صفحه 5 از 38 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 379

موضوع: Leibniz Universität Hannover

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه Leibniz Universität Hannover و نظر پذیرفته شد

نقل قول نوشته اصلی توسط pmirzad نمایش پست ها
    خب شما اگر برا لیسانس میخواید که باید کنکورو داده باشین سطح زبانتونم باید حداقل b1 باشه تا بتونید بیاید برا بعضیا اینطوریه که یه سال میرن اینجا کالج المانی زبانشونو بهتر میکنن بعدش یه امتحان ازشون گرفته میشه میتونن برن دانشگاه این برای لیسانس البته
    مرسی از راهنمایی.
    من برا ارشد میخوام اقدام کنم.یه سری میگن اینجا کامل آلمانیو بخون تا حد س1 که بتونی تستداف 4 را همین جا بگیری یه سریم میگن اینجا ب1 رو بگیر پذیرش رو بگیر بقیش رو المان بخون و امتحان رو المان بده.این دانشگاه با ب1 پذیرش میده؟اونجا کلاس المانی و امتحان رو میشه ادامه داد؟شهریه کلا تو تمام دانشگاه های دولتی آلمان برداشته شده و فقط همون هزینه خدمات دانشجویی می گیرن که تو هر دانشگاه یه رنجیه از 60 یورو تا 300 یورو.این دانشگاه اپلیکیشن فی داره یا نه؟راجع زبان نظرتون چیه؟که اینجا کامل بخونمو مدرکو بگیرم یا ب1 رو بگیرم بقیش رو المان و امتحانم همین طور تو المان؟هزینه کلاس های زبان تو آلمان چقدره؟به نظر خودم اونجا بهتر با لهجه و محیط آشنا میشی و زبانت قوی تر میشه.مورد دیگه اینکه اینجا ب2 4 قسمت کردن اما اونجا کلا ب2 هست و یه قسمت یا س1 که اینجا 2 قسمته اما اونجا کلا یه قسمته.
    ویرایش توسط nim7 : January 20th, 2014 در ساعت 09:55 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه Leibniz Universität Hannover و نظر پذیرفته شد

نقل قول نوشته اصلی توسط nim7 نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی.
    من برا ارشد میخوام اقدام کنم.یه سری میگن اینجا کامل آلمانیو بخون تا حد س1 که بتونی تستداف 4 را همین جا بگیری یه سریم میگن اینجا ب1 رو بگیر پذیرش رو بگیر بقیش رو المان بخون و امتحان رو المان بده.این دانشگاه با ب1 پذیرش میده؟اونجا کلاس المانی و امتحان رو میشه ادامه داد؟شهریه کلا تو تمام دانشگاه های دولتی آلمان برداشته شده و فقط همون هزینه خدمات دانشجویی می گیرن که تو هر دانشگاه یه رنجیه از 60 یورو تا 300 یورو.این دانشگاه اپلیکیشن فی داره یا نه؟راجع زبان نظرتون چیه؟که اینجا کامل بخونمو مدرکو بگیرم یا ب1 رو بگیرم بقیش رو المان و امتحانم همین طور تو المان؟
    توصیه خودم اینه ، تا جایی که می تونی زبان بخون بعد برو ، شما می تونی با مدرک ب1 پذیرش بگیری و بری اونجا زبا بخونی ( اگر اون دانشگاه کلاس زبان داشته باشه ) و یک توصیه تجربی : به نظر من اگر سنت بالا نیست ، زبانتو تا B2 یا اول C1 بخون پذیرش بگیر برو اونجا امتحان DSH بده که راحت تر از تست داف هست ، که به این صورته که : یک کلاس آمادگی می زارن برات و بعد امتحان ، که اینجوری می تونی برای ویزا هم زودتر اقدام کنی ... این دانشگاه هانوفر کلاس زبان نداره و پذیرش که به شما میده در اون قید میشه باید مدرک DSh یا تست داف بیارید برای ثبت نام ... این دانشگاه برای مقطع فوق اپلیکیشن فی نداره و مستقیم بفرست اونی ، ولی اگر معدلت پایین هست مثلا نزدیک 14 پذیرش لیسانس میده ... و در آخر هر چه ایران زبان بخونی بهتره برای هزینه و شانس ویزات ، عجله نداری ، راحت بشین تمرکز کن فقط رو زبان ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak102 نمایش پست ها
    توصیه خودم اینه ، تا جایی که می تونی زبان بخون بعد برو ، شما می تونی با مدرک ب1 پذیرش بگیری و بری اونجا زبا بخونی ( اگر اون دانشگاه کلاس زبان داشته باشه ) و یک توصیه تجربی : به نظر من اگر سنت بالا نیست ، زبانتو تا B2 یا اول C1 بخون پذیرش بگیر برو اونجا امتحان DSH بده که راحت تر از تست داف هست ، که به این صورته که : یک کلاس آمادگی می زارن برات و بعد امتحان ، که اینجوری می تونی برای ویزا هم زودتر اقدام کنی ... این دانشگاه هانوفر کلاس زبان نداره و پذیرش که به شما میده در اون قید میشه باید مدرک DSh یا تست داف بیارید برای ثبت نام ... این دانشگاه برای مقطع فوق اپلیکیشن فی نداره و مستقیم بفرست اونی ، ولی اگر معدلت پایین هست مثلا نزدیک 14 پذیرش لیسانس میده ... و در آخر هر چه ایران زبان بخونی بهتره برای هزینه و شانس ویزات ، عجله نداری ، راحت بشین تمرکز کن فقط رو زبان ...
    مرسی اما هر کدوم مزایا معایب داره.مثلا تست داف اکسپایر نمیشه هیچ وقت اما داس ها اعتبارش یکساله هست.بعد تو ایران ب2 4 تا قسمته که واقعا خسته کننده و زمان بره س1 هم 2 قسمت(2 ترم)اما آلمان کلا ب2 و س1 2 ترم هستن که نهایت 6 ماهه معمولی و فشرده میتونی 3 ماهه تموم کنیشون.البته نمدونم فشرده هاش به چه صورته اما مطئنن هست فکر کنم.درست نمیگم؟اگه شفرده باشه زمانش چقدره که رودتر آماده شیم برای امتحان؟تازه اونجا مستقیما با لهجه و افراد آلمانی در ارتباطی تاثیرش بیشتره اما هزینه هم بیشتره.حالا اینا به کنارمن 26 سالمه پارسال درسم تموم شد از مهندسی مکانیک میخوام برای ارشد انرژی باد اقدام کنم.معدلمم 13.82 از علوم تحقیقاته.توی سایت چیزی راجع به شرط معدل نزده و پستهای قبلی هم گفتن این دانشگاه خوب پذیرش میده.الان حالم گرفته شد اینو گفتین.مطمئنی شما از این موضوع که پذیرش لیسانس میدن؟اون طوری باشه من نمیرم چون برای ارشد میخوام بخونم.اون طورم که فهمیدم ارشد تو المان عین امریکا نیس و واحد ها زیادن مثلا 120 واحد که برای 4 ترم باید هر ترم 30 واحد برداری.از این موضوع اطالاع دارین که چه طوری ارشد تو المان و سنگینی و سختی درس ها؟
    من دانشگاه برانشوایگ میتونم پذیرش بگیرم برای ارشد مکانیک تز انرژی اما متاسفانه این دانشگاه اون طور که من فهمیدم مستقیما رشته انرژی نداره فکر کنم و سر همین موضوع این دانشگاه رو انتخاب کردم.البته سمت شرق المان هم دانشگاه برای انرژی هست که پذیرش بگیرم ولی نیدرزاکسن یا غرب رو بیشتر ترجیح میدم.

Junior Member

سلام
    این دانشگاه برای پذیرش ارشد شرط معدل داره؟من که توی سایتش چیزی ندیدم با معدل نزدیک به 14 پذیرش میدن یا باید اقدام کنم نتیجش بیاد؟

Junior Member

سلام
    این دانشگاه برای پذیرش ارشد شرط معدل داره؟من که توی سایتش چیزی ندیدم با معدل نزدیک به 14 پذیرش میدن یا باید اقدام کنم نتیجش بیاد؟
    اگه شما تو یه دانشگاه خوب تو ایران هستید به نظر من بهتره بمونید هیج جا ایران نمیشه (((:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pmirzad نمایش پست ها
    اگه شما تو یه دانشگاه خوب تو ایران هستید به نظر من بهتره بمونید هیج جا ایران نمیشه (((:
    مرسی اما این الان چی شد؟شوخی کردین یا اینکه شرط معدل برای پذیرش نداره دانشگاهش؟
    من دانشگاه می شناسم ه پذیرش بده اما اینجا رشته ارشد انرژی رو داره مستقیما برای همین خواستم بدونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

ببخشید این دانشگاه برای مقطع ارشد عمران سازه مدرک زبان آلمانی هم می خواد؟ یا فقط مدرک زبان انگلیسی مثل آیلتس کافی هستش؟
    من تو سایتش خیلی گشتم بدیش اینه که مثل سایت ruhr النن ننوشته که کلاسای فلان رشته به زبان آلمانی هستن.من این صفحه رو که از زیر مجموعه های صفحه سازه هستش پیدا کردم.لطفاً ببینید درست فهمیدم که کلاس های ارشد عمران سازه به زبان انگلیسی هستش؟و اینکه آیا مدرک آلمانی هم در کنارش نیاز هستش یا اینکه فقط مدرک انگلیسی کافی هستش.آخه یه جاهایی هم دیده بودم که تو قسمت دانشجو های غیر اروپایی یه قسمت داشت دانش زبان آلمانی بعد نوشته بود که باید یکی از این مدرک ها رو داشته باشی.(فعلاً لینک صفحه شو گم کردم پیدا کردم میزارم).واسه همین گیج شدم که مدرک آلمانی هم می خواد یا فقط انگلیسی کافیه؟
    http://www.uni-hannover.de/de/studiu...iten/index.php

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    ببخشید این دانشگاه برای مقطع ارشد عمران سازه مدرک زبان آلمانی هم می خواد؟ یا فقط مدرک زبان انگلیسی مثل آیلتس کافی هستش؟
    من تو سایتش خیلی گشتم بدیش اینه که مثل سایت ruhr النن ننوشته که کلاسای فلان رشته به زبان آلمانی هستن.من این صفحه رو که از زیر مجموعه های صفحه سازه هستش پیدا کردم.لطفاً ببینید درست فهمیدم که کلاس های ارشد عمران سازه به زبان انگلیسی هستش؟و اینکه آیا مدرک آلمانی هم در کنارش نیاز هستش یا اینکه فقط مدرک انگلیسی کافی هستش.آخه یه جاهایی هم دیده بودم که تو قسمت دانشجو های غیر اروپایی یه قسمت داشت دانش زبان آلمانی بعد نوشته بود که باید یکی از این مدرک ها رو داشته باشی.(فعلاً لینک صفحه شو گم کردم پیدا کردم میزارم).واسه همین گیج شدم که مدرک آلمانی هم می خواد یا فقط انگلیسی کافیه؟
    http://www.uni-hannover.de/de/studiu...iten/index.php

ممنون
    خب من اون لینکی که داده بودید رو خوندم اینجا نوشته که شما میتونید بعضی از درس ها رو به زبان انلگیسی بخونید برا همینم ما پیشنهاد میدیم که زبان انگلیسی رو مقداری بلد باشید.
    شما همونطوری که نوشتم فقط بعضی از درس ها رو میتونید به انگلیسی بخونید و به زبان المانی هستش بقیه یه درسا که تعدادشونم مطمعنا بیشتره برا اینکه تو این دانشگاه زیاد درس ها به زبان انگلیسی نیستش این جیزیه که اینجا نوشته

Junior Member

مرسی اما این الان چی شد؟شوخی کردین یا اینکه شرط معدل برای پذیرش نداره دانشگاهش؟
    من دانشگاه می شناسم ه پذیرش بده اما اینجا رشته ارشد انرژی رو داره مستقیما برای همین خواستم بدونم.
    اینجا بعضی از رشته ها هستش که nc نداره و با هر نمره ای میشه اومد فقط زبان میخواد و شرایط دیگه
    nc zulassungsfreie Studiengänge

Junior Member

برای رشته های انگلیسی زبان شرایطش چیه؟با معدل 13.82 کجا میشه رشته ارشد انگلیسی زبان پذیرش گرفت؟هزینه دانشگاه برای رشته های انگلیسی زبان چقدره یا که هزینه نداره؟