صفحه 25 از 33 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

دوستان برای اقدام برای اقامت دائم حین تحصیل در کانادا در مقطع phd ؛حتما باید دانشجوی رشته های مهندسی بود.؟برای رشته ریاضی شرایط چجوریه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1994 نمایش پست ها
    دوستان برای اقدام برای اقامت دائم حین تحصیل در کانادا در مقطع phd ؛حتما باید دانشجوی رشته های مهندسی بود.؟برای رشته ریاضی شرایط چجوریه؟
    طبق مقررات فعلی برای دانشجویان دکترا محدودیت رشته ندارد و دانشجوی هر رشته ای باشید میتوانید اقدام کنید. ولی ظرفیت پذیرش محدود است. از سال دیگر هم که سیستم کل قرارست عوض شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در حین تحصیل اگر شرایط اسکیلدورکر را داشته باشند میتوانند اقدام کنند و در غیر اینصورت بعد از اتمام تحصیل از طرق مختلفی مثل PNP یا CEC (بسته به استان مربوطه و شرایطشان).
    دوست عزیز این شرایط اسکیلدورکر چیه؟ شامل چه کسایی میشه؟ و اینکه pr چقد طول میکشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mirr نمایش پست ها
    دوست عزیز این شرایط اسکیلدورکر چیه؟ شامل چه کسایی میشه؟ و اینکه pr چقد طول میکشه؟
    این تاپیک را ملاحظه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...مل-می-2014)

البته سال 2015 این مقررات قرارست تغییر کند. جزئیات تغییرات هنوز اعلام نشده است.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط msrzmm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم برای تحصیل ویزامیگیرم واگه بشه همسرو فرزندم رو میخوام با خودم ببرم ایا زمانیکه من درحال تحصیل هستم همسرم میتونه برای اقامت اقدام کنه ؟
    شما و همسرتون در هر زمانی اگر در هر کدوم از برنامه های مهاجرتی دولت فدرال یا دولت های استانی واجد شرایط باشید می تونید درخواست کنید. برای انتخاب هر ویزا آفیس اما، متقاضی باید حداقل برای مدت یک سال از تاریخ ارائه ی پرونده اش، مهلت اقامت در کشور میزبان ویزا آفیس داشته باشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

سلام دوستان، من دارم برای پذیرش از دانشگاه مک گیل برای سپتامبر2015 و در یک دوره یکساله در دانشکده Continuing Study اپلای میکنم، با توجه به وضعیت پرونده مهاجرتی ام برای کبک، میخواستم بدونم اگر در خوشبینانه ترین حالت به اون تاریخ برسم آیا میتونم با برگه لندینگ و مدارک مهاجرتم بعنوان دانشجوی مقیم ثبت نام کنم؟ یا باید صبر کنم تا کارت پی آرم بیاد؟ که اون هم ظاهراً 3 ماه طول میکشه! از طرفی اون رشته ای که من انتخاب کردم و مرتبط با تجربیات کاریم هم هست ، دروس ترم اولش فقط در سپتامبر ارایه میشه! اگه به اون تاریخ نرسم مجبورم یکسال صبر کنم و یا با ویزای دانشجویی و هزینه دانشجوی خارجی ترم اولم رو ثبت نام کنم!
    شما پیشنهاددیگری دارید؟
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دارم برای پذیرش از دانشگاه مک گیل برای سپتامبر2015 و در یک دوره یکساله در دانشکده Continuing Study اپلای میکنم، با توجه به وضعیت پرونده مهاجرتی ام برای کبک، میخواستم بدونم اگر در خوشبینانه ترین حالت به اون تاریخ برسم آیا میتونم با برگه لندینگ و مدارک مهاجرتم بعنوان دانشجوی مقیم ثبت نام کنم؟ یا باید صبر کنم تا کارت پی آرم بیاد؟ که اون هم ظاهراً 3 ماه طول میکشه! از طرفی اون رشته ای که من انتخاب کردم و مرتبط با تجربیات کاریم هم هست ، دروس ترم اولش فقط در سپتامبر ارایه میشه! اگه به اون تاریخ نرسم مجبورم یکسال صبر کنم و یا با ویزای دانشجویی و هزینه دانشجوی خارجی ترم اولم رو ثبت نام کنم!
    شما پیشنهاددیگری دارید؟
    شما بمحض اینکه با لندینگ پیپر وارد کانادا شوید مقیم حساب میشوید.

Junior Member fsh2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    engineer computer

پیش فرض پاسخ : درخواست اقامت توسط دانشجویان دکترا (International PhD Graduates Stream)

ببخشید میشه مجاری متعددی برای گرفتن اقامت و غیره بیشتر توضیح بدید هم الان وهم بعد از اعمال قانون جدید در سال 2015 متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

سلام خوبین من از یکی از موسسات اخذ اقامت کانادا ایمیلی شامل مطالب ذیل دریافت کردم. کسی میدونه چطوری میتونم خودم اپلای کنم. شرایطش رو دارم اما نمیدونم مال کدوم استانهاست و از کجا باید اقدام کنم.

اخذ اقامت کانادا با تحصیل در مقطع فوق لیسانس
    طبق قوانین جدید مهاجرتی کانادا که زیر مجموعه قوانین مهاجرت استانی PNP می باشد، فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس از دانشگاه های دولتی کانادا می توانند بدون داشتن درخواست کاری یا سابقه کار برای اخذ اقامت دایم کانادا اقدام نمایند. ظرفیت این برنامه محدود بوده و هر ساله توسط استان های کانادا اعلام می گردد. این ظرفیت برای استان های مختلف ممکن است بین 2 تا 3 هزار نفر در سال باشد. زمان لازم برای اخذ اقامت پس از فارغ التحصیلی حدود دو سال خواهد بود.
    با توجه به این که طول دوره فوق لیسانس در کانادا بسته به رشته تحصیلی بین 1 تا 2 سال است، این روش بسیار سریع تر و کم هزینه تر از تحصیل در مقطع دکتری نیز خواهد بود.

شرایط عمومی اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس برای بیشتر رشته ها داشتن معدل بالای 15 و مدرک زبان IELTS با نمره 6.5 و یا تاقل با نمره 90 است. پذیرش از برخی از رشته ها مانند بیولوژی و روانشناسی ممکن است نیاز به مدرک GRE نیز داشته باشد. همچنین مدرک زبان مورد نیاز برای رشته های ارتباطات و یا بیزنس، و مدیریت در برخی دانشگاه ها بالاتر از 6.5 است. برای رشته های MBAدر برخی دانشگاه ها GMAT نیز مورد نیاز خواهد بود.

رشته مدیریت بین الملل و جهانی
    شرایط پذیرش:

• طول دوره تحصیل دو سال می باشد.
    • مدرک زبان IELTS با نمره 5.5. در این حالت متقاضی باید ابتدا در یک ترم فشرده زبان شرکت کند.
    • هزینه تحصیل در دوره زبان (در صورت نیاز) پنج تا شش هزار دلار در ترم می باشد.
    • مدرک لیسانس مرتبط (مدیریت، بازرگانی، حسابداری و غیره) با معدل بالای 15، یا
    • مدرک لیسانس غیر مرتبط با معدل بالای 15 به همراه سابقه کار مدیریتی، حسابداری یا بیزنس
    • شهریه کل تحصیل حدود 40 هزار دلار است.
    • بورسیه و کمک هزینه به دانشجویان در حال تحصیل و دارای معدل بالا داده می شود.
    • امکان کار دانشجویی در هنگام تحصیل وجود دارد.

رشته توریسم و هتل داری
    شرایط پذیرش:

• مدرک زبان IELTS با نمره 5.5. در این حالت متقاضی باید ابتدا در یک ترم فشرده زبان شرکت کند.
    • مدرک لیسانس مرتبط یا غیر مرتبط با معدل بالای 15
    • شهریه کل دوره تحصیل حدود 30 هزار دلار است.

توجه:

1. متقاضیانی که دارای مدرک فوق لیسانس می باشند برای اخذ پذیرش یک فوق لیسانس دیگر از کانادا باید همچنان دارای معدل لیسانس بالای 15 باشند.
    2. در صورتی که هنور امتحان زبان نداده اید، می توانید پرونده خود را هم اکنون ارسال کرده و سپس مدرک زبان خود را تا آخر ماه ژانویه 2015 برای ما بفرستید.
    3. پذیرش فوق لیسانس از سایر رشته ها نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره 6.5 یا تافل 90 دارد.

شروع تحصیل
    پاییز 2015

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nava2327 نمایش پست ها
    سلام خوبین من از یکی از موسسات اخذ اقامت کانادا ایمیلی شامل مطالب ذیل دریافت کردم. کسی میدونه چطوری میتونم خودم اپلای کنم. شرایطش رو دارم اما نمیدونم مال کدوم استانهاست و از کجا باید اقدام کنم.

اخذ اقامت کانادا با تحصیل در مقطع فوق لیسانس
    طبق قوانین جدید مهاجرتی کانادا که زیر مجموعه قوانین مهاجرت استانی PNP می باشد، فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس از دانشگاه های دولتی کانادا می توانند بدون داشتن درخواست کاری یا سابقه کار برای اخذ اقامت دایم کانادا اقدام نمایند. ظرفیت این برنامه محدود بوده و هر ساله توسط استان های کانادا اعلام می گردد. این ظرفیت برای استان های مختلف ممکن است بین 2 تا 3 هزار نفر در سال باشد. زمان لازم برای اخذ اقامت پس از فارغ التحصیلی حدود دو سال خواهد بود.
    با توجه به این که طول دوره فوق لیسانس در کانادا بسته به رشته تحصیلی بین 1 تا 2 سال است، این روش بسیار سریع تر و کم هزینه تر از تحصیل در مقطع دکتری نیز خواهد بود.

شرایط عمومی اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس برای بیشتر رشته ها داشتن معدل بالای 15 و مدرک زبان IELTS با نمره 6.5 و یا تاقل با نمره 90 است. پذیرش از برخی از رشته ها مانند بیولوژی و روانشناسی ممکن است نیاز به مدرک GRE نیز داشته باشد. همچنین مدرک زبان مورد نیاز برای رشته های ارتباطات و یا بیزنس، و مدیریت در برخی دانشگاه ها بالاتر از 6.5 است. برای رشته های MBAدر برخی دانشگاه ها GMAT نیز مورد نیاز خواهد بود.

رشته مدیریت بین الملل و جهانی
    شرایط پذیرش:

• طول دوره تحصیل دو سال می باشد.
    • مدرک لیسانس مرتبط (مدیریت، بازرگانی، حسابداری و غیره) با معدل بالای 15، یا
    • مدرک لیسانس غیر مرتبط با معدل بالای 15 به همراه سابقه کار مدیریتی، حسابداری یا بیزنس
    • شهریه کل تحصیل حدود 40 هزار دلار است.

رشته توریسم و هتل داری
    شرایط پذیرش:

• مدرک لیسانس مرتبط یا غیر مرتبط با معدل بالای 15
    • شهریه کل دوره تحصیل حدود 30 هزار دلار است.

توجه:

1. متقاضیانی که دارای مدرک فوق لیسانس می باشند برای اخذ پذیرش یک فوق لیسانس دیگر از کانادا باید همچنان دارای معدل لیسانس بالای 15 باشند.
    2. در صورتی که هنور امتحان زبان نداده اید، می توانید پرونده خود را هم اکنون ارسال کرده و سپس مدرک زبان خود را تا آخر ماه ژانویه 2015 برای ما بفرستید.
    3. پذیرش فوق لیسانس از سایر رشته ها نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره 6.5 یا تافل 90 دارد.

شروع تحصیل
    پاییز 2015
    انتاریو که فعلا این قانون رو داره. باید اول پذیرش بگیرید، بعد بسلامتی بیاییدکانادا دو سال فوق لیسانس بگیرید، و وقتی درستان تمام شد اگر این قانون هنوز برقرار بود برای اقامت از روش PNP اقدام کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)