- برای آماده شدن واسه GRE دیگه فرقی نمی کنه CB باشه یا PB؟ یعنی من هم همون کتابهایی رو بخونم که بچه های ایران برای PB می خونن؟ مثلا به من گفتن KAPLAN رو بگیر و بخون و تستهاش رو بزن، بسه!
    2- کسایی که امتحان دادن می دونن حدوداً چند روز طول می کشه تا نتایج توسط ETS به دانشگاه مقصد مورد نظر اعلام بشه؟ (مهم نیست خودم کی نتایج رو می گیرم، می خوام ببینم دانشگاهه کی دریافت می کنه) . اینطور که من فهمیدم نتایج توسط اینترانت به دانشگاهها اعلام میشه

لطفا هر کی می دونه جواب بده. دارم گیج می شم!
    پیشاپیش ممنونم.
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

1) نه فرقي ندارن فقط اينكه توي CB ديگه نمي توني به سوالاي قبلي برگردي و فقط بايد جلو بري به همين دليل سوالات quan توي CB وقت بيشتري دارن.

2) اتفاقاً مهم اينه كه خودت كي جوابو مي فهمي چون اكثر دانشگاه ها حتي rank هاي عالي مي گن ما بر مبناي حرف شما مراحل رو انجام مي ديم و اگر پذيرش گرفتين با اصل چك مي كنيم (گفتم اكثر نه همه) . خودت حدود يك ماه بعد توي CB تلفني مي توني نمرتو بپرسي
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

فرقی بین مطالعه cb و pb فکر نمیکنم باشه. اول اینکه بگم cb به نظر من خیلی ساده تره .هم verbal هم quantitative. البته من زیاد از کاپلان راضی نبودم. درمورد زمان رسدن به دانشگاه یک مسئه خیلی مهم مکان دانشگاه مورد نظره. چون ets در واقع تو شمال شرق آمریکاست و هرچی دانشگاهتون به اون نزدیکتر باشه زودتر میرسه. مثلا من خودم یک دانشگاه تو جنوب شرق خواسته بودم مستقیم بفرسته که 25 روز طول داد اما دانشگاه شمال شرق رو 15-17 روزه فرستاده بود

اینکه می گید وقت بیشتری دارن یعنی چی؟ چقدر وقت اضافه تر هست؟ من خیلی نگران زمانبندی در CB هستم. ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن بیشتر توضیح بدند

در ضمن کسی نمونه سوالهایی داره که مثل CB اصلی در کامپیوتر بشه تمرین کرد ؟

این تغییراتی که میگن از نوامبر در CB بوجود اومده چیه؟ از کجا میشه اطلاعات بیشتر بدست آورد؟

بازم ممنون

ApplyAbroad Champion

جواب همه سوالهات توی سایت gre.org هست . یه نمونه امتحان cb gre هم داره که مجانی می تونی download کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)