صفحه 7 از 33 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 328

موضوع: اقامت حين تحصیل در کانادا

پیش فرض پاسخ : اقامت حين تحصیل در کانادا

سلام دوستان
    اگه یه نفر توی Quebec تحصیل کنه و بعد از اتمام تحصیلاتش اقامت دائم واسه استان Quebec بگیره، می‌تونه با اون PR کارتش بره توی استان Ontario زندگی کنه و بعد از چندسال Citizenship بگیره؟ یا اینکه تا وقتی PR هست حتما باید توی Quebec بمونه و صبر کنه تا اون چند سال بگذره و Citizenship بگیره، بعدش بره یه استان دیگه زندگی کنه؟

یه سوال دیگه هم داشتم.
    Ontario یه طرحی داره تحت عنوان Opportunities Ontario که با استفاده از اون، فارغ‌التحصیلان PhD از دانشگاههای Ontario می‌تونن پس از اتمام تحصیلاتشون بدون نیاز به Job Offer واسه‌ی اقامت دائم درخواست بدن:
    http://www.ontarioimmigration.ca/en/...DENTS_PHD.html
    می‌خواستم بدونم آیا Quebec هم طرحی داره که با استفاده از اون، دانشجویان PhD در استان Quebec بتونن در حین تحصیل یا پس از اتمام تحصیلات برای اقامت دائم اقدام کنن؟ اگر چنین طرحی وجود داره ممنون ممنون میشم لینک وبسایتشو بذارید.

شاید به درد آیندگان بخوره:
    یکم توی فروم گشتم دیدم این سوالی که من پرسیده بودم در واقع توی فروم زیر بررسی شده و سوال خیلیها بوده:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B3%D8%AA%D8%9F
    من تمام پستهای فروم "ترك كبك به مقصد استاني ديگر پس از اخذ اقامت - آيا اقامت در كبك اجباري است؟" رو خوندم. گویی این سوال من محل اختلاف نظر شدید بین علمای apply abroad هست ;-)

نقل قول نوشته اصلی توسط challenge نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه یه نفر توی Quebec تحصیل کنه و بعد از اتمام تحصیلاتش اقامت دائم واسه استان Quebec بگیره، می‌تونه با اون PR کارتش بره توی استان Ontario زندگی کنه و بعد از چندسال Citizenship بگیره؟ یا اینکه تا وقتی PR هست حتما باید توی Quebec بمونه و صبر کنه تا اون چند سال بگذره و Citizenship بگیره، بعدش بره یه استان دیگه زندگی کنه؟

ApplyAbroad Guru

یه سوال دیگه هم داشتم.
    Ontario یه طرحی داره تحت عنوان Opportunities Ontario که با استفاده از اون، فارغ‌التحصیلان PhD از دانشگاههای Ontario می‌تونن پس از اتمام تحصیلاتشون بدون نیاز به Job Offer واسه‌ی اقامت دائم درخواست بدن:
    http://www.ontarioimmigration.ca/en/...DENTS_PHD.html
    می‌خواستم بدونم آیا Quebec هم طرحی داره که با استفاده از اون، دانشجویان PhD در استان Quebec بتونن در حین تحصیل یا پس از اتمام تحصیلات برای اقامت دائم اقدام کنن؟ اگر چنین طرحی وجود داره ممنون ممنون میشم لینک وبسایتشو بذارید.
    چرا بجای استانی از برنامه دولت فدرال استفاده نمیکنید که براساس اون دانشجویان دکترا بعد از سال دوم بدون احتیاج به job offer میتونند تقاضای اقامت بدهند؟ صفحه قبلی همین تاپیک اطلاعاتش هست.

بله، حق باشماست. امکان درخواست برای FSW وجود داره. ولی آیا اگر یک دانشجوی PhD که در Quebec تحصیل می‌کند برای FSW درخواست دهد باید پس از دریافت PR و اتمام تحصیلات هم در Quebec باقی بماند یا اینکه می‌تواند در طول مدت PR در استانهای دیگر مانند Ontario اقامت کند و پس از آن درخواست Citizenship دهد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چرا بجای استانی از برنامه دولت فدرال استفاده نمیکنید که براساس اون دانشجویان دکترا بعد از سال دوم بدون احتیاج به job offer میتونند تقاضای اقامت بدهند؟ صفحه قبلی همین تاپیک اطلاعاتش هست.

ApplyAbroad Guru

بله، حق باشماست. امکان درخواست برای FSW وجود داره. ولی آیا اگر یک دانشجوی PhD که در Quebec تحصیل می‌کند برای FSW درخواست دهد باید پس از دریافت PR و اتمام تحصیلات هم در Quebec باقی بماند یا اینکه می‌تواند در طول مدت PR در استانهای دیگر مانند Ontario اقامت کند و پس از آن درخواست Citizenship دهد؟
    برنامه FSW شرط اقامت در استان خاصی ندارد و شما هرجا بخواهید میتونید اقامت کنید.

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان، من تا اینجا که پست ها رو خووندم بیشتر راجع به تقاضای اقامت دانشجویان دکتری صحبت شد. با توجه به شرایط جدید برای دانشجوی مستر در کبک هم همون محدودیت 1000 نفر و لزوم داشتن مدرک زبان فرانسه هست>؟
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تا اینجا که پست ها رو خووندم بیشتر راجع به تقاضای اقامت دانشجویان دکتری صحبت شد. با توجه به شرایط جدید برای دانشجوی مستر در کبک هم همون محدودیت 1000 نفر و لزوم داشتن مدرک زبان فرانسه هست>؟
    کسی از دوستان جواب سوال منو میدونه؟
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD McGill U., MSc Tehran U., BSc Shahid Beheshti U,

You may apply for immigration during your post graduate study
    Check the link below
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp
    For more information contact me
    Cheers
    Reza Parsa Nejad

سلام،
    مرسی‌ از جوابهاتون،
    پس با توجه به پاسخ‌های شما ،و پستهای دوستان و همینطور قوانین،دیگه این شرایط وجود نداره که ما برای مستر به کانادا بریم،بعد واسه اقامت اقدام کنیم و بعد از اینکه اقامت رو گرفتیم ،برگردیم و سربازیمون رو بخریم،درسته ؟
    یا باید رفت و دیگه نمی‌شه برگشت تا ۳۰ سالگی و بقول شما سرباز فراری،
    و یا دو سال خوندن و برگشتن به ایران رفتن به سربازی،
    درست میگم ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)