صفحه 32 از 33 نخستنخست ... 222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mhgh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی دکتری در کانادا هستم. میخواستم بدونم واسه مهاجرت از طریق اکسپرس انتری، ایا قرارداد من با استادم که به عنوان فاند بهم میده ایا میتونه همون valid job offer ی باشه که امتیاز زیادی داره در اقامت گرفتن یا نه؟
    خیر این قرارداد کاری حساب نمیشه.

سلام دوستان
    طبق قانون جديد با شروع تحصيل در مقطع دكتري بعد از دو سال ميشه پي ار گرفت و بعدش بعد از دو سال و با احتساب يكسال قبل از پي ار ميشه واسه سيتيزني اقدام كرد؟
    اين قانون واسه همه استانها ثابته؟
    Impossible is impossible

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    طبق قانون جديد با شروع تحصيل در مقطع دكتري بعد از دو سال ميشه پي ار گرفت و بعدش بعد از دو سال و با احتساب يكسال قبل از پي ار ميشه واسه سيتيزني اقدام كرد؟
    اين قانون واسه همه استانها ثابته؟
    نه دوست عزیز فقط در کبک میتونید بعد از گذراندن نصف دوران تحصیل و با داشتن شرایط لارمه برای نومینیشن استانی اپلای کنید، و تضمینی هم نیست که بتونید بگیرید چون نومینیشن ها محدودیت ظرفیت دارند. بعد از اینکه نومینیشن را بگیرید ششماه تا یکسال طول میکشد تا بتوانید پی ار بگیرید.

با سلام
    من متاهل هستم و دارم واسه دکترا اپلای میکنم کانادا.
    به فرض گرفتن پذیرش تحصیلی چند تا سوال دارم.
    ۱. آیا همسرم هم میتونه بعد از ورود به کانادا همون جا اپلای کنه و درس بخونه؟
    ۲. چه مدت بعد از تحصیل میتونیم درخواست اقامت بدیم؟ اصلا میتونیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabshahab نمایش پست ها
    با سلام
    من متاهل هستم و دارم واسه دکترا اپلای میکنم کانادا.
    به فرض گرفتن پذیرش تحصیلی چند تا سوال دارم.
    ۱. آیا همسرم هم میتونه بعد از ورود به کانادا همون جا اپلای کنه و درس بخونه؟
    ۲. چه مدت بعد از تحصیل میتونیم درخواست اقامت بدیم؟ اصلا میتونیم؟
    1. بله
    2. از همین ایران هم میتونید درخواست اقامت بدید. اقامت و تحصیل دو موضوع مجزا هستند. تاپیکهای مهاجرت به کانادا را نگاه کنید.

Junior Member Reza2kn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1.
    2. از همین ایران هم میتونید درخواست اقامت بدید. اقامت و تحصیل دو موضوع مجزا هستند. تاپیکهای مهاجرت به کانادا را نگاه کنید.
    سلام دوست عزیز
    خب اینجا یه سوالی که پیش میاد اینه که: مگه تو موقع صدور ویزای تحصیلی نباید افسر ویزا رو راضی کنیم که بعد از تحصیل میخوایم به کشورمون برگردیم؟ اگه همزمان یه پرونده برای افامت هم داشته باشیم مشکل/ تناقضی ایجاد نمیکنه؟

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2kn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خب اینجا یه سوالی که پیش میاد اینه که: مگه تو موقع صدور ویزای تحصیلی نباید افسر ویزا رو راضی کنیم که بعد از تحصیل میخوایم به کشورمون برگردیم؟ اگه همزمان یه پرونده برای افامت هم داشته باشیم مشکل/ تناقضی ایجاد نمیکنه؟

موفق باشید
    نه حالت Dual Intent در قانون هم تعریف شده. افسر البته به هر بهانه ای میتونه شما رو رد کنه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان،
    اگر پرونده مهاجرتی کبک در جریان داشته باشیم، آیا میشه برای پذیرش از کالج تو مونترال اقدام کرد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگر پرونده مهاجرتی کبک در جریان داشته باشیم، آیا میشه برای پذیرش از کالج تو مونترال اقدام کرد؟
    اگر سنتون بالای 25 سال هستو مدرک لیسانس به بالا دارید نه کار درستی نیست
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    به کمک فوری فوری تان نیاز دارم.
    من در تورنتو هستم و تازه مسترم را تمام کردم.
    و میخواستم که برای اقامت اقدام بکنم. کسی به من ONIP را معرفی کرده است که از این طریق نیازی به داشتن شغل نیست.

آیا کسی تا بحال ازاین طریق اقدام کرده است؟ تجربه ای دارید؟
    من چند تا سوال مهم دارم میشه لطفا اگر تا به حال کسی اقدام کرده است بهم سریع اطلاع بده خیلی به کمکتون احتیاج دارم. چون باید هر چه سریعتر تصمیم گیری بکنم. چند تا کارم به این خاطر معلق مانده است.

۱. چرا تاریخ و ساعت اینکه چه زمانی دوباره سایت باز میشود برای Master stream ذکر نشده است؟از کجا باید بدانم کی باز میشود؟
    ۲. برای settlement fund آیا میشه اون مبلغی که نیازه در بانک باشه که ۶ ماه پرینتش را نشان بدهم میشه آن را در حساب بانک ایرانم داشته باشم؟ چون من پول در حساب ایرانم هم و گردش حساب خوبی هم دارم ومن اینجا با کارت ایرانم از صرافها پول میگیرم. و گردش حساب خوبی در اینجا ندارم.

۳. آیا من درست متوجه شدم؟ باید این مبلغ هزینه ها که برای من حدود 12475 است تا زمانی که اقامتم را بگیرم (مثلا ۱ سال) باید در حسابم باشد؟

از روی این جمله میگویم:
    You must maintain the minimum amount of funds required from the time of application submission up until the time a decision is made on your application.

۴. آیا همین حساب بانکی کافیه؟ یا باید چیزهای دیگری هم نشان بدهم بهشان؟ چون در جایی نوشته:

Unencumbered funds that are readily transferable in a convertible currency that meet or exceed the required amount for your family size. “Unencumbered” means that your funds are easily accessible and free of debt or other financial liability. You must be able to use this money to pay the costs of living for you and your dependent family members;

متشکرم...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)