صفحه 6 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 379

موضوع: Leibniz Universität Hannover

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه Leibniz Universität Hannover و نظر پذیرفته شد

نقل قول نوشته اصلی توسط nim7 نمایش پست ها
    برای رشته های انگلیسی زبان شرایطش چیه؟با معدل 13.82 کجا میشه رشته ارشد انگلیسی زبان پذیرش گرفت؟هزینه دانشگاه برای رشته های انگلیسی زبان چقدره یا که هزینه نداره؟
    از سال دیگه که دیگه تو ایالت نیدرزاکسن هزینه برای دانشگاه نباید داد
    شما جه رشته ای رو میخواید بخونید
    جه دانشگاهی هستید الان
    سطح زبان المانیتون جقدره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه Leibniz Universität Hannover و نظر پذیرفته شد

نقل قول نوشته اصلی توسط pmirzad نمایش پست ها
    از سال دیگه که دیگه تو ایالت نیدرزاکسن هزینه برای دانشگاه نباید داد
    شما جه رشته ای رو میخواید بخونید
    جه دانشگاهی هستید الان
    سطح زبان المانیتون جقدره
    من الان A1 رو تموم کردم و مشکلیم نداشتم تو یادگیری زبان آلمانی.هدفم این بود که تا b1 یا b2 برم اونم به خاطر اینکه معدلم پایینه 13.82 و از دانشگاه ازاده (علوم تحقیقات مهندسی مکانیک)گفتم پذیرش تو المانی راحت تر میدن و رایگانم هست.ولی موضوع اینه که خود زبان انگلیسی رو به المانی ترجیح میدم یعنی با اهنگ انگلیسی و کلا زبانش بیشتر حال کردم.تصور این که بخوام تو ارشد دروس رو به المانی بگذرونم زیاد جالب نیست البته اگه لازم باشه این کارو می کنم.من هدفم پذیرش ارشد برای رشته انرژی(هر گرایش یا تخصصی) و یا رشته مهندسی پزشکیه بیومکانیکه.یه دلیل دیگه که انگلیسیو ترجیح میدم اینه که المانی حساب کردم دیدم هزینه و وقت بیشتری میبره چون باید اینجا حد اقل تا b2 یا حتی c1 یاد بگیری و امتحان گوته b1 یا b2 رو برای ویزا داشته باشی و اونجا هم حالا با کلاس یا بدون کلاس امادگی امتحان dsh یا اینجا test daf رو قبول شی.ولی تو انگلیسی انگار مستقیم میری سر کلاس اینجا هم سفارت برای انگلیسی زبان فقط مدرک انگلیسی میخواد.یکی از دوستانم از المان برای انگلیسی زبان ارشد مواد از اگزبورگ و اشتوتگارت و اولم پذیرش گرفت البته اون معدلش بالا تر بود و دانشگاه سراسری تهران کارشناسی مواد.پذیرش گرفت انگلیسی زبان که شهریه نداره.من میخوام بدونم که میتونم برای رشتهای انرژی یا مهندسی پزشکی به انگلیسی زبان و ترجیحا رایگان پذیرش بگیرم یا نه؟اگه میتونم کدوم دانشگاه ها میتونم و اینکه هزینه دارن یا نه؟الان برای المانی دانشگاه هانوفر انرژی باد و freiberg (نه فرایبورگ) رشته انرژی رو داره یا دانشگاه های دیگه هم هستن که پذیرش میدن اما به المانین این دانشگاه ها.فعلا برای ترم بعدی المانی ثبت نام نکردم تا امار بگیرم ببینم اگه انگلیسی میشه انگلیسیمو قوی کنم تا مدرک ایلتس بگیرم.چون انگلیسیم بد نیست و تعیین سطح دادم افتادم pre ielts 1 مرسی راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان ، من مدارکم رو برای این دانشگاه فرستادم (Elektrotechnik) ، گفته بودن که تو ماه March جواب می دن ، این که خیلی دیره دیگه تا اون موقع فکر نکنم به ویزا و این مسائل برسم ، کسی می دونه که اگر این دانشگاه پذیرش بده به من و اگر نرسم به این ترم ، آیا دانشگاه این کارو می کنه که 6 ماه پذیرشو عقب بندازه (به Wintersemster) ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    n/a

سلام بر دوستان
    آقا با معدل 15.7 دانشگاه خواجت آیلتس 6 شانسی واسه رشته انگلیسی زبان Water Resource هست؟

Junior Member

فکر نکنم احتمالش کمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    n/a

فکر نکنم احتمالش کمه
    چرا ببخشید دانشکام صنعتی خواجه نصیر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

سلام من برای مستر Wirtschaftsingeneurwesen اقدام کردم با معدل 2.8 و DSH2. کسی اطلاعی داره آیا من شانس پذیرش دارم یا نه؟
    توی مدارکی که خواسته بود CV رو به زبان آلمانی میخواست، من انگلیسی از قبل داشتم و آلمانی ننوشتم، قبول نمیکنن و نقص مدرک میزنن به نظرتون؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    سلام من برای مستر Wirtschaftsingeneurwesen اقدام کردم با معدل 2.8 و DSH2. کسی اطلاعی داره آیا من شانس پذیرش دارم یا نه؟
    توی مدارکی که خواسته بود CV رو به زبان آلمانی میخواست، من انگلیسی از قبل داشتم و آلمانی ننوشتم، قبول نمیکنن و نقص مدرک میزنن به نظرتون؟
    با درود.
    داشتن DSH 2 وزنه خوبی هستش ! اگر رزومه تون tabellarisch باشه، خوششون میاد.
    اگر رشتتون beschränkt نباشه، شانستون بالاست به نظر من.
    پیروز باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    با درود.
    داشتن DSH 2 وزنه خوبی هستش ! اگر رزومه تون tabellarisch باشه، خوششون میاد.
    اگر رشتتون beschränkt نباشه، شانستون بالاست به نظر من.
    پیروز باشید.
    مقطع فوق لیسانس تو این رشته تو بیشتر دانشگاه های المان beschränkt هست و سخت گیری خیلی بیشتری میکنن برای پذیرش دادن در مقطع فوق لیسانس جون بیشتر کسایی که لیسانس دارن میخوان بیان فوق بخونن و احتمال پذیرش خیلی کمه جه tabellarisch باشه جه نه و حتی خود المانی هایی که لیسانس گرفتن ممکنه برا مصاحبه دعوت بشن جون تقاضا زیاد و Studienplatz کم هستش

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

مقطع فوق لیسانس تو این رشته تو بیشتر دانشگاه های المان beschränkt هست و سخت گیری خیلی بیشتری میکنن برای پذیرش دادن در مقطع فوق لیسانس جون بیشتر کسایی که لیسانس دارن میخوان بیان فوق بخونن و احتمال پذیرش خیلی کمه جه tabellarisch باشه جه نه و حتی خود المانی هایی که لیسانس گرفتن ممکنه برا مصاحبه دعوت بشن جون تقاضا زیاد و Studienplatz کم هستش
    بله اطلاع دارم! سوال من درباره این دانشگاه خاصه! دانشگاه به دانشگاه فرق داره! من تا الان هم ریجکت شدم از بعضی جاها و هم پذیرش گرفتم