صفحه 16 از 33 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

سلام دوستان...يه سوال در مورد مقايسه ي گرفتن PR با سيستم skilled workers و اقدام به اقامت بعد از اتمام دوره ي مستر در كانادا دارم.. اينكه از زمان اقدام كدوم پروسش سريع تره؟آيا طول پروسه ها مشخصه يا نه حساب كتابي نداره؟

سلام. دوستان من دارم فوق لیسانسم رو تو دانشگاه UQAM تموم میکنم و میخوام برای اقامتم از طریق روش PEQ اقدام کنم. که برای گرفتن CSQ خیلی از روش عادی سریعتر هست. ولی نمیدونم پروسه اپلای PR خودش چقدر طول میکشه از این روش؟ و اینکه آیا بعد از اپلای CSQ میشه باز ادامه تحصیل داد؟چون همچین جمله ای توشته
    If you have obtained a Certificat de sélection du Québec (CSQ - Québec selection certificate) under the Programme de l’expérience québécoise (PEQ - Québec experience program) – Québec graduate and wish to pursue your studies instead of entering the labour market, your CSQ could be revoked and you may be required to abandon your plan for permanent residence.

از دوستان اگر کسی از این روش اپلای کرده لطفا راهنمایی کنه. ممنون
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...peq/index.html

Junior Member

سلام دوستان. این فرمت NOC رو از کجا میشه پیدا کرد. کسی نمونه work certificate واسه مهندسی داره آپلود کنه؟

سلام دوستان، آیا سابقهٔ‌ کار همزمان با تحصیل (در ایران) هم قابل قبول هست؟
    Fake it until you make it

پیش فرض پاسخ : درخواست اقامت توسط دانشجویان دکترا (International PhD Graduates Stream)

سلام به همه دوستان
    من اگه بخوام واسه شاخه پی اچ دی اپلای کنم، چه جوری می تونم امتیازم رو محاسبه کنم؟ ممکنه به من راهنمایی کنید؟
    یه سوال دیگه اینکه دانشجوهای دکترا ، از طریق کنیدین اکسپریینس نمیتونن اقدام کنن؟ والا من در این مورد حرف های ضد و نقیض زیاد شنیدم. هم میگن دانشجو طبق قانون جدید نمیتونه و هم اینکه این قانون مریوط به دانشجوهای دکترا نیست و دانشجوهای دکترا استف محسوب میشن.
    ممنوم میشم اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : درخواست اقامت توسط دانشجویان دکترا (International PhD Graduates Stream)

نقل قول نوشته اصلی توسط slx نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من اگه بخوام واسه شاخه پی اچ دی اپلای کنم، چه جوری می تونم امتیازم رو محاسبه کنم؟ ممکنه به من راهنمایی کنید؟
    یه سوال دیگه اینکه دانشجوهای دکترا ، از طریق کنیدین اکسپریینس نمیتونن اقدام کنن؟ والا من در این مورد حرف های ضد و نقیض زیاد شنیدم. هم میگن دانشجو طبق قانون جدید نمیتونه و هم اینکه این قانون مریوط به دانشجوهای دکترا نیست و دانشجوهای دکترا استف محسوب میشن.
    ممنوم میشم اگه راهنمایی کنید.
    کنیدین اکسپرینس برای فارغ التحصیلان است نه دانشجویان، و دانشجویان دکترا در کانادا دانشجو هستند نه استف (ستادی پرمیت دارند نه ورک پرمیت)

ولی من هنوزم میبینم که دانشجوها از طریق Canadian Experience h اقدام میکنن یه عده جواب میگیرن و یه عده نه ولی واقعا نمیدونم فرقش چیه...

ApplyAbroad Guru

ولی من هنوزم میبینم که دانشجوها از طریق Canadian Experience h اقدام میکنن یه عده جواب میگیرن و یه عده نه ولی واقعا نمیدونم فرقش چیه...
    12 ماه سابقه کار فول تایم در کانادا (یا معادل آن) رو لازم داره. شرایطش اینجا هست:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp

دانشجوهای دکترا از طریق skilled worker یا بعضی استانها از طریقprovincial nominee هم میتونند اقدام کنند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

بله من هم دیدم که Canadian Experience اقدام کنند و سابقه کارشون رو هم معمولا همون RA یا TA می زنند. از اونور هم آفیسر در اکثر مواقع میگه که این چه کار تمام وقتی هست که مالیات نمیدند و ریجکت می کنه. متاسفانه در بسیاری از مواقع دوستان خوب قوانین رو مطالعه نمی کنند و برای پی آر گرفتن به هر دری میزنند که وارد شوند در برخی موارد (البته به ندرت) به دلیل اشتباه آفیسر (یا اعتماد به اپلیکنت، هر چی که اسمش رو میگذارید)، دوستان پی آر می گیرند.
    متاسفانه یا خوشبختانه ما ایرانیها خیلی کارهای استثنایی می کنیم. مثلا کسایی در دانشگاه هستند که اپن وورک پرمیت گرفتند و بعد برای استادی پرمیت اقدام کردند (بدون اینکه وورک پرمیت رو برگردونند) در استادی پرمیتشون هم شرط کار نکردن در خارج از دانشگاه وجود نداره!!. یه طورایی هم می تونند داخل دانشگاه کار کنند و هم بیرون دانشگاه تمام وقت!!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام ، من هم الان تو رحله مدیکال هستم و دارم برای دانشگاه پذیرش می گیرم ، اولین سوالم اینه که وضعیتم رو به دانشگاه چی اعلام کنم ؟ چون اصلاً معلوم نیست که کی ویزا میاد و آیا تا قبل از تمام شدن کارهای پذیرش دانشگاه پی آر دارم یا خیر . سوال دوم هم این هست که آیا امکان تغییر وضعیت هست ؟ یعنی با عنوان دانشجوی خارجی و با اون شهریه پذیرش بگیرم آیا می تونم به دانشجوی مقیم تغییر وضعیت بدم و شرایط شهریه هم تغییر می کنه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)