صفحه 35 از 38 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 379

موضوع: Leibniz Universität Hannover

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Leibniz Universität Hannover

سلام دوستان. من ارشد بیماری شناسی گیاهی خوندم (معدل 17.5 و 5 خلاصه مقاله در کنگره و همایش های ایران دارم) و میخواهم با تغییر گرایش در آلمان ارشد بیوتکنولوژی گیاهی بخونم.آیا کسی درباره رشتهPlant Biotechnology در این دانشگاه تجربه و یا اطلاعاتی دارد که من را راهنمایی کند؟ و آیا امکان گرفتن پذیرش در این دانشگاه دارم؟

با سلام
    کسی در مورد امتحان ورودی این دانشگاه رشته مکانیک اطلاع دارد
    سولات را دیدم به نظرم اسان نبود
    درصدد قبولی را اطلاع دارید بیشتر چه مطالبی مهم هست
    ممنونم

Junior Member

سلام
    سوال ها زیاد آسون نیست ولی بیشترین مشکل زبان آلمانی هست که باید لغت های مخصوص این درس ها رو بلد باشی
    مباحث مطرح شده اصلا ساده نیست ( طراحی اجرا ، مقاومت مصالح ، ترمودینامیک ، انتقال حرارت ، از همه سخت تر علم مواد و عملیات حرارتی چون لغت های خیلی سخت آلمانی داره ) ولی توی وبسایت دانشگاه یک سری کتاب معرفی کرده که از اون ها سوال میاد . دسترسی داشته باشید به کتابهای آلمانی می تونه مفید باشه.
    به صورت تیوری گفته می شه که باید حدود 20 نمره از 60 نمره موجود رو کسب کنید . ولی در واقعیت به نظر بنده این طور نیست ، از بالاترین نمره تا پر شدن ظرفیت دانشجو بر می دارن .
    در صورتی که نمره شما خیلی پرت باشه اجازه مجدد نمی دن که در آزمون شرکت کنید ولی اگه نمره قابل قبولی داشته باشید تا سه مرتبه می تونید در آزمون شرکت کنید

ا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ........

با عرض سلام می خواستم بدونم این دانشگاه رشته تغذیه در مقطع لیسانس داره ا؟ اگر نداره در چه دانشگاه های المان این رشته دارند ؟و این که بدون مدرک قبولی در کنکور هیچ راهی نیست که بشه در دانشگاه های المان پذیرش گرفت ؟با تشکر خواهشا اگه می شه جوابم زودتر بدید من تازه عضو انجمن شدم کار با انجمن زیاد بلد نیستم وقت زیادی هم ندارم برای این که تو ایران بمونم .
    ویرایش توسط hedieh1379 : May 18th, 2017 در ساعت 02:00 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh1379 نمایش پست ها
    با عرض سلام می خواستم بدونم این دانشگاه رشته تغذیه در مقطع لیسانس داره ا؟ اگر نداره در چه دانشگاه های المان این رشته دارند ؟و این که بدون مدرک قبولی در کنکور هیچ راهی نیست که بشه در دانشگاه های المان پذیرش گرفت ؟با تشکر خواهشا اگه می شه جوابم زودتر بدید من تازه عضو انجمن شدم کار با انجمن زیاد بلد نیستم وقت زیادی هم ندارم برای این که تو ایران بمونم .
    بهترین کار اینه که شما خودتون سایت دانشگاه های مقصد رو چک کنین که اصلا چی دارند و چی ندارن. اینجا کسی اطلاعات کامل نمیتونه بهتون بده.
    پاسخ سوال دومتون هم تو فروم آلمان بخش کالج هست.

Junior Member

دوستان سلام
    من میخوام برای رشته Geodesy and Geoinformatics پذیرش بگیرم، میخواستم ببینم احیانا دانشگاه هانوفر مدرک ناپیوسته رو قبول میکنه؟؟
    من هنرستانی بودم، کاردانیم از یه دانشگاه غیرانتفاعی و کارشناسیم از آزاد تهران جنوب.
    معدل کارشناسیم هم الفه اما کاردانیم 15-16.
    مدرک زبان هم IELTS 7.
    به نظر دوستانی که پذیرش گرفتن و اطلاع دارن، با این وضعیت شانسی دارم؟؟؟!!
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza__ نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من میخوام برای رشته Geodesy and Geoinformatics پذیرش بگیرم، میخواستم ببینم احیانا دانشگاه هانوفر مدرک ناپیوسته رو قبول میکنه؟؟
    من هنرستانی بودم، کاردانیم از یه دانشگاه غیرانتفاعی و کارشناسیم از آزاد تهران جنوب.
    معدل کارشناسیم هم الفه اما کاردانیم 15-16.
    مدرک زبان هم IELTS 7.
    به نظر دوستانی که پذیرش گرفتن و اطلاع دارن، با این وضعیت شانسی دارم؟؟؟!!
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    سلام
    برای رشته آلمانی زبان شانس دارید،اما برای رشته انگلیسی زبان نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    سلام
    برای رشته آلمانی زبان شانس دارید،اما برای رشته انگلیسی زبان نه.
    سلام دوست عزیز،
    این رشته من جزو رشته های بین الملیه و به انگلیسی ارائه میشه، میتونید بگید چرا شانس ندارم ؟؟؟!!
    معدلم که نسبتا خوبه و مدرک زبانمم همین طور، پس مشکل چی میتونه باشه؟؟!!
    اگه بگید واقعا ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza__ نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    این رشته من جزو رشته های بین الملیه و به انگلیسی ارائه میشه، میتونید بگید چرا شانس ندارم ؟؟؟!!
    معدلم که نسبتا خوبه و مدرک زبانمم همین طور، پس مشکل چی میتونه باشه؟؟!!
    اگه بگید واقعا ممنون میشم
    برای رشته انگلیسی زبان رقابت بسیار زیاده از کل دنیا و احتمالا مثلا برای این رشته ترمی شاید یک نفر از ایران بخواد،به نظر شما هر ترم شخصی نیست از ایران که دانشگاه سراسری و پیوسته خونده باشه و معدلش هم همین حدود و یا حتی بهتر باشه؟و البته هیچ اجباریم نیست که از ایران بگیرن مثلا میگن خاورمیانه دو نفر.
    البته من آمار دقیق این رو ندارم که از هر منطقه چند نفر میگیرن و یک تجربه شخصی دوست من بوده که در دانشگاه سراسری رشته مکانیک با معدل نزدیک 16 نتونسته اصلا از آلمان به زبان انگلیسی پذیرش بگیره و فقط تونست از فنلاند پذیرش بگیره.و البته اینم بگم که پذیرش یک مقدار شانسی هم هستش و صحبت ما هم اینجا از شانس هستش و میگم شانستون خیلی کمه برای رشته انگلیسی زبان.تو همین دانشگاه من بودن دوستانی که به انگلیسی درس خوندن و تو ایران لیسانسشون رو از شریف گرفتن.پس رقیباتون برای رشته های انگلیسی زبان کم نیستن و فقطم ایران نیس که از کل دنیا متقاضی رشته های انگلیسی زبان خیلی زیاد تره.

سلام دوستان من برای این دانشگاه اقدام کردم وفعلن منتظرم ...
    سوالی که دارم در مورد مدرک زبان و پذیرش مشروط هست ... من الان مدرک b2 دارم و میخوام تو خود دانشگاه DSH بدم شاید هم یه ترم کلاس اماده سازی رفتم ولی تو سایت مرکز زبان دانشگاه نوشته که با B2 میشه د اس ها امتحان داد... در هر صورت ایمیل زدم به دانشگاه گفتم جریان اینه گفت با همین مدرک ما بهتون vorläufige Zulassung میدیم و باید تا اواسط سپتامبر در هر صورت مدرک زبان DSH رو بیاری که طبیعتن من تا اون موقع نمیتونم اونجا باشم ..امتحان DSH خود دانشگاه هم که اکتبر هست !

میخواستم بدونم اصلن سفارت با همچین مدرکی به من ویزا میده ؟ کلن چیکار کنم دوستانی که شرایط من رو داشتن یه توضیح بدن

یک سوال دیگه وضعیت دیفر توی این دانشگاه چطور هست ؟ باید دوباره اقدام کرد ؟ با توجه به شرایط سفارت ممکنه به این ترم نرسم هرچند که حدودن 40 روز پیش درخواست وقت سفارت دادم