صفحه 3 از 33 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت کانادا برای دانشجوبان دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ایا محدودیتی از نظر رشته، سابقه کار و... هم در نظر گرفته شده یا نه صرفا تحصیل در کانادا مد نظرشون هست؟ یه سوال دیگه ایا گرفتن اقامت به معنای دریافت پاس کانادایی محسوب میشه؟
    گفتند برای رشته های خاصی ولی هنوز رشته هاش اعلام نشده.
    و خیر دوست عزیز اقامت به معنای تابعیت نیست. اقامت کانادا یعنی شما کارت Permanent Residency میگیرید که معادل کانادایی گرین کارت است و به شما حق اقامت در کانادا میدهد. اگر بعداز اقامت مدت سه سال در کانادا حضور فیزیکی داشته باشید میتوانید تقاضای تابعیت کانادا بدهید و بقول معروف کانادایی بشوید که خود پروسه اش در حال حاضر طبق آمار اداره مهاجرت حدود 18 ماه طول میکشد. بعد از گرفتن تابعیت کانادا آن وقت میتوانید برای گرفتن پاسپورت کانادایی اقدام کنید.

اگر یک سال مستر بودیم و بعد ترنسفر شده باشیم به دکترا ، نمیشه یک سال اول رو حساب کرد؟

راستی نمره ی زبان هم باید داشته باشیم یا مثل قبلا دکتراها نمیخوان؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط 1017 نمایش پست ها
    راستی نمره ی زبان هم باید داشته باشیم یا مثل قبلا دکتراها نمیخوان؟
    هنوز جزئیاتش روشن نشده ولی بدون نمره زبان که پذیرش دکترا نمیتونید بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هنوز جزئیاتش روشن نشده ولی بدون نمره زبان که پذیرش دکترا نمیتونید بگیرید.
    نمره ی زبانی که باهاش دکترا اپلای کردیم که با دو سال بیشتر اعتبار نداره، نمره ی من که امسال تاریخش تمام میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

Hi everybody ,
    I need your advice ,
    I have my BA in economic and im going to apply for business management certificate ,
    im planing to apply for work skill program after arriving and im sure this program will help me to find my future job in CA much easier ,
    could you please help me how can i solve problem for getting ST visa ?
    coz probably visa officer will think im applying to go and stay (and its true ) so give me tricky answer to solve it plz

سلام

دوستان میخواستم بدونم که در حال حاضر قوانین مربوط به اقدام برای اقامت همزمان با تحصیل چطوریه؟
    آیا اصلا امکان یه همچین درخواستی وجود داره و اگر داره لطفا یخورده بیشتر توضیح بدید؛ و یا کلا باید درخواست اقامت رو به بعداز فارغ التحصیلی موکول کنیم (و بعد از گذشت 1سال)؟ (اگر با منبع باشه ممنون میشم).

شاید بد نباشه این رو هم در مورد شرایط خودم اضافه کنم که بنده دارم برای دانشگاه UBC اقدام میکنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sh نمایش پست ها
    سلام

دوستان میخواستم بدونم که در حال حاضر قوانین مربوط به اقدام برای اقامت همزمان با تحصیل چطوریه؟
    آیا اصلا امکان یه همچین درخواستی وجود داره و اگر داره لطفا یخورده بیشتر توضیح بدید؛ و یا کلا باید درخواست اقامت رو به بعداز فارغ التحصیلی موکول کنیم (و بعد از گذشت 1سال)؟ (اگر با منبع باشه ممنون میشم).

شاید بد نباشه این رو هم در مورد شرایط خودم اضافه کنم که بنده دارم برای دانشگاه UBC اقدام میکنم.
    شما همیشه میتونید از طریق گروه فدرال اسکیلد ورکر اقدام کنید اگر رشته و سابقه تون به لیست بخوره. اگر شرایط اون رو ندارید بعد از دوسال PhD خوندن میتونید برای اقامت از طریق فدرال اقدام کنید. غیر از این شرایط باید صبر کنید درستون تموم بشه. اگر دانشجوی مستر هستید بعد از فارغ التحصیلی از طریق استانی میتونید اقدام کنید. اگر دانشجوی لیسانس در کانادا هستید بعد از گرفتن لیسانس و یکسال سابقه کار ازطریق Canadian Experience Class فدرال میتونید اقدام کنید.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما همیشه میتونید از طریق گروه فدرال اسکیلد ورکر اقدام کنید اگر رشته و سابقه تون به لیست بخوره. اگر شرایط اون رو ندارید بعد از دوسال PhD خوندن میتونید برای اقامت از طریق فدرال اقدام کنید. غیر از این شرایط باید صبر کنید درستون تموم بشه. اگر دانشجوی مستر هستید بعد از فارغ التحصیلی از طریق استانی میتونید اقدام کنید. اگر دانشجوی لیسانس در کانادا هستید بعد از گرفتن لیسانس و یکسال سابقه کار ازطریق Canadian Experience Class فدرال میتونید اقدام کنید.
    میشه بگین هر کدوم از این روشها حدودا" چقدر طول میکشه که به سرانجام برسه؟ (منهای طول تحصیل)
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    میشه بگین هر کدوم از این روشها حدودا" چقدر طول میکشه که به سرانجام برسه؟ (منهای طول تحصیل)
    والله کسی دقیقا نمیدونه بیشتر این روشها تازه اضافه شده اند. روش CEC رو سایت اداره مهاجرت اوایل نوشته بود 9 ماه و بعد شد 11 ماه والآن نوشته 15 ماه! اسکیلد ورکر جدید قرار بود در عرض 12 ماه نهایی بشه ولی ظاهرا الآن بعد از 18 ماه هنوز کسی نگرفته. روی زمان بندی های اداره مهاجرت کانادا هیچ وقت نمیشه حساب کرد!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)