صفحه 26 از 33 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

پیش فرض پاسخ : درخواست اقامت توسط دانشجویان دکترا (International PhD Graduates Stream)

سلام دوستان
    من دانشجوی جدید دکترا در کانادا هستم. از سپتامبر 2014 شروع کردم. 1-2 ماه هست کانادام. با توجه به سابقه کاری در ایران و سایر موارد، از لحاظ امتیاز، امتیاز لازم برای Federal Skilled Worker رو دارم. با توجه به تغییر قوانین از 2015، یکی از دوستان پیشنهاد داد که همین الان برای فدرال اسکیل ورکر اقدام کنم. (بدون PhD Stream، چون تازه اومدم و 2 سال از PhD نگذشته)
    سوالم اینه که من از لحاظ قانونی مجاز به این کار هستم؟ یعنی همین الان و از طریق Federal Skilled Worker اقدام برای مهاجرت کنم؟
    دلایل تردیدم هم ایناست: یکی اینکه چون خیلی تازه اومدم کانادا. دیگه اینکه چون PhD هستم آیا مجبور نیستم که حتما از اون PhD Stream استفاده کنم؟
    پیشاپیش سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست اقامت توسط دانشجویان دکترا (International PhD Graduates Stream)

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی جدید دکترا در کانادا هستم. از سپتامبر 2014 شروع کردم. 1-2 ماه هست کانادام. با توجه به سابقه کاری در ایران و سایر موارد، از لحاظ امتیاز، امتیاز لازم برای Federal Skilled Worker رو دارم. با توجه به تغییر قوانین از 2015، یکی از دوستان پیشنهاد داد که همین الان برای فدرال اسکیل ورکر اقدام کنم. (بدون PhD Stream، چون تازه اومدم و 2 سال از PhD نگذشته)
    سوالم اینه که من از لحاظ قانونی مجاز به این کار هستم؟ یعنی همین الان و از طریق Federal Skilled Worker اقدام برای مهاجرت کنم؟
    دلایل تردیدم هم ایناست: یکی اینکه چون خیلی تازه اومدم کانادا. دیگه اینکه چون PhD هستم آیا مجبور نیستم که حتما از اون PhD Stream استفاده کنم؟
    پیشاپیش سپاسگزارم
    مشکلی نیست و میتونید اسکیلد وورکر اقدام کنید. از ژانویه قوانین عوض میشه و ممکنه دیگه اصلا phd stream وجود نداشته باشه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من اخیرا شنیدم که قوانین کانادا تغییر کرده و دیگر در حین تحصیل نمی شود برای اقامت نیز اقدام نمود و باید حتما تحصیل تمام شود. کسی در این باره اطلاعی داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin2014 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من اخیرا شنیدم که قوانین کانادا تغییر کرده و دیگر در حین تحصیل نمی شود برای اقامت نیز اقدام نمود و باید حتما تحصیل تمام شود. کسی در این باره اطلاعی داره؟
    خیر چنین چیزی نیست. شما هروقت شرایط و امتیاز لازم (منجمله زبان و لااقل یکسال سابقه کار) را داشته باشید میتوانید اقدام کنید.

Junior Member

Question اقامت حين تحصیل در کانادا در مقطع كارشناسي

سلام
    براي تحصيل در مقطع كارشناسي در دانشگاه كنكورديا و انجام دادن همزمان كارهاي اقامت بايد چگونه اقدام كرد؟

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

سلام دوستان
    کسی از قوانین جدید برای سال 2015 برای دانشجوهای PhD خبری داره؟ من شنیدم که PhD Stream حذف شده، البته توی خود سایت CIC هنوز هست و مربوط به سال 2014 هستش. هنوز آپدیت نکردن.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از قوانین جدید برای سال 2015 برای دانشجوهای PhD خبری داره؟ من شنیدم که PhD Stream حذف شده، البته توی خود سایت CIC هنوز هست و مربوط به سال 2014 هستش. هنوز آپدیت نکردن.
    ممنون
    سلام. بله حذف شده. معناش این نیست که دانشجوی پی اِیچ دی نمی تونه پروفایل Express entry درست کنه. اگر سابقه ی کار حداقل یک سال (تمام وقت یا معادلش به صورت پیوسته و پاره وقت) رو داشته باشید می تونید ثبت نام کنید. شانس این که دعوت بشید یا نه، بدون پیشنهاد کار یا نامزد شدن از طرف یه استان، بستگی به امتیازهاتون و بقیه داره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

[QUOTE=amir_hb;1833810]سلام. بله حذف شده. معناش این نیست که دانشجوی پی اِیچ دی نمی تونه پروفایل Express entry درست کنه. اگر سابقه ی کار حداقل یک سال (تمام وقت یا معادلش به صورت پیوسته و پاره وقت) رو داشته باشید می تونید ثبت نام کنید. شانس این که دعوت بشید یا نه، بدون پیشنهاد کار یا نامزد شدن از طرف یه استان، بستگی به امتیازهاتون و بقیه داره.[/QUOTE

ممنون از پاسختون. میشه لطفا لینکی که بشه توش اطلاعات بیشتر و جزئی تزی پیدا کرد رو هم بذارید.
    بسیار ممنون

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=alioo;1834369]
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    سلام. بله حذف شده. معناش این نیست که دانشجوی پی اِیچ دی نمی تونه پروفایل Express entry درست کنه. اگر سابقه ی کار حداقل یک سال (تمام وقت یا معادلش به صورت پیوسته و پاره وقت) رو داشته باشید می تونید ثبت نام کنید. شانس این که دعوت بشید یا نه، بدون پیشنهاد کار یا نامزد شدن از طرف یه استان، بستگی به امتیازهاتون و بقیه داره.[/QUOTE

ممنون از پاسختون. میشه لطفا لینکی که بشه توش اطلاعات بیشتر و جزئی تزی پیدا کرد رو هم بذارید.
    بسیار ممنون
    تاپیک express entry در تالار مهاجرت کانادا را ملاحظه بفرمایید.

Junior Member

با تشکر از در اختیار گذاشتن تجربیاتتون...
    اگر کسی دانشجوی Phd باشه و امتیازات لازم برای skilled worker را داشته باشه، اگر اقدام کنه اولا چقدر شانس وجود داره که انتخاب بشه ؟
    و بعد در صورتی که انتخاب شد آیا میشه از ادامه تحصیل انصراف داد اگه تحصیل با فاند بوده باشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)