صفحه 9 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 596

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

پیش فرض پاسخ : درباره GRE CB و تجربیات و سوالات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها

بايد اسم دانشگاهها را با دقت به خاطر داشته باشي تا اونجا كه يادم مياد همون چهارتا هم كد نداشتن بين 20 تا مثلا مريلند بايد مال خودتو پيدا مي كردي بقيه اش هم مثل paper
    خوب می فرمایید مثل paper یعنی به صورت آنلاین ؟؟؟ یعنی باید برای خودم تو سایت ets پروفایل درست کنم ؟؟؟ من جایی رو برای این کار پیدا نکردم .... میشه راهنمایی بفرمایید ؟؟؟

من پریروز امتحان دادم. واقعا امتحان مزخرف و سختیه. البته من شب قبل از امتحان فقط سه ساعت خوابیده بودم و سر جلسه حالم خوب نبود. در حدی که اولین سوال ریاضی رو نتونستم جواب بدم. نمره ام هم وربال شد چهارصد و هفتاد، ریاضی هم هفتصد و چهل
    احتمالا باید دوباره امتحان بدم. اما کلا یه کم به این قضیه که میگن سوالهای اول رو حتما باید درست جواب بدی شک میکنم. من سوال اول رو مطمئنم که غلط جواب دادم تو قسمت ریاضی اما با این حال نمره ام کم نشد اونقدرایی. وربال هم که کلا مزخرف بود. هیچ کدوم از ریدینگ ها رو نخوندم از ترس اینکه مبادا وقت کم بیارم آخر دست یک دقیقه وقت اضافه اوردم. خیلی حیف شد

رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s نمایش پست ها
    من پریروز امتحان دادم. واقعا امتحان مزخرف و سختیه. البته من شب قبل از امتحان فقط سه ساعت خوابیده بودم و سر جلسه حالم خوب نبود. در حدی که اولین سوال ریاضی رو نتونستم جواب بدم. نمره ام هم وربال شد چهارصد و هفتاد، ریاضی هم هفتصد و چهل
    احتمالا باید دوباره امتحان بدم. اما کلا یه کم به این قضیه که میگن سوالهای اول رو حتما باید درست جواب بدی شک میکنم. من سوال اول رو مطمئنم که غلط جواب دادم تو قسمت ریاضی اما با این حال نمره ام کم نشد اونقدرایی. وربال هم که کلا مزخرف بود. هیچ کدوم از ریدینگ ها رو نخوندم از ترس اینکه مبادا وقت کم بیارم آخر دست یک دقیقه وقت اضافه اوردم. خیلی حیف شد

میشه چند تا سوال بنده رو جواب بدید ؟؟

1) موقع ثبت نام کشور رو چی انتخاب کردید ؟؟؟ ایران نداره ...
    2) چطوری قراره از نمرۀ writing خبر دار بشید ؟؟؟ آیا میشه این هم مثل pbt تو سایت پروفایل درست کرد ؟؟؟
    3) چطوری میشه نمرات رو ریپورت کرد ؟؟
    4) کجا امتحان دادید ؟؟؟ اگه دبی بوده شرایط رو می فرمایید ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها

1) موقع ثبت نام کشور رو چی انتخاب کردید ؟؟؟ ایران نداره ...
    2) چطوری قراره از نمرۀ writing خبر دار بشید ؟؟؟ آیا میشه این هم مثل pbt تو سایت پروفایل درست کرد ؟؟؟
    4) کجا امتحان دادید ؟؟؟ اگه دبی بوده شرایط رو می فرمایید ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    راستش من امریکا امتحان دادم. نمیدونم دقیقا شرایط امتحان دادن از ایران چه جوریه. نمره ی رایتینگ رو ظاهرا ده پونزده روز دیگه توی خود سایت اعلام می کنن. ریپورت هم اینجوریه که وقتی امتحان تموم میشه قبل از اینکه نمره رو اعلام کنه میپرسه میخوای ریپورت کنی. اگه بگی آره نمره ات رو نشون میده بعدش یه فرمی میاد که میتونی چهارتا دانشگاه/ رشته رو انتخاب کنی و ریپورت کنی. برای بیشتر از چهار تا باید از خود سایت جی آر ای لاگین کنید و بعد ریپورت کنید. البته فکر کنم اینجوری باشه. چون من برای تافل این کار رو کردم.

رشته و دانشگاه
    آلمان

درود ...

تو رو خدا یکی به من بگه دقیقاً واسه درخواست ریپورت و دیدن نمرۀ writing باید چیکار کنم ؟؟؟

Junior Member

درود ...

تو رو خدا یکی به من بگه دقیقاً واسه درخواست ریپورت و دیدن نمرۀ writing باید چیکار کنم ؟؟؟
    پروفایل رو چک کن
    شما کی امتحان دادی؟

1) موقع ثبت نام کشور رو چی انتخاب کردید ؟؟؟ ایران نداره ... درسته، ایران نداره. من همون امارات رو زدم
    2) چطوری قراره از نمرۀ writing خبر دار بشید ؟؟؟ آیا میشه این هم مثل pbt تو سایت پروفایل درست کرد ؟؟؟ حدودا 2 هفته بعد میتونین تو پروفایلتون ببینین. در ضمن 2-3 روز بعدشم کارنامه تون میرسه همونجایی که آدرس داده بودین
    4) کجا امتحان دادید ؟؟؟ اگه دبی بوده شرایط رو می فرمایید ؟؟ من از شرایط دبی خیلی راضی بودم. شرایط امتحان واقعا عالی بود. من سعی کردم سوالات تول وربال رو خوب بزنم. ریدینگ اول رو هم کامل خوندم و زدم. ولی بقیه 2 تا ریدینگو شانسی زدم که واسه سوالای بعدش وقت کم نیارم. واسه کوان از وسطاش دیگه سوالا خیلی سخت بود و همه اش آماری بود. رو این موضوع خیلی کار کنید. 3 تا سوال آخر رو هم وقت کم اوردم و شانسی زدم که با این وجود بازم شدم 800. یعنی بنظر من سوالای قبلی رو خیلی مهمه که چجوری زدین

ممنون میشم راهنمایی کنید
    بازم اگه سوالی راجه به دبی داشتین بپرسین

رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman نمایش پست ها
    پروفایل رو چک کن
    شما کی امتحان دادی؟
    من دیروز دبی تو knowledge village امتحان دادم ... جاش خیلی زیبا و آروم و منظم و خلوت بود ... من اصلاً نمی دونم کجا باید پروفایل بسازم ... یه جا تو سایت prometric هست که فقط می تونم فرم ثبت نامم رو ببینم ... تو قسمت confirmation an exam ... ولی اونجا هیچی نداره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.ghotbi نمایش پست ها
    بازم اگه سوالی راجه به دبی داشتین بپرسین
    ممنون دوست عزیز خدا خیرت بده ... من وربال 300 شدم و Q هم 770 ... آره کلاً همه چی عالی بود ....

من کلاً نتونستم پروفایل درست کنم ...

راستی من یه کار دیگه هم کردم ... چون ایران نبود کشور رو امارت زدم ولی آدرس تهران دادم :دی باید درستش کنم ... یعنی اون خانوم هندیه بهم گفت برو تو پروفایل یه آدرس دبی وارد کنم ... آدرس دبی دارم ولی نمی دونم چطوری میشه پروفایل رو edit کرد ... شما می دونید ؟؟؟

راستش من نمیدونم شما چجوری ثبت نام کردی؟ ولی واسه من اینجوری بود که باید اول تو خود سایت ETS یه پروفایل درست میکردم و بعدش ثبت نام کردم. الانم نمره ام همونجا اومده.

رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.ghotbi نمایش پست ها
    راستش من نمیدونم شما چجوری ثبت نام کردی؟ ولی واسه من اینجوری بود که باید اول تو خود سایت ETS یه پروفایل درست میکردم و بعدش ثبت نام کردم. الانم نمره ام همونجا اومده.

من از طریق لینک زیر ثبت نام کردم :

https://securereg3.prometric.com/ProfessionalHome.aspx

از طریق ETS که ثبت نام نمیکنه ... منتقل میکنه به سایت prometric .... میشه لینکی که از طریق اون ثبت نام کردی رو لطف کنی ؟؟؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)