صفحه 31 از 33 نخستنخست ... 21222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    سلام، اگر شخصی با ویزای تحصیلی وارد کانادا شد و بعد از ورود به کانادا، درخواست مهاجرت به روش express entry، را بدهد ؛ آن چند سالی که در کانادا با ویزای تحصیلی اقامت داشته، جزو مدت زمان مهاجرت محاسبه خواهد شد ؟؟ یا بعد از فارغ التحصیلی باید چند سال در کانادا باشد ؟؟
    مدت رمان مهاجرت برای چه کاری؟ اگر برای تابعیت (سیتیزن شیپی) منظورتان است زمان قبل از گرفتن پی آر (کارت اقامت) هر روزش نصف روز حساب میشود تا سقف یکسال.

Junior Member

من شنیدم ویزای تحصیل ۲ سالس و ۲ سال هم مهلت میدن برای کار کردن
    یعنی جمعا میشه ۴ سال ! آیا میشه بعد این ۴ سال اقدام کرد برای دریافت کارت PR?

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Destro نمایش پست ها
    من شنیدم ویزای تحصیل ۲ سالس و ۲ سال هم مهلت میدن برای کار کردن
    یعنی جمعا میشه ۴ سال ! آیا میشه بعد این ۴ سال اقدام کرد برای دریافت کارت PR?
    برای دریافت اقامت دائم باید واجد شرایط یکی از برنامه های مهاجرتی فدرال یا استانی بشید و ربطی به این که چند سال در کشور حضور داشتید نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام دوستان با توجه به تغییرات همیشگی قانون به نظرتون آیا امکانش وجود داره قانون برای دانشجویان دکتری بهبود پیدا کنه؟

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    میخواستم بدونم میشه بورسیه تحصیلی گرفت و توی کانادا مشغول به تحصیل شد بعد به روش اکسپرس اینتری از امتیاز تحصیل در کانادا استفاده کرد ؟
    من با این امتیاز امتیازی بلای 460 میگیرم...و میتونه پی آر بگیرم..البته طبق قوانین الان و شرایط الان
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه ایا 20 ساعت کار در هفته که حین تحصیل به دانشجو داده میشه جزء سوابق کار حساب میشه یا نه؟
    ممنون میشم زود جواب بدین

Junior Member

سلام خدمت همه ى دوستان
    من پذيرش دارم ازsfu البته undergraduateميخوام تو سايت سفارت اپلاى كنم ايا سفارت استادى پرميت رو همراه ورك پرميت ميده يانه؟بعضى ها ميگن اينجورى ريجكت ميكنه سفارت ايا كسى ميدونه كى بايد براى ورك پرميت اقدام كنم اولين زمان ممكن كى هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ى دوستان
    من پذيرش دارم ازsfu البته undergraduateميخوام تو سايت سفارت اپلاى كنم ايا سفارت استادى پرميت رو همراه ورك پرميت ميده يانه؟بعضى ها ميگن اينجورى ريجكت ميكنه سفارت ايا كسى ميدونه كى بايد براى ورك پرميت اقدام كنم اولين زمان ممكن كى هست؟
    ورک پرمیت به شما نمیدن. با همون استادی پرمیت اجازه بیست ساعت کار در هفته دارید فقط این نکته باید روی استادی پرمیت تون نوشته شده باشه.

Junior Member

سلام. من قرار هست به عنوان مهمان (erasmus exchamge) ترم پاییز آینده رو در دانشگاه مانیتوبا باشم. می تونم با ویزای ویزیتور بیام اما می خوام برای استادی پرمیت اقدام کنم. کسی می دونه اعتبار استادی پرمیت چه مدته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    علاوه بر این که می تونید با ویزای کار بمونید، اگه در آنتریو (یا سایر استان هایی که برای Master ها این برنامه رو دارند) باشید می تونید درخواست nominee شدن برای مهاجرت بدید. در صورتی که استان به شما پاسخ مثبت بده می تونید برای اقامت دائم به وزارت مهاجرت و شهروندی، درخواست بفرستید.
    می تونید بگید شامل چه استان هایی میشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی دکتری در کانادا هستم. میخواستم بدونم واسه مهاجرت از طریق اکسپرس انتری، ایا قرارداد من با استادم که به عنوان فاند بهم میده ایا میتونه همون valid job offer ی باشه که امتیاز زیادی داره در اقامت گرفتن یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)