صفحه 1 از 33 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

Junior Member

پیش فرض اقامت حين تحصیل در کانادا

دوستان، من پیشنهاد می‌کنم با توجه به قوانین جدید، این بخش فعال بشه ، تا دانشجویان حاضر در کانادا بتونن همفکری کنن و پیشنهاد یا راه حل جدیدی ایجاد شد، اطلاع رسانی بشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا برای دانشجویان در حال تحصیل در کانادا

سلام. من شنیدم که قوانین کمهاجرت عوض شده و دیگه نمیشه همزمان با تحصیل واسه اقامت توی کانادا اقدام کرد و باید درست تموم بشه و یک سال هم بری سر کار بعد اقدام کنی!!!! این که خیلی بده!!! من تنها دلیلی که دارم میرم کانادا همینه که زود می تونم (البته بهتره بگم می تونستم) اقامت بگیرم!!!
    درسته؟!؟

Junior Member

بله درست شنیدید. اما خوب ممکنه دوباره قوانین رو عوض کنند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

دوستان من دانشجوی مقطع دکترا در مهندسی مکانیک هستم و حدود 1 سال هست که کانادا هستم. و 2.5 سال سابقه کار هم از ایران دارم. میخواستم ببینم میتونم برا کبک مهاجرت بگیرم؟ البته من استان کبک نیستم و ساکن استان دیگری در کانادا هستم

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidziba نمایش پست ها
    دوستان من دانشجوی مقطع دکترا در مهندسی مکانیک هستم و حدود 1 سال هست که کانادا هستم. و 2.5 سال سابقه کار هم از ایران دارم. میخواستم ببینم میتونم برا کبک مهاجرت بگیرم؟ البته من استان کبک نیستم و ساکن استان دیگری در کانادا هستم
    این طور که من در سایت کبک خوندم در حال حاضر کبک پرونده متقاضیان سایر ایالتهای کانادا رو برای مهاجرت بررسی نمیکنه بهتره در این خصوص تحقیق کنید و اگه خواستید لینک مربوطه را براتون بزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    این طور که من در سایت کبک خوندم در حال حاضر کبک پرونده متقاضیان سایر ایالتهای کانادا رو برای مهاجرت بررسی نمیکنه بهتره در این خصوص تحقیق کنید و اگه خواستید لینک مربوطه را براتون بزارم
    پاشا،
    اگه زحمتی نیست میتونی این لینکی که توش خوندی که از استان های دیگه نمیشه اپلای کرد رو بزاری اینجا. آخه من تست خود سایت رو زدم که توش هم محل سکونت رو میپرسه اتفاقن. و تو قسمت مدارک و فرمهای مورد نیاز هم با توجه به محل سکونت لیست میده که اونجا هم زدم کانادا خارج از کبک. خلاصه تست که گفت اگه مثلا برای کیس من زبان سطح ۵ باشه نمرم میرسه. راستی مرسی که جواب سوالم رو تو بخش مشاوره داده بودی.

من برای ترم آینده میرم یک دانشگاه تو کبک ، چه جوری می تونم برای مهاجرت استان کبک اقدام کنم ؟ در حین تحصیل می شه یا باید درسم تموم بشه ؟ لطفاً اساتید راهنمایی کنن

سلام به دوستان: (فوری)
    الان با توجه به تغییر بعضی از قوانین، دانشجویی که از طریق پذیرش مستر به کانادا میره (کبک یا فدرال) چه پروسه ای رو برای گرفتن مهاجرت می تونه طی بکنه.

متاسفانه در تاریخ 26 JUN سال 2010 این category که به نام federal skilled worker category # 3 بود حذف شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3010 نمایش پست ها
    من برای ترم آینده میرم یک دانشگاه تو کبک ، چه جوری می تونم برای مهاجرت استان کبک اقدام کنم ؟ در حین تحصیل می شه یا باید درسم تموم بشه ؟ لطفاً اساتید راهنمایی کنن
    براساس لینک زیر دانشجویان کبک می تونن برای CSQ اقدام کنن و بعدش انشالله برای permanent resident.... حالا سواله من اینه که آیا دانشجویان فقط از این طریق می تونن برای مهاجرت اقدام کنن یا راه دیگه ای هم وجود داره؟ من خودم ترم آینده برای master دارم میام کانادا. پروسه دیگه ای نیست که ما زودتر بتونیم دست بکار شیم... چون حساب کتابی نداره که تا چه زمانی کبک قانونش همین باشه و دانشجویان از این طریق بتونن برای اقامت اقدام کنن.
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...re-submit.html

صفحه 1 از 33 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)