صفحه 18 از 33 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli44 نمایش پست ها
    سلام دوستانِ عزیز،
    من جدیدا با این فارم آشنا شدم، راستش یه راهنمایی می‌خواستم، من دکترام رو هلند خوندم و الان کار می‌کنم، قصدم مهاجرت به کاناداس ولی‌ چون متاسفانه شرایط اسکیل ورکر رو خیلی‌ سخت کردن به نظرم اگه از اینجا اپلای کنم شانسم خیلی‌ کمه، تازه امسال که اصلا رشتهٔ من جزو اون ۲۴ تا هم نبود، معلوم هم نیست که ۲۰۱۴ چی‌ تصویب کنن، میخوام برای پست داک بیام و بعد از خودِ اونجا اپلای کنم، به نظر دوستانی که تجربه یا اطلاعاتِ بیشتری دارن، شانس من چقدر هست در هنگامِ پست داک برایِ اپلای برای پی‌ ار؟ آیا می‌تونم هنگامِ پست دال برایِ پی‌ ار اقدام کنم یا حتما باید وایسم ۱ سال پر صحه؟

یا آیا می‌تونم سریع یه جاب آفر پیدا کنم و جزو پی‌ ان پی‌ اپلای کنم؟ یا نه کار پیدا کردن سخته و باید ۱ سال پست داک کار کنم و بعد تحت کانادین اکسپرینس اقدام کنم؟ راهِ دیگه‌ای هم هست؟ از هر گونه راهنمایی پیشاپیش سپاسگزارم، راستی‌ من شیمی‌ خوندم، مرسی‌ دوستان

جاب آفر گرفتن به این راحتی نیست. همان روش canadian experience احتمالا تنها راه برای شماست.

پیش فرض پاسخ : درخواست اقامت توسط دانشجویان دکترا (International PhD Graduates Stream)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    سلام، تا جایی که من دیدم post-doc ها بیشتر از Canadian Experience Class اپلای می کنند. اگر به عنوان Foreign Worker بخواین از طریق استانی در آنتریو درخواست نامزدیِ مهاجرت کنید، کارفرمای شما، بر فرض این که پیشنهاد کار خوبی براتون جور بشه، باید Pre-screening نشون بده، مبنی بر این که آیا تلاش کرده از شهروندان کانادایی برای اون موقعیتی که به شما پیشنهاد داده استفاده کنه (مثل آگهی در روزنامه و ...). من تجربه ای ندارم ولی حدس می زنم پر پیچ و خم باشه و CEC معقول تره واسه ی شما.
    سلام دوستِ عزیز،
    ممنون از راهنماییتون، محبت کردین، از پستِ شما نتیجه میگیرم کانادا هستین، میشه بپرسم حدودا این پست داک‌هایی‌ که دیدین اپلای کردن بعد از چند وقت کارشون درست شد چون از داخلِ کانادا اپلای کردن، آیا سریع بوده؟ ممنونم پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    جاب آفر گرفتن به این راحتی نیست. همان روش canadian experience احتمالا تنها راه برای شماست.
    سلام دوستِ عزیز،
    ممنون از راهنماییتون، بعد اقدام از اون روش از داخلِ خاکِ کانادا چقدر طول می‌‌کشه؟

ApplyAbroad Guru

سلام دوستِ عزیز،
    ممنون از راهنماییتون، بعد اقدام از اون روش از داخلِ خاکِ کانادا چقدر طول می‌‌کشه؟
    بر اساس نوشته سایت اداره مهاجرت در حال حاضر 13 ماه.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست اقامت توسط دانشجویان دکترا (International PhD Graduates Stream)

سلام دوستِ عزیز،
    ممنون از راهنماییتون، محبت کردین، از پستِ شما نتیجه میگیرم کانادا هستین، میشه بپرسم حدودا این پست داک‌هایی‌ که دیدین اپلای کردن بعد از چند وقت کارشون درست شد چون از داخلِ کانادا اپلای کردن، آیا سریع بوده؟ ممنونم پیشاپیش
    سلام، داخل کانادا اپلای کردن لزومــن به معنای سریع بودن نیست. CEC سایتش زده 13 ماه، معمولن برای ایرانی ها کمی بیشتر طول می کشه، حساب رو روی یک سال و نیم تا دو باید گذاشت.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر کسی به عنوان دانشجو رفته باشه کانادا و همزمان برای اقامت داءم ازنوع اسکیل ورکر اقدام کنه برای ویزای دانشجویی مشکلی بوجود میاد؟ ... اقدام برای این نوع از اقامت داءمی با ویزای دانشجویی تنافری داره؟ ممنوم میشم نظرات و تجربیاتتون رو بشنوم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmant نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی به عنوان دانشجو رفته باشه کانادا و همزمان برای اقامت داءم ازنوع اسکیل ورکر اقدام کنه برای ویزای دانشجویی مشکلی بوجود میاد؟ ... اقدام برای این نوع از اقامت داءمی با ویزای دانشجویی تنافری داره؟ ممنوم میشم نظرات و تجربیاتتون رو بشنوم
    سلام
    نه خیر، مشکلی نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

ممنونم ... پس اینکه توی بعضی از فروم ها گفته میشه داشتن پرونده مهاجرت موجب میشه که آفیسر purpose of visit شما رو قبول نکنه چیه؟ ... بالاخره ویزای دانشجویی هم احتیاج به تمدید داره ... البته همین که کانادا به دانشجوی دکتری امکان اقدام برای اقامت داءم در شرایطی که هنوز دانشجو هست رو میده خودش در ظاهر مخالف این هست!

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

ممنونم ... پس اینکه توی بعضی از فروم ها گفته میشه داشتن پرونده مهاجرت موجب میشه که آفیسر purpose of visit شما رو قبول نکنه چیه؟ ... بالاخره ویزای دانشجویی هم احتیاج به تمدید داره ... البته همین که کانادا به دانشجوی دکتری امکان اقدام برای اقامت داءم در شرایطی که هنوز دانشجو هست رو میده خودش در ظاهر مخالف این هست!
    من فکر میکنم اینکه شخصی دانشجویی بیاد و بعد از اینجا خوشش بیاد و بخواد بمونه کاملا قابل قبوله برای اداره مهاجرت. کما اینکه خود دانشگاه هر چند وقت یه بار ورک شاپ میزاره و مشاوره برای گرفتن اقامت برای دانشجویان انجام میده و مجانی هم هست. من خودم با ویزای دانشجویی اومدم سال دوم فوق برای اقامت اقدام کردم 8 ماه بعد کارت اقامت گرفتم کسی هم بهم کاری نداشت!

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

اگر قبل از این که مجوز تحصیل دریافت کنه، پرونده ی مهاجرت داشته باشه، بله پوئن منفی حساب می شه، هر چند به این معنا هم نیست که مثلن درجا درخواست ویزای دانشجوییش رد میشه، ولی خب احتمال رد شدنش بیشتر میشه.
    اما اگر بعد از این که در کانادا مستقر شد اقدام کنه،مشکلی نیست. برای تمدید دیگه کاری به اون موضوع ندارند. تازه دریافت ویزای دانشجویی جدید، تا زمانی که هم چنان تحصیل شخص ادامه داره، از داخل کانادا امکان پذیره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)