صفحه 28 از 33 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

سلام دوستان وقتتون بخیر من یک راهنمایی کلی میخوام از دوستانی که تجربه دارن. من درحال اقدام برای گرفتن پذیرش از کانادا هستم البته اول زبانم رو باید بگیرم.اینحور شنیدم کانادا چیزی به اسم زبان مشروط نداره یعنی من اگه 7نیارم و فرضا 6بیارم نمیتونم اقدام کنم چون سفارت ریحکت میکنه متو درسته این؟یکی از وکلا اینحور میگه و اینکه من ایران مدرکم ارشد برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی هستم از دانشگاع ازاد بت معدل 16/97ولی مجدد برای مستر میخوام اقدام کنم چون میگن سریعتر هست و راحتر برای اقامت دایم.ایا درسته یعنی بعد از یک سال تخصیل میشه ویزا اقامت دایم گرقت؟چجوری میشه اقدام کرد؟زبان مشروط رو قبول دارن؟توی مستر میشه فاند گرف یا نه کل هزینه رو بایر خودمون بدیم؟و اگه میشه چحور باید اقدام کرد و چی نیاز داره؟ممنونم

Junior Member

سلام به همگی دوستان،

من در حال برنامه ریزی برای اقدام برای دکترا در کانادا هستم ولی اطلاعاتم در این مورد و مخصوصا در مورد گرفتن اقامت در حین دکترا و یا بعد از آن از کانادا بسیار کم است. من در حال حاضر دانشجوی مستر در امریکا هستم.

بچند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. اول اینکه چه طور میتونم برای گرفتن PR در حین دکترا با توجه به قوانین جدید اقدام کنم؟ آیا شرایط کبک بهتر است یا ایالت های دیگه؟ من کبک رو برای express entry چک کردم که گفت واجد نخواهید بود.

کلا چطوره شرایط گرفتن اقامت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zazoz نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان،

من در حال برنامه ریزی برای اقدام برای دکترا در کانادا هستم ولی اطلاعاتم در این مورد و مخصوصا در مورد گرفتن اقامت در حین دکترا و یا بعد از آن از کانادا بسیار کم است. من در حال حاضر دانشجوی مستر در امریکا هستم.

بچند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. اول اینکه چه طور میتونم برای گرفتن PR در حین دکترا با توجه به قوانین جدید اقدام کنم؟ آیا شرایط کبک بهتر است یا ایالت های دیگه؟ من کبک رو برای express entry چک کردم که گفت واجد نخواهید بود.

کلا چطوره شرایط گرفتن اقامت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دیگر کانادا شرایط اختصاصی برای گرفتن پی آر برای دانشجوها نداره. و باید از طریق express entry اقدام کنید البته اگر eligible باشید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Building Eng. - Concordia

با سلام و احترام، من دارای PR کانادا هستم، چنانچه بتوانم پذیرشی جهت ادامه تحصیل از یکی از دانشگاه های کانادا دریافت کنم، این امکان وجود دارد که همسرم به طریقی ( به عنوان ویزای توریستی یا روشی دیگر) همراه من به کانادا بیاید و سپس از کانادا جهت PR همسرم اقدام کنم؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaf1987 نمایش پست ها
    با سلام و احترام، من دارای PR کانادا هستم، چنانچه بتوانم پذیرشی جهت ادامه تحصیل از یکی از دانشگاه های کانادا دریافت کنم، این امکان وجود دارد که همسرم به طریقی ( به عنوان ویزای توریستی یا روشی دیگر) همراه من به کانادا بیاید و سپس از کانادا جهت PR همسرم اقدام کنم؟
    اگر پی آر هستید با دلایل کافی میتونید برای پی آر همسرتون اقدام کنید و نیازی به پذیرش هم نیست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

یا سلاممن تازه وارد دانشگاه مانیتوبا کانادا برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی مکانیک در مقطع ارشد شده ام و چون قصد دارم بمونم و همون جا کار پیدا کنم ولی نه در ایالت مانیتوبا بلکه در انتاریو یا کبک ...آیا از الان میتوانم برای PR اقدام کنم ؟ از طریق کدام گزینه های سایت سفرات می تونام این کار را انجام دهم ؟لطفا من را راهنمایی کنید...

سلام دوستان من ادمیشنم رو تا دو هفته دیگه از یک دانشگاه تو کانادا میگیرم
    اما مراحل گرفتن ویزا برای خودم و همسرم رو نمیدونم کجا میتونم اطلاعات دقیق بگیرم و اینکه بدونم چطوری اقدام کنم که بعدا بتونم اقامت کانادا رو بگیرم؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_news نمایش پست ها
    سلام دوستان من ادمیشنم رو تا دو هفته دیگه از یک دانشگاه تو کانادا میگیرم
    اما مراحل گرفتن ویزا برای خودم و همسرم رو نمیدونم کجا میتونم اطلاعات دقیق بگیرم و اینکه بدونم چطوری اقدام کنم که بعدا بتونم اقامت کانادا رو بگیرم؟؟
    ویزای تحصیلی رو باید از سفارت بگیرید. تاپیک ویزای تحصیلی کانادا رو بخونید. اقامت دائم به ویزای تحصیلی ارتباطی نداره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط prinstongirl نمایش پست ها
    یا سلاممن تازه وارد دانشگاه مانیتوبا کانادا برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی مکانیک در مقطع ارشد شده ام و چون قصد دارم بمونم و همون جا کار پیدا کنم ولی نه در ایالت مانیتوبا بلکه در انتاریو یا کبک ...آیا از الان میتوانم برای PR اقدام کنم ؟ از طریق کدام گزینه های سایت سفرات می تونام این کار را انجام دهم ؟لطفا من را راهنمایی کنید...
    شما اگر نمره زبان و یکسال سابقه کار دارید در هر زمان میتوانید برای اقامت کانادا اپلای کنید. شرایطش اینجاست:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/index.asp

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط prinstongirl نمایش پست ها
    سلام

تاپیک های مربوط به روش Express Entry در قسمت مهاجرت به کانادا رو مطالعه کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/for...-Express-Entry

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)