صفحه 7 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 379

موضوع: Leibniz Universität Hannover

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه Leibniz Universität Hannover و نظر پذیرفته شد

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    بله اطلاع دارم! سوال من درباره این دانشگاه خاصه! دانشگاه به دانشگاه فرق داره! من تا الان هم ریجکت شدم از بعضی جاها و هم پذیرش گرفتم
    تمام اطلاعاتی که نیاز دارید اینجا هست http://www.uni-hannover.de/imperia/m...ster_wiing.pdf

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه Leibniz Universität Hannover و نظر پذیرفته شد

نقل قول نوشته اصلی توسط pmirzad نمایش پست ها
    مقطع فوق لیسانس تو این رشته تو بیشتر دانشگاه های المان beschränkt هست و سخت گیری خیلی بیشتری میکنن برای پذیرش دادن در مقطع فوق لیسانس جون بیشتر کسایی که لیسانس دارن میخوان بیان فوق بخونن و احتمال پذیرش خیلی کمه جه tabellarisch باشه جه نه و حتی خود المانی هایی که لیسانس گرفتن ممکنه برا مصاحبه دعوت بشن جون تقاضا زیاد و Studienplatz کم هستش
    بله موافقم.
    قبلا چون مکاتبه کرده بودم باهاشون، گفته بودن که حداقل معدل به طور کلی براشون مهم نیست و میان به سطح متقاضیان نگاه می کنند.
    ممکنه سال به سال فرق داشته باشه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط pmirzad نمایش پست ها
    تمام اطلاعاتی که نیاز دارید اینجا هست http://www.uni-hannover.de/imperia/m...ster_wiing.pdf
    من اقدام کردم برای این دانشگاه و مسلما اطلاعاتی که شما میدید رو از قبل میدونم! سوال من رو دقت بفرمایید لطفا! من درباره احتمال پذیرش سوال کردم! احتمال پذبرش چیزیه که تو سایت دانشگاه پیدا نمیشه و موردی کاملا تجربیه! که اگر کسی اینجا تجربه ای مشابه داره میتونه جواب بده و یا کسانی که تو این دانشگاه درس میخونن یا پذیرش گرفتن!
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

من اقدام کردم برای این دانشگاه و مسلما اطلاعاتی که شما میدید رو از قبل میدونم! سوال من رو دقت بفرمایید لطفا! من درباره احتمال پذیرش سوال کردم! احتمال پذبرش چیزیه که تو سایت دانشگاه پیدا نمیشه و موردی کاملا تجربیه! که اگر کسی اینجا تجربه ای مشابه داره میتونه جواب بده و یا کسانی که تو این دانشگاه درس میخونن یا پذیرش گرفتن!
    مرسی
    توی همین فروم کسانی بودن که با معدل نزدیک 14 و TDN 4 پذیرش گرفتند.
    امید حداقل چیزیه که انسان میتونه داشته باشه.

Junior Member

سلام من برای مستر Wirtschaftsingeneurwesen اقدام کردم با معدل 2.8 و DSH2. کسی اطلاعی داره آیا من شانس پذیرش دارم یا نه؟
    توی مدارکی که خواسته بود CV رو به زبان آلمانی میخواست، من انگلیسی از قبل داشتم و آلمانی ننوشتم، قبول نمیکنن و نقص مدرک میزنن به نظرتون؟
    گویا تا Not punkte 3هم این دانشگاه برای Wirtschaftsingeneurwesenپذیرش میده

Die besondere Eignung wird auf der Grundlage des Ergebnisses der Abschlussprüfung nach Abs. 1 festgestellt
    und setzt voraus, dass das dort genannte Studium mindestens mit der Durchschnittsnote 3,0 abgeschlossen
    wurde; bei einem Notendurchschnitt von 3,1 bis 3,3 kann die Note um 0,3 Punkte durch eine besondere
    Motivation für den Studiengang verbessert werden, die durch Motivationsschreiben nachgewiesen
    wird.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management (IEM), FAU Universität Erlangen-Nürnberg

سلام
    بچه هایی که ایران صنایع خوندن و میخوان برای مستر Wirtschaftsingenieurwesen این دانشگاه اقدام کنن، متاسفانه من بعید میدونم بشه پذیرش گرفت.
    طبق این جمله:
    Nachweis von mind. 44 Kreditpunkten aus betriebswirtschaftlichen Lehrveranstaltungen sowie mind. 28 Kreditpunkten aus volkswirtschaftlichen Lehrveranstaltungen.
    شما باید حداقل 72CP ، درس هایی غیر از شاخه ی مهندسی پاس کرده باشید، مثل اقتصاد، مدیریت و ...، که تا جایی که من اطلاع دارم، ما توی ایران این اندازه درس برای این شاخه پاس نکردیم و متاسفانه برای این دانشگاه هم مشکل همیشگی اختلاف واحدها وجود داره.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_68 نمایش پست ها
    سلام
    بچه هایی که ایران صنایع خوندن و میخوان برای مستر Wirtschaftsingenieurwesen این دانشگاه اقدام کنن، متاسفانه من بعید میدونم بشه پذیرش گرفت.
    طبق این جمله:
    Nachweis von mind. 44 Kreditpunkten aus betriebswirtschaftlichen Lehrveranstaltungen sowie mind. 28 Kreditpunkten aus volkswirtschaftlichen Lehrveranstaltungen.
    شما باید حداقل 72CP ، درس هایی غیر از شاخه ی مهندسی پاس کرده باشید، مثل اقتصاد، مدیریت و ...، که تا جایی که من اطلاع دارم، ما توی ایران این اندازه درس برای این شاخه پاس نکردیم و متاسفانه برای این دانشگاه هم مشکل همیشگی اختلاف واحدها وجود داره.
    موفق باشید.
    اين مشكل براي همه دانشگاه ها وجود داره! اصن رشته صنايع نيست اين رشته ولي متاسفانه هيچ رشته معادل ديگه اي هم وجود نداره! من كه اپلاي كردم! همشون تقريبا چنين چيزي رو ميخوان! البته سيستم واحديشون با ما فرق داره! ميشه از توي چيزايي كه ما خونديم كم و بيش نزديك ٥٠ تاشو بيرون كشيد!

با سلام کسی میدونه شرط معدل این دانشگاه چقدر است با 13.75 امیدی هست؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران33 نمایش پست ها
    شرط معدل براي مقطع هاي مختلف و براي رشته هاي مختلف متفاوته! بدون دونستن رشته و مقطع نميشه گفت!

رشته مورد تقاضا مکانیک مقطع ارشد