صفحه 6 از 33 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    یک مسئله ای هنوز خیلی روشن نشده و دولت فدرال هم خیلی توضیحی نداده در موردش ، اونم اینه که آیا برای هر رشته ای قبول میکنن یا برای رشته های موجود در کد رشته های مورد نیاز ؟
    برای تمام رشته ها. سایت اداره مهاجرت نوشته باید یا دانشجوی دکترا باشید یا جزو 29 رشته.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله درسته. برای بیشتر موارد استانی برای فارغ التحصیلان هم ظرفیت وجود داره (مثلا انتاریو سالی 1000 نفر از فارغ التحصیلان مستر و دکترا رو قبول میکنه)
    امکان داره که این ظرفیت خالی بمونه یا زود پر میشه؟ دانشجویان دکترا در حین تحصیل نمیتونن کار کنند؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    امکان داره که این ظرفیت خالی بمونه یا زود پر میشه؟ دانشجویان دکترا در حین تحصیل نمیتونن کار کنند؟
    والا چون این برنامه جدیده گفتنش مشکله و فکر نمیکنم هنوز آماری وجود داشته باشه. در کانادا دانشجویان خارجی بعد از شش ماه تحصیل میتونند تقاضای اجازه کار کنند و تا 20 ساعت در هفته خارج از دانشگاه کار کنند. البته اینکه کاری هم براشون پیدا بشه بحث جداگانه ایست.

Junior Member

سلام
    میخواستم بپرسم شرایط اقدام برای افرادی که تازه ویزای دانشجویی از استان کبک میگیرن چه جوریه؟ من به تازگی از یک دانشگاه استان کبک برای دکترا پذیرش دارم. برای اقامت بعد از رفتنم چطور میتنونم اقدام کنم؟ استان کبک راحتتره یا فدرال؟ برای کبک باید مدرک زبان فرانسه هم بگیرم؟

Junior Member

بعد از درخواست برای ظرفیت، در صورت موجود بودن ظرفیت یک نامه به شما داده می شود خطاب به CIC. تازه از این مرحله پرونده مهاجرتی برای شما گشوده می شود. اگر در این مدت زمان مجاز اقامت شما (شغلی یا تحصیلی) تموم بشه، شما باید کانادا رو ترک کنید. اگرچه پرونده شما در CIC برای PR باز است. یعنی شما از ترم آخر مستر حدود یکسال زمان دارید و اگر در این مدت یکسال PRشما قطعی نشود باید خاک کانادا رو ترک کنید.

با سلام
    جناب ghlobe در تاپیک "اقامت پس از اتمام تحصیل" در پست 123 (سپتامبر 2011) گفته بودند که قانون درخواست اقامت بعد از گرفتن مسترز در بیشتر استانها پایلوتی اجرا شده و ممکنه بعدا تغییر کنه.
    آیا قانون درخواست اقامت حین تحصیل دکترا (بعد از 2 سال) هم پایلوتی هست؟ یعنی ممکنه تا 2 سال دیگه تغییر کنه؟ چون من می خوام با توجه به شرایط اقامت، از بین امریکا و کانادا یکی را انتخاب کنم و با توجه به قانون اقامت حین تحصیل، قاعدتا کانادا زودتر کار اقامت درست می شه و به نظرم ارجحه به امریکا.
    کلا من که برای دکترا اپلای کرده ام و حتما می خوام اقامت بگیرم و بعد سیتیزن شم، امریکا برام بهتره یا کانادا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Sh نمایش پست ها
    آیا قانون درخواست اقامت حین تحصیل دکترا (بعد از 2 سال) هم پایلوتی هست؟ یعنی ممکنه تا 2 سال دیگه تغییر کنه؟ چون من می خوام با توجه به شرایط اقامت، از بین امریکا و کانادا یکی را انتخاب کنم و با توجه به قانون اقامت حین تحصیل، قاعدتا کانادا زودتر کار اقامت درست می شه و به نظرم ارجحه به امریکا.
    نه برنامه مربوط به دانشجویان دکترا بلند مدته و بنظر میرسه دولت فدرال میخواد این برنامه رو نگهداره. البته محدودیت طرفیت 1000 ویزا در سال داره.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    وضعیت منم مثل شماست. برای گرفتن اقامت کبک نمره امتحان TEF لازمه. همه چیز می تونید اینجا ببینید.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط neda60 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم شرایط اقدام برای افرادی که تازه ویزای دانشجویی از استان کبک میگیرن چه جوریه؟ من به تازگی از یک دانشگاه استان کبک برای دکترا پذیرش دارم. برای اقامت بعد از رفتنم چطور میتنونم اقدام کنم؟ استان کبک راحتتره یا فدرال؟ برای کبک باید مدرک زبان فرانسه هم بگیرم؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت کانادا برای دانشجوبان دکترا

به نظر من وقتی این دو سال اونجا بودید دیگه نمره زبان نمیخوان!!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت کانادا برای دانشجوبان دکترا

10 سال هم اینجا زندگی کرده باشی بازم ازت نمره زبان میخوان و باید آیلتس امتحان بدی (ولی general نه academic)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)