صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 134

موضوع: تهيه مقدمات سفر شامل لوازم ضروري، فريت بار و غيره

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تهيه مقدمات سفر شامل لوازم ضروري، فريت بار، بليط و غيره

در مورد KLM فکر کنم با 75 دلار بشه یه چمدون 23 کیلویی اضافه برد . باز هم تماس بگیرید این مورد رو چک کنید.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member

بچه ها در مورد گواهینامه رانندگی راهنمایی کنید. همین گواهینامه رو میشه بین المللی کرد و برد یا باید دوباره اونجا امتحان بدیم؟
    من رفتم پرسیدم می گن تا 5 سال کامل نگذره، یعنی زمان تمدید باید در خواست بین المللی بدین!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LLM

با اطلاعاتی که تا این لحظه به دست آوردم فریت بار تا اسلو انجام میشه و ما ها که شهرهای دیگه میریم از اونجا دوباره باید داخلی بفرستیم بارو . نکته دیگه این که اگه چندتایی باهم فریت کنیم و بالای 100 کیلو بشه بارامون خیلی به صرفه تره و پی گیریشم راحتره... پس بهتره اونایی که میخوان بار فریت کنن شروع کنن به بستن چمدونها که معلوم بشه هرکی چند کیلو بار داره و اینکه 4 و5 روز قبل از پرواز باید بفرستیم بارارو. من پروازم 3 آگوست . دوستانی که مایلند برای فریت مشترک اعلام کنن لطفا...

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryami123 نمایش پست ها
    با اطلاعاتی که تا این لحظه به دست آوردم فریت بار تا اسلو انجام میشه و ما ها که شهرهای دیگه میریم از اونجا دوباره باید داخلی بفرستیم بارو . نکته دیگه این که اگه چندتایی باهم فریت کنیم و بالای 100 کیلو بشه بارامون خیلی به صرفه تره و پی گیریشم راحتره... پس بهتره اونایی که میخوان بار فریت کنن شروع کنن به بستن چمدونها که معلوم بشه هرکی چند کیلو بار داره و اینکه 4 و5 روز قبل از پرواز باید بفرستیم بارارو. من پروازم 3 آگوست . دوستانی که مایلند برای فریت مشترک اعلام کنن لطفا...
    برای بعد از اسلو فرستادن داخلی بار اونجا چجوریه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LLM

به من گفتند که از اونجا باید بارو داخلی ترانزیت کنیم...ولی من همچنان دنبال راههای بدوب معطلی ترانزیت داخلی هستم ...خبر جدیدی گرفتم اطلاع می دم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_s نمایش پست ها
    يه خبر نسبتا مهم . من تا حالا فكر مي كردم برق نروژ 110 هست ولي 230 ولته برقش. دوستان در خريد لوازم برقي در نظر بگيرن اينو.
    ولتاژ برق در کشور نروژ همانند ایران 220 ولت نه 230 و پلاگ هم دقیقآ مثل ایران است.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

دوستان CD و DVD های نرم افزاری رو میتونیم از ایران ببریم؟ اونجا بخاطر کپی رایت مشکلی پیش نمیاد ؟
    کسی در مورد امکان دانلود نرم افزارها و استفاده ار توررنت اونجا اطلاعی داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    دوستان CD و DVD های نرم افزاری رو میتونیم از ایران ببریم؟ اونجا بخاطر کپی رایت مشکلی پیش نمیاد ؟
    کسی در مورد امکان دانلود نرم افزارها و استفاده ار توررنت اونجا اطلاعی داره ؟
    راه حل بهتر این هست یه هارد external بگیرید، تمام CD‌ها یا DVD‌های که لازم دارید، ازشون image بگیرین و بریزین رو هارد، اینجوری از هر نظر بهتر هست!

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    راه حل بهتر این هست یه هارد external بگیرید، تمام CD‌ها یا DVD‌های که لازم دارید، ازشون image بگیرین و بریزین رو هارد، اینجوری از هر نظر بهتر هست!
    مرسی، نرم افزارهایی که نصب مکنیم مانند آنتی ویروس و... که سریال اصلی ندارند و با اینترنت آپدیت میشن چطور؟ آیا استفاده از چنین نرم افزار هایی میتونه مشکل ایجاد کنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    مرسی، نرم افزارهایی که نصب مکنیم مانند آنتی ویروس و... که سریال اصلی ندارند و با اینترنت آپدیت میشن چطور؟ آیا استفاده از چنین نرم افزار هایی میتونه مشکل ایجاد کنه ؟
    مشکلی که پیش نمیاد اما خب استفاده از نرم افزارهای کرک شده اونجا جرمه دیگه .اما قرار نیست اعلام عمومی کنی که داری اینکارو انجام میدی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)