صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 2829303132333435363738
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 379 , از مجموع 379

موضوع: Leibniz Universität Hannover

پیش فرض پاسخ : Leibniz Universität Hannover

از دوستان کسایی که این دانشگاه برق میخونن ممنون میشم منو راهنمایی کنم. من از هانوفر و روستوک و کاسل و برمن پذیرش دارم. منتها موندم بین روستوک و هانوفر کدومو انتخاب کنم. هانوفر میگن هزینش بیشتره و دانشکده برق خیلی سختگیره. روستوک شهر کوچیکی و هزینه ها کمتره ولی خب دانشگاش از هانوفر سطحش پایینتره.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_sa_198 نمایش پست ها
    از دوستان کسایی که این دانشگاه برق میخونن ممنون میشم منو راهنمایی کنم. من از هانوفر و روستوک و کاسل و برمن پذیرش دارم. منتها موندم بین روستوک و هانوفر کدومو انتخاب کنم. هانوفر میگن هزینش بیشتره و دانشکده برق خیلی سختگیره. روستوک شهر کوچیکی و هزینه ها کمتره ولی خب دانشگاش از هانوفر سطحش پایینتره.
    ضمن اینکه کار در هانوفر بیشتر هست و یک دانشگاه خوب می تونه می تونه خیلی درها رو برتون باز کنه من پیشنهاد می کنم هانوفر انتخاب کنین با این که سخت تر هست

Junior Member

دوستان کسی میدونه سطح این دانشگاه چه طوریه؟ اصولا کسی که ایران درس خونده (فرض کنید مثلا علم و صنعت و امیرکبیر و...) ، برای مقطع دکترا تو این دانشگاه نسبت به سایر دانشجوها سطح علمیش جوری هست که بتونه به راحتی موفق باشه در طول دوره دکتراش ؟

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

به نظر من اگر شما از دانشگاههای خوب ایران فارقالتحصیل شده اید و سطح علمیتون متوسط زو به بالاست اینجا کم نخواهید آورد
    فقط بزرگترین مشکلی که خارجی ها دارند اینه که زبان آلمانیشون ضعیفه و این باعث میشه که توی اغلب اوقات متوجه نشند که بقیه چی میگند و نتونند توی بحث های علمی توی دانشگاه یا صنعت به صورت فعال شرکت کنند. در آخر همین باعث میشه که حتی اگر شما اینشتین هم باشی بی سواد جلوه کنی.
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

سلام دوستان
    این دانشگاه تو رشته کامپیوتر هم مثل رشته برق سختگیره ؟

سلام دوستان خسته نباشین ،
    من مدرک زبانم (DSH) رو گرفتم و پذیرش مستر مکانیک دانشگاه هانوفر رو دارم اما یه امتحان ورودی باید بدم که چون خیلی وقته که از مکانیک دور بودم و منابع ایرانمو الان در اختیار ندارم یه مقدار میترسم از آزمون ورودیش. میشه منو راهنمایی کنین که چجوریاس این آزمون و ایا خیلی جدیه یا نه میشه راحت قبول شد ممنون میشم ازتون

Junior Member

سلام.اگر کسی در هانوفر دنبال خونه یا وگه هست به من پیام بده.

Junior Member

سلام خسته نباشید. من از دانشگاه هانوفر برای دکتری پذیرش گرفتم. میخواستم بدونم خوابگاه دانشجویی از طرف دانشگاه هست یا باید خودم خونه بگیرم. پوزیشنم TVL13 100% هست

نقل قول نوشته اصلی توسط meyn نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. من از دانشگاه هانوفر برای دکتری پذیرش گرفتم. میخواستم بدونم خوابگاه دانشجویی از طرف دانشگاه هست یا باید خودم خونه بگیرم. پوزیشنم TVL13 100% هست
    سلام دوست عزیز
    من نظر خودم رو میگم و شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    قاعدتا چون 100 درصد هست و فول تایم (تمام وقت) محسوب میشه باید خوابگاه رو از دانشگاه پیگیری کنید که بهتون تعلق می گیره یا خیر؟! ولی با این شرایط باید تعلق بگیرد ولی حتما با دانشگاه یا استاد مربوطه حتما ارتباط بگیرید