نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

ممنون از راهنمائيتون.
    ولي اگر آفيسر مصاحبه (براي ويزاي تحصيلي)، بدونه كه من پرونده مهاجرتي دارم، من چه مدركي مي تونم نشون بدم كه قانع بشه من برمي گردم؟ چون اگر مي خواستم برگردم كه پروسه مهاجرتي نداشتم. براي آمريكا هم من هم اسناد مالي و خونه داشتم و هم اينكه بدون همسرم اقدام كردم، ولي آفيسر قانع نشد. حالا در مورد كانادا كه يك پرونده مهاجرتي هم دارم، به نظرم مياد نبايد اقدامي بكنم.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz10 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمائيتون.
    ولي اگر آفيسر مصاحبه (براي ويزاي تحصيلي)، بدونه كه من پرونده مهاجرتي دارم، من چه مدركي مي تونم نشون بدم كه قانع بشه من برمي گردم؟ چون اگر مي خواستم برگردم كه پروسه مهاجرتي نداشتم. براي آمريكا هم من هم اسناد مالي و خونه داشتم و هم اينكه بدون همسرم اقدام كردم، ولي آفيسر قانع نشد. حالا در مورد كانادا كه يك پرونده مهاجرتي هم دارم، به نظرم مياد نبايد اقدامي بكنم.
    باز هم می گم. برای ویزای تحصیلی مصاحبه نخواهید داشت

و اما در مورد مشکل: طبق قانون آفیسری که می دونه شما پرونده مهاجرتی دارید نباید اون موضوع را به پرونده تحصیلی شما ربط بده
    اگر هم ربط داد، شما باید مدارک tie قوی ارائه کنید. مثل همونهایی که ارائه داده بودید ولی قوی ترش. نامه های جاب آفر و ... هم اضافه کنید

موضوع اینه که کانادایی ها می دونند که اکثر کسانی که تحصیلی می رند کانادا دیگه بر نمی گردند. از خداشون هم هست که بر نگردند و توی کانادا بمونند. نشونه اش هم اینکه خودشون می گند دانشجوهای دکتری از سال دوم می تونند برای مهاجرت اقدام کنند.
    ولی قانونشون می گه متقاضی ویزای موقت باید ثابت کنه که بر می گرده کشورش، و ویزای تحصیلی هم یک ویزای موقت هست.
    پس یعنی اگر مدارک شما قوی و کامل باشه ، با داشتن پرونده مهاجرت هم می تونید ویزای تحصیلی بگیرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)