صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 134

موضوع: تهيه مقدمات سفر شامل لوازم ضروري، فريت بار و غيره

پیش فرض پاسخ : تهيه مقدمات سفر شامل لوازم ضروري، فريت بار، بليط و غيره

نقل قول نوشته اصلی توسط abozar نمایش پست ها
    {به قول نروژی ها "هوا سرد نیست، لباس های ما مناسب نیست"!!! وقتی سرما از 10 درجه پائین تر شد مجبورید لباس درست و حسابی بپوشید و کاپشن خوب هم بخرید. و در این مرحله دیگه منفی 10 و منفی 20 دیگه زیاد براتون فرق نخواهد کرد.}
    سيستمي كه تو كشورهاي سرد مثل نروژ و كانادا و سوئد رايجه خودشون ميگن "ليريLayer" يعني اينطوري نيست كه يك پالتو پوست خرس بپوشن و از زيرش زيرپوش! چند لايه لباس گرم مي پوشن و از روي لباس ها كاپشن و باروني. البته قطعا اونجا لباس هاي گرمتري به نسبت ايران موجوده ولي بازم ما مي تونيم اونجا از همين لباسايي كه دارسم استفاده كنيم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Alireza نمایش پست ها
    سلام دوستان

من چندي پيش، يه مطلبي رو تو يكي از انجمن هاي اروپا، كه الان هم خاطرم نيست كدوم انجمن بود، ميخوندم ، راجع به بردن زعفران. مساله اي كه عنوان شده بود از اين قرار بود كه اگه ميتونيد زعفران ببريد چون حداقل قادر خواهيد بود با فروشش هزينه بليط خودتونو تامين كنيد. بنده از صحت اين مطلب اطلاع ندارم. دوستاني كه نرو‍ژ هستند يا اطلاع دارند لطفا راهنمايي كنند.
    در صورتي كه اين مطلب صحت داره آيا به هر ميزاني كه بخواهيم ميتونيم ببريم يا محدوديت داره؟(با پرواز تركيش)، اصلا واقعا اونجا ازمون خوب ميخرند؟
    متشكرم

عليرضا
    آقا علیرضا من امروز همین مورد رو با پسر داییم که اونجاست مطرح کردم که به من گفت نه نیار چون اینجا نمی تونی بفروشی

Junior Member

CLOTHING

It is always a good idea to bring rainproof clothing and warm, waterproof shoes or boots. If you are in Norway in the winter, it is best to wear cotton clothing next to your skin and a woolen sweater as your next layer. You should bring a warm jacket and a good pair of snow boots with thick soles. Gloves, scarf, and a beanie to cover your ears can also be helpful during the winter. Norwegians are very fond of the outdoors and enjoy taking long trips during the weekend. Be sure to bring some sports clothes if you want to participate in some of these activities.
    Reference

I just qouted a post [Saman_Rocket] to emphasis the significance of mentioned questions

.Anyway, my friends and I, tried to find a good snowboots and some other stuffs for Norway-Sweden environment
    Anyone who is interested just contact me

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بلیط هواپیما

با سلام خدمت دوستان
    من هنوز بلیط هواپیما نه رزرو کرده ام و نه خریده ام.من قصد دارم با هواپیما های airbaltic از استانبول به استاونجر برم .فقط درایران چیزی بنام رزرو داریم و در سایر کشورها موقع اقدام اینترنتی برای بلیط بایستی در آخر مشخصات کارت اعتباریت رو بدی تا از حسابت کم شود یعنی در واقع بلیط رو بخری و به این طریق بلیط شما در جا به ایمیلتان صادر میشود.الان مشکل من اینه که می ترسم بلیط رو به این طریق بخرم و پولش رو هم پرداخت کنم (همانطور هم که میدانید در کشورهای خارجی با خرید بلیط دیگر به هیچ عنوان نمی توانید اون رو کنسل کنید.البته برخی شرایط خاص داره که در مورد من صدق نمی کنه) و ویزام هم نیاد. از طرف دیگه می خوام صبر کنم اگه ویزام اومد بعدا اقدام به خرید بلیط کنم که می ترسم اون موقع هم همه جاها پر بشه.
    لطفا دوستان مطلع راهنماییم کنند با تشکر

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

لینکها مربوط به فروشگاه آنلاین Norway Sport هست که قیمتاش مناسبه و در ضمن میشه یک دید کلی نسبت به قیمتها به دست اورد.لینک سوم مربوط به موضوعی است که مهدی اشاره کردLayer-
    http://www.norwaysports.com/men/
    http://www.norwaysports.com/women/
    http://www.norwaysports.com/base-layer-mens/

نقل قول نوشته اصلی توسط abozar نمایش پست ها
    CLOTHING

.Anyway, my friends and I, tried to find a good snowboots and some other stuffs for Norway-Sweden environment
    Anyone who is interested just contact me

Thank you friend
    Why don't you put your findings here so that everybody could use your experience? I think next year other students will benefit as wel
    l

دوستان كسي مي دونه ارزونترين كارت بين المللي تماس با نروژ رو كدوم شركت ارائه ميده؟
    من تو اينترنت جستجو كردم و اين شركت ها رو پيدا كردم:
    قيمت هاي داده شده هزينه يك دقيقه تماس با تلفن ثابت در نروژ هستش. به لينك مراجعه كنيد:

پارس آنلاین 68 تومان

فرارايانه 35 تومان

مروا 21 تومان

البته اكثر اينها تهران هستن و بعضي شهر هاي بزرگ. لطفا اگه شما هم اطلاعاتي داريد بفرماييد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bili نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من هنوز بلیط هواپیما نه رزرو کرده ام و نه خریده ام.من قصد دارم با هواپیما های airbaltic از استانبول به استاونجر برم .فقط درایران چیزی بنام رزرو داریم و در سایر کشورها موقع اقدام اینترنتی برای بلیط بایستی در آخر مشخصات کارت اعتباریت رو بدی تا از حسابت کم شود یعنی در واقع بلیط رو بخری و به این طریق بلیط شما در جا به ایمیلتان صادر میشود.الان مشکل من اینه که می ترسم بلیط رو به این طریق بخرم و پولش رو هم پرداخت کنم (همانطور هم که میدانید در کشورهای خارجی با خرید بلیط دیگر به هیچ عنوان نمی توانید اون رو کنسل کنید.البته برخی شرایط خاص داره که در مورد من صدق نمی کنه) و ویزام هم نیاد. از طرف دیگه می خوام صبر کنم اگه ویزام اومد بعدا اقدام به خرید بلیط کنم که می ترسم اون موقع هم همه جاها پر بشه.
    دوست عزیز lufthansa , KLM هر دو به استاونگر پرواز دارند. پیشنهاد می شود اگر در ایران تشریف دارید با همین ایرلاینزها با فقط یک OVERSTOP به استاونگر برسید
    airbaltic پرواز مستقیم ندارد به استوانگر بلکه ابتدا باید برید لیتوانی
    بلیط های اینترنتی not refundable هستند مثل پرواز های چارتر نه امکان تغییر تاریخ دارند نه استرداد و نه رزرو به همین دلیل ارزان می باشند

نقل قول نوشته اصلی توسط bili نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    دقت کنید که airbaltic ارزون هست ولی شما هیچ باری نمی تونید با خودتون ببرید. یعنی اگه بخواهید بار ببرید 20-30 کیلو باید اضافه بار بدید که نمی دونم دقیقا چقدر هست ولی می تونید محاسبه کنید و ببینید به صرف هست یا نه.

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    اقا محسن اين لباس ها چقدر گرونه(لينك سومي). يه شرت 19دلار!!!!!!!!!!!!!
    يه جين از اينجا بايد ببريم
    سلام
    بله لباسهای زیر خیلی گرونه ولی یادت باشه که جنساش خیلی بهتره!من یک ست زیر برای هوای سرد همینجا قیمت کردم و تازه چینی هم بود و 80 تومن بود پس قیمتها رو باید نسبت به جنس سنجید!من خودم لباس زیر از اینجا میبرم ولی برای هوای سرد اگه بخوای یک ست خوب زیر داشته باشی اونجا بهتره!
    در مورد کفش هم باید بگم که مثلا مارک Zamberlan که ایتالیایی هست و جنسش واقعا حرف نداره اینجا من پرسیدم 230 تومن بود و تو سایت 225 دلار بود پس فرقی نداره در جنسهای خوب ولی اگه بخوای میتونی از این بوت های قلابی کاتر پیلار هم به قیمت 70 تومن اینجا بخری ولی این کجا و اون کجا!!!
    نهایتا اینکه با توجه به جنس و کیفیت قیمتاش مناسبه و در ضمن جالبه بدونین که یکی از مارکهاش (Dale of Norway) تامین کننده لباسهای ورزشکاران المپیک زمستانی بود.اینم سایتش:
    http://dale.no/en/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)