صفحه 6 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 596

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

پیش فرض پاسخ : درباره GRE CB و تجربیات و سوالات شما

آیا در امتحان CBT، تعداد سؤالها متغیر است؟ منظورم اینه که مثلاً در بخش وربال، اگر سؤالها را خوب جواب بدیم و سؤالها همینجور سخت تر بشه، آنوقت وقت بیشتری هم برای سؤالهای سخت داده میشه و دست آخر ما بجای 30 تا سؤال مثلاً 25 سؤال را جواب می دیم و اگر همه 25 تا را درست جواب بدیم ( فرض محال که محال نیست) 800 میگیریم. درسته؟ در اینصورت ممکنه اصلاً یک RC را نگیریم و بجای 3 تا RC، دو تا جواب بدیم ؟ در بولیتن که هیچ چیز راجع به Adaptive بودن و تغییر تعداد سؤالها ننوشته و فقط نوشته وربال 30سؤال و 30 دقیقه هم وقت.
    و یک سؤال دیگه من هم راجع به بخشی هست که نمره اش حساب نمیشه؟ چون در بولیتن نوشته که این بخش ممکن است وجود داشته باشه چه برای PBT و چه برای CBT،تفاوتی قائل نشده. برای PBT که من ندیدم باشه، پس ممکنه در CBT هم نباشه و ما فقط 1 بخش وربال و ریاضی داشته باشیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebsadeghian
    آیا در امتحان CBT، تعداد سؤالها متغیر است؟ منظورم اینه که مثلاً در بخش وربال، اگر سؤالها را خوب جواب بدیم و سؤالها همینجور سخت تر بشه، آنوقت وقت بیشتری هم برای سؤالهای سخت داده میشه و دست آخر ما بجای 30 تا سؤال مثلاً 25 سؤال را جواب می دیم و اگر همه 25 تا را درست جواب بدیم ( فرض محال که محال نیست) 800 میگیریم. درسته؟ در اینصورت ممکنه اصلاً یک RC را نگیریم و بجای 3 تا RC، دو تا جواب بدیم ؟ در بولیتن که هیچ چیز راجع به Adaptive بودن و تغییر تعداد سؤالها ننوشته و فقط نوشته وربال 30سؤال و 30 دقیقه هم وقت.
    و یک سؤال دیگه من هم راجع به بخشی هست که نمره اش حساب نمیشه؟ چون در بولیتن نوشته که این بخش ممکن است وجود داشته باشه چه برای PBT و چه برای CBT،تفاوتی قائل نشده. برای PBT که من ندیدم باشه، پس ممکنه در CBT هم نباشه و ما فقط 1 بخش وربال و ریاضی داشته باشیم؟
    نه تعداد همون 30 تاست ولی مسئله اینه که نمره ی آخریها خیلی کمه. مثلا ممکنه شما اصلا به 5 تای آخری نرسی ولی 800 بشی البته به شرطی که بقیه رو درست زده باشید. واسه من بعد از اتمام امتحان ریاضی اومد که البته هزار بار گفته بود که نمره اش حساب نمیشه. نتیجه اینکه بیست تا سوالو من در 5 دقیقه جواب دادم یعنی بدون اینکه بخونم یه گزینه رو زدم. البته اگه شکا حالشو داشته باشی می تونی بشینی همه رو جواب بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabazad
    واسه من بعد از اتمام امتحان ریاضی اومد که البته هزار بار گفته بود که نمره اش حساب نمیشه. نتیجه اینکه بیست تا سوالو من در 5 دقیقه جواب دادم یعنی بدون اینکه بخونم یه گزینه رو زدم. البته اگه شکا حالشو داشته باشی می تونی بشینی همه رو جواب بدی.
    منظور من از بخش اضافه بخش "unscored" است که معلوم نیست کدام بخش است و شما باید همه را با دید اینکه نمره اش حساب میشه جواب بدید. آن بخشی که خودش میگه نمره اش حساب نمیشه که هیچ.
    یعنی می خواهم بدانم که بچه هایی که CBT امتحان دادند، آیا 2 بخش وربال و ریاضی داشتند یا 3 بخش؟

یک سؤال دیگه هم دارم و آن اینکه بچه هایی که در دبی امتحان دادید آیا از محل برگزاری امتحان و شرایطش راضی بودید؟ آیا مکان مجهزی بود؟ اینکه شنیدم آنجا بعضی ها تافل امتحان می دهند و سر و صدای speaking آن تمرکز را بهم می زنه درسته؟

خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabazad
    سلام به همه دوستان. من حدود یک ماه پیش دبی امتحان دادم. میشه گفت همه چیز در زمینه امتحان عالی بود البته از عربها بگذریم که تو فرودگاه ممکنه براتون مشکل درست کنند!
    با خیال راحت واسه 11.30 ثبت نام کنید هروقت بیدار شدید برید اونجا هر ساعتی برسید ازتون امتحان می گیرند (من 10 اونجا بودم و حدود 1 کارم توم شد) آب یادتون باشه با خودتون ببرید! البته من از اول واسه cbt برنامه ریخته بودم خیلی فرقی با کاغذی نداره. اما خوب به خاطر cat بودنش تو بخش verbal من کمتر از اونچه که انتظار داشتم شدم.
    البته اینم بگم چون صفحه مانیتور خیلی بالاست من که واقعا خسته شدم فقط دلم میخواست زودتر تموم شه.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebsadeghian
    منظور من از بخش اضافه بخش "unscored" است که معلوم نیست کدام بخش است و شما باید همه را با دید اینکه نمره اش حساب میشه جواب بدید. آن بخشی که خودش میگه نمره اش حساب نمیشه که هیچ.
    یعنی می خواهم بدانم که بچه هایی که CBT امتحان دادند، آیا 2 بخش وربال و ریاضی داشتند یا 3 بخش؟
    واسه من این بخش نیومد. به علاوه باز هم میگم center دوبی از همه لحاظ خوب بود فقط موقعیت مانیتور و کیبورد اذیت می کرد که فکر نکنم جاهای دیگه متفاوت باشه

من ميخوام امتحان GRE بدم.
    كسي ميدونه دوبي بهتره يا تركيه؟

Junior Member

تاريخ امتحان تركيه و دبي شبيه ايران هست. من زودتر ميخوام امتحان بدم. چكار كنم؟ :-[

نقل قول نوشته اصلی توسط najmeh29
    تاريخ امتحان تركيه و دبي شبيه ايران هست. من زودتر ميخوام امتحان بدم. چكار كنم؟ :-[
    GRE CB تو تاریخهای مختلف تویترکیه و دوبی برگزار میشه!
    شما احتمالا PBT رو نگاه کردید CBT رونگاه کنید میتونید هر وقت که خواستید امتحان بدید!

ثبت نام در GRE را تا چه زمان مانده به امتحان ميشه لغو كرد؟ و آيا مبلغ ثبت نام را عودت مي دهند؟

Junior Member

من میخوام دبی امتحان بدم.ددلاین ثبت نام ها کی هست؟ مثلا میشه 1 هفته قبل از امتحان ثبت نام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)