صفحه 3 از 60 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 596

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره GRE CB و تجربیات و سوالات شما

زمان بندی امتحان رو الان یادم نیست اما اگه تغییر چندانی نکرده باشه هموناست که تو کاپلان نوشته.(در مورد CB) اول از همه به نظر من کسی از cb نترسه چون واقعا آسون تره. دوم اینکه تغییراتی هم که قرار بوده اجرا شه تو سایت gre هست. اون ها هم اصلا مهم نیستند و تا اونجایی که یادمه تازه باعث راحت تر شدن verbal برای Sentence Completions بود. تو quantitative هم باید چند تا سول رو جواب عددیشو تایپ می کردی. برای اطلاعات بیشتر (چون اینا که گفتم مال چند ماه پیش بود) برید به سایت www.ets.org/gre یه کم پایین صفحه تو قسمت news اولین مورد نوشته . برای تمرین رو quantitative بهتره cd kaplan رو بزنید. بدک نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mteh83
    زمان بندی امتحان رو الان یادم نیست اما اگه تغییر چندانی نکرده باشه هموناست که تو کاپلان نوشته.(در مورد CB) اول از همه به نظر من کسی از cb نترسه چون واقعا آسون تره. دوم اینکه تغییراتی هم که قرار بوده اجرا شه تو سایت gre هست. اون ها هم اصلا مهم نیستند و تا اونجایی که یادمه تازه باعث راحت تر شدن verbal برای Sentence Completions بود. تو quantitative هم باید چند تا سول رو جواب عددیشو تایپ می کردی. برای اطلاعات بیشتر (چون اینا که گفتم مال چند ماه پیش بود) برید به سایت www.ets.org/gre یه کم پایین صفحه تو قسمت news اولین مورد نوشته . برای تمرین رو quantitative بهتره cd kaplan رو بزنید. بدک نیست!
    ممنونم از جوابت. ولی چرا از کاپلان راضی نبودی؟ در کل توصیه می کنی من همین کاپلان و سی دی ش رو بگیرم یا چیز دیگه ای هم اضافه کنم؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    اینکه می گید وقت بیشتری دارن یعنی چی؟ چقدر وقت اضافه تر هست؟ من خیلی نگران زمانبندی در CB هستم. ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن بیشتر توضیح بدند

در ضمن کسی نمونه سوالهایی داره که مثل CB اصلی در کامپیوتر بشه تمرین کرد ؟

این تغییراتی که میگن از نوامبر در CB بوجود اومده چیه؟ از کجا میشه اطلاعات بیشتر بدست آورد؟

بازم ممنون

ببین hn من هم می خوام توی مارچ GRE CB بدم. یه چیزایی می گم امیدوارم به دردت بخوره:
    اینجایی که من هستم (توی اروپا) یه موسسه آموزشی آمریکایی هست به اسم فولبرایت که می شه رفت توی کتابخونه ش پشت کامپیوتر نشست و نمونه امتحان GRE CB رو عین شرایط واقعی داد (برای تمرین). در ضمن هر منبع دیگه ای هم که بخوای چه کامپیوتری چه کتاب اونجا هست ولی نمیشه امانت گرفت باید همونجا خوند. حالا اینها رو گفتم که اگه میری ترکیه یه چک بکنی روی اینترنت (گوگل) ببینی این Fulbright اونجا هست یا نه. وابسته به سفارت آمریکا هم هست یعنی ممکنه تو سایت سفارت نوشته باشه.
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

نقل قول نوشته اصلی توسط ruh_e_azad
    یه نمونه امتحان cb gre هم داره که مجانی می تونی download کنی
    میشه بگید از کدوم قسمت می تونم این نمونه سوال رو بگیرم؟؟؟
    ممنون باز هم از همه دوستان

ApplyAbroad Champion

توي صفحه اول practice for gre زيرمجموعه test taker .. بعد هم Cb رو انتخاب كنيد خودتون مي بينينش

کتاب کاپلانی که من گرفتم CD نداره و همش نوشته به سایت کاپلان مراجعه کنید و شماره سریالی که در کتاب هست رو وارد کنید تا از سایت استفاده کنید. اما کتابهایی که در ایران هست شماره سریال نداره.
    این CD رو میشه جدا تهیه کرد؟ از کجا؟
    ممنون

Junior Member

اگر کسی gre cb داده میشه بگید کجا میشه تقاضای report کرد؟ منظورم قبل امتحانه. من ثبت نام کردم ولی جایی ازم نخواست در مورد report ها

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

شما روز امتحان مي توني اون 4 تا مجاني رو مشخص كني. راحتترين راه براي درخواست هاي اضافه روش تلفنيه
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

سلام
    از دوست هایی که greکامپیوتری دبی امتحان دادند می خواستم بپرسم معمولا چقدر وقت قبل از امتحان باید ثبت نام کرد تا جا خالی باشه.من حتما باید تا1.5 ماه آینده gre بدم ولی چون نمی دونم که کی واسه امتحان آماده میشم نمیتونم الان ثبت نام کنم راستش من فقط لازم که تو رایتینگ نمره 4 بیارم بنابراین ممکن تا دو هفته دیگه آماده امتحان شم ممکن 5/1 ماه دیگه.ضمنا این قضیه ثبت نام تور چقدر آدم و معطل میکنه(با توجه به تعطیلات نوروز)؟

سلام،

تو بیشتر قسمت مدارک درخواستی برای دانشگاه فقط نمره تافل رو نوشته و تعیین نکرده که نمره GRE باید چند باشه، البته بیشتر دانشگاه ها اینجورین. نظر شما چیه؟ حداقل نمره باید چند باشه؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)