صفحه 12 از 33 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

سلام دوستان.

خب بالاخره من الان تورنتو هستم و امیدوارم در مورد تجربیاتی که در این راه کسب کردم بتونم به دیگر دوستان کمک کنم. پرونده ی پذیرش و اپلیکیشن فی و ویزا و پیکاپش و بلیط و خونه گرفتن و ... بسته شد. الان رفتم مرحله بعدی و خیلی نگرانم که گیم اوور نشم!

خب من الان با Student Visa اینجام. برای یک دوره Post Graduate Certificate یک ساله. و ویزای من تا پایان دسامبر 2013 اعتبار داره.

یکی از نکاتی که الان باعث نگرانی من هستش اینه که کی و چجوری باید برای ویزای کار بعد از این مدت اقدام کنم. و میدونم که ویزای کار رو هم یک ساله میدند. میشه تا پایان 2014. نکته اصلی که باعث نگرانی منه اینه که توی این مدت اگر پیشنهاد کار دائم گیر بیارم، این صاحب کاره که باید برای تمدید ویزای من اقدام کنه یا من باید این کار رو بکنم؟ چون ویزای کارم محدود خواهد بود، آیا کارفرما حاضر به استخدام من میشه؟ و این که با توجه به این که دوره ی من فوق لیسانس نیست، چطوری میتونم برای PR اقدام کنم؟

ممنونم از راهنمایی شما
    Integer

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط integer نمایش پست ها
    سلام دوستان.

خب بالاخره من الان تورنتو هستم و امیدوارم در مورد تجربیاتی که در این راه کسب کردم بتونم به دیگر دوستان کمک کنم. پرونده ی پذیرش و اپلیکیشن فی و ویزا و پیکاپش و بلیط و خونه گرفتن و ... بسته شد. الان رفتم مرحله بعدی و خیلی نگرانم که گیم اوور نشم!

خب من الان با Student Visa اینجام. برای یک دوره Post Graduate Certificate یک ساله. و ویزای من تا پایان دسامبر 2013 اعتبار داره.

یکی از نکاتی که الان باعث نگرانی من هستش اینه که کی و چجوری باید برای ویزای کار بعد از این مدت اقدام کنم. و میدونم که ویزای کار رو هم یک ساله میدند. میشه تا پایان 2014. نکته اصلی که باعث نگرانی منه اینه که توی این مدت اگر پیشنهاد کار دائم گیر بیارم، این صاحب کاره که باید برای تمدید ویزای من اقدام کنه یا من باید این کار رو بکنم؟ چون ویزای کارم محدود خواهد بود، آیا کارفرما حاضر به استخدام من میشه؟ و این که با توجه به این که دوره ی من فوق لیسانس نیست، چطوری میتونم برای PR اقدام کنم؟

ممنونم از راهنمایی شما
    Integer
    ویزای کار شما قابل تمدید نیست مگر با درخواست کارفرما. با شرایط فعلی تون بنظر میرسه نتونید برای PR اقدام کنید. یک راهش اینه که در همین فاصله تا سپتامبر سعی کنید با استادها صحبت کنید و پذیرش فوق لیسانس بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ویزای کار شما قابل تمدید نیست مگر با درخواست کارفرما. با شرایط فعلی تون بنظر میرسه نتونید برای PR اقدام کنید. یک راهش اینه که در همین فاصله تا سپتامبر سعی کنید با استادها صحبت کنید و پذیرش فوق لیسانس بگیرید.
    ممنونم از راهنماییتون.

ایده آل من اینه که توی یک شهر شمالی بد آّب و هوا شغل پیدا کنم. احتمالش هست که یکی از برنامه های استانی برای من مناسب باشه ؟ و یا میتونم همین الان برای skilled worker اقدام کنم از توی کانادا؟ چقدر طول می کشه؟ من تا آخر دسامبر 2014 قانونا توی کانادا هستم... پول ندارم فوق لیسانس بخونم و باید کار کنم از همین امسال...

چه راهی برای من پیشنهاد میدید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط integer نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون.

ایده آل من اینه که توی یک شهر شمالی بد آّب و هوا شغل پیدا کنم. احتمالش هست که یکی از برنامه های استانی برای من مناسب باشه ؟ و یا میتونم همین الان برای skilled worker اقدام کنم از توی کانادا؟ چقدر طول می کشه؟ من تا آخر دسامبر 2014 قانونا توی کانادا هستم... پول ندارم فوق لیسانس بخونم و باید کار کنم از همین امسال...

چه راهی برای من پیشنهاد میدید؟
    راستش برنامه اسکیلد ورکر در سالهای اخیر اینقدر دچار تغییر و تحول شده که الان نمیدونم چطوری شما میتونید اپلای کنید. اینطور که گفته اند از سال 2014 بطور کلی سیستم پذیرش اسکیلدورکر را عوض میکنند و برای مهاجرت از این روش احتیاج به جاب آفر یا پذیرش استانی خواهد بود که اگر کار داشته باشید شانس شما را بالا میبرد. بنظر من شما فعلا روی گرفتن کار بعد از فارغ التحصیلی تمرکز کنید و وقتی کار گرفتید (یعنی در 2014) ببینید در آن زمان کدام روش مهاجرتی جواب میدهد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

سلام دوستان:
    من جولای 2011 برای کبک اقدام کردم و هنوز منتظر مصاحبه ام.. رشته ام صنایع صفر امتیازیه.. میخواستم بدونم میتونم :
    1- توی این فرصت برای ویزای دانشجویی اقدام کنم؟ آیا این مساله مشکلی برای پرونده کبک پیش نمیاره؟
    2- هزینه متوسط تحصیل (2 ساله) در یک دانشگاه یا موسسه کانادایی که بشه با مدرکش کار هم پیدا کرد حدودا چقدره؟
    3- من دنبال یه Certificate مرتبط با رشته ام هستم که بتونم پس از گرفتن اقامت دائم بعد از اتمام اون دوره تحصیلی در کانادا کار مرتبط پیدا کنم. 10 سال هم سابقه کار بیمه ای دارم.
    اگه اسم اون موسسات یا دانشگاهها رو میتونید بگید ممنون میشم.
    متشکر
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : International PhD Graduates Stream

سلام بچه ها، درسته که اپلیکنت های کبک شانسی واسه PhD Stream ندارن و رد می شن؟

Junior Member saeed.tr آواتار ها

سلام دوستان،
    یک سوال در مورد درخواست اقامت برای دانشجویان PhD دانشگاههای کانادا داشتم، بعد از اتمام دو سال از تحصیلات برای درخواست اقامت داشتن کارت پایان خدمت برای اقایان جزو شرایط هستش یا نه چون توی کانادا دانشجو هستیم و داخل خود کانادا اقدام می کنیم همچین چیزی لازم نیست؟ متشکرم
    ویرایش توسط saeed.tr : May 15th, 2013 در ساعت 11:57 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.tr نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک سوال در مورد درخواست اقامت برای دانشجویان PhD دانشگاههای کانادا داشتم، بعد از اتمام دو سال از تحصیلات برای درخواست اقامت داشتن کارت پایان خدمت برای اقایان جزو شرایط هستش یا نه چون توی کانادا دانشجو هستیم و داخل خود کانادا اقدام می کنیم همچین چیزی لازم نیست؟ متشکرم
    کانادا از شما چیزی نمیخواد.

Junior Member

سلام. من برای ترم پاییز دارم واسه دکترای نفت میام کانادا. خانومم هم ویزیتور هست.
    1) ئمی خواستم ببینم که بعد از 2 سال که اقدام می کنیم برای PR و اینکه 1000 تا جای خالی بیشتر نداره، آیا امکان پر شدنش هست؟ یعنی ممکنه که 1 سال اقدام کنم و چون پر باشه به من نرسه و مجبور شم که سال بعد اقدام کنم؟
    2) من اوایل سپتامبر میام، پس اگه بخوام واسه PR اقدام کنم میشه سپتامبر 2015. می خواستم ببینم که شروع ثبت نام کی هست (چه ماهی)

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan999 نمایش پست ها
    سلام. من برای ترم پاییز دارم واسه دکترای نفت میام کانادا. خانومم هم ویزیتور هست.
    1) ئمی خواستم ببینم که بعد از 2 سال که اقدام می کنیم برای PR و اینکه 1000 تا جای خالی بیشتر نداره، آیا امکان پر شدنش هست؟ یعنی ممکنه که 1 سال اقدام کنم و چون پر باشه به من نرسه و مجبور شم که سال بعد اقدام کنم؟
    2) من اوایل سپتامبر میام، پس اگه بخوام واسه PR اقدام کنم میشه سپتامبر 2015. می خواستم ببینم که شروع ثبت نام کی هست (چه ماهی)
    تو این 2 سالی که از این قضیه گذشته هیچ وقت سقف 1000 تا پر نشده. پارسال که فکر کنم 600 تاش بیشتر پر نشد. نگران این موضوع نباش
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)