صفحه 27 از 61 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

سلام
    دوستان یه سوالی برام پیش اومده. در رزومه باید نمره رو با مقیاس 20 زد، اما دانشگاهها که نمره مینیمم مثلا 3/4می ذارند، در این حالت هم باید با مقیاس خودمون مقایسه بکنیم، یعنی معدل رو تقسیم بر 5 بکنیم که باید از 15 بیشتر باشه. یا اینکه باید واحد واحد تبدیل بکنیم به مقیاس 4 بعد معدل کل بگیریم. در این حالت معدل خیلی فرق می کنه، چون هر نمره ی بالای 15 ، A محسوب میشه و نمره کامل 4 از 4 رو میگیره.
    ممنون

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوالی برام پیش اومده. در رزومه باید نمره رو با مقیاس 20 زد، اما دانشگاهها که نمره مینیمم مثلا 3/4می ذارند، در این حالت هم باید با مقیاس خودمون مقایسه بکنیم، یعنی معدل رو تقسیم بر 5 بکنیم که باید از 15 بیشتر باشه. یا اینکه باید واحد واحد تبدیل بکنیم به مقیاس 4 بعد معدل کل بگیریم. در این حالت معدل خیلی فرق می کنه، چون هر نمره ی بالای 15 ، A محسوب میشه و نمره کامل 4 از 4 رو میگیره.
    ممنون
    سلام
    نه شما باید نمرتو از مقیاس 20 براشون بزنی
    اینو یه یه استاد امریکایی تو یه فایلی که بچه ها pdf اشو تو همین فروم گذاشته بودند و منم خوندمش نوشته بود( البته الان نمیدونم از گجا دانلودش کردم !)

اره مطمئن باش باید از 20 بزنی

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    آره اون طور که من شنیدم، بهتره که تو Resume همون از مقیاس 20 استفاده کنید. در ضمن در مورد تبدیل معدل هم بحث زیاد شده و فکر نکنم کلا این تقسیم بر 5 کردن معدل اصلا کار درستی باشه. بهتر همونه که واسه هر نمره که گرفتید معادل از 4 رو در نظر بگیرید و بعد معدل رو حساب کنید. در ضمن 15 به بالا فکر نکنم که 4 بشه. 16 به بالا رو اصولا 4 در نظر میگیرن.(البته ممکنه که دانشگاه های مختلف یه کم فرق بکنه ولی تا اونجایی که من دیدم این طور بود). من قبلا یه فایل Excel تو این فروم واسه تبدیل معدل پیدا کرده بودم، که بر اساس همین روشی که گفتیم معدل رو به 4 تبدیل میکنه. دوباره میذارمش اینجا شاید به درد دوستان بخوره.
    موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 8th, 2014 در ساعت 12:46 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

دوستان میشه یه نمونه رزومه استاندارد و خوب که پذیرفته شده رو بذارید؟ اونی که تو پستای اول هستش هم قدیمیه هم دانلود نمیشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    دوستان میشه یه نمونه رزومه استاندارد و خوب که پذیرفته شده رو بذارید؟ اونی که تو پستای اول هستش هم قدیمیه هم دانلود نمیشه
    فکر کنم اگه با پیغام خصوصی در خواستتونو مطرح کنید زودتر نتیجه بگیرید چون رزومه حاوی یه سری اطلاعات شخصیه که خیلی ها مایل به انتشارش نیستن.

Junior Member

من نمی تونم باز یا save کنم
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

راحت ترين راه:
    ديكشنري آكسفورد، آخرشو باز كنيد، هم نمونه CV هست و هم Resume.

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

سلام به دوستان عزیز
    در مورد Reseach interest یه سوالی داشتم
    من برای استاد راهنمای ارشدم یک سری جزوه و پاور پوینت در مورد رشته تخصصیم درست کردم که کلی روش زحمت کشیدم. میخواستم ببینم میشه این رو در قالب این بخش آورد؟
    اصلا چطور باید بنویسمش؟
    خوبه اول اسم دانشگه استاد و سال تحقیق رو بنوسیم و بعدش اشاره کنم که این تحقیق برای جزوه درسی دکتر فلانی بوده؟ جزئیات موارد تهیه شده رو هم بیارم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Maya_hu نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    در مورد Reseach interest یه سوالی داشتم
    من برای استاد راهنمای ارشدم یک سری جزوه و پاور پوینت در مورد رشته تخصصیم درست کردم که کلی روش زحمت کشیدم. میخواستم ببینم میشه این رو در قالب این بخش آورد؟
    اصلا چطور باید بنویسمش؟
    خوبه اول اسم دانشگه استاد و سال تحقیق رو بنوسیم و بعدش اشاره کنم که این تحقیق برای جزوه درسی دکتر فلانی بوده؟ جزئیات موارد تهیه شده رو هم بیارم؟
    Research Interest علاقه شما رو نشون میده. شما می‌تونین موضوعی رو توی Research Interest داشته باشین که اصلا کار نکردین اما بهش علاقه‌ دارین.
    این کاری که شما کردین نباید داخل این قسمت بیاد ولی‌ توی قسمت‌های دیگه (شاید Teaching Experience) حتما بهش اشاره کنید.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط ars نمایش پست ها
    Research Interest علاقه شما رو نشون میده. شما می‌تونین موضوعی رو توی Research Interest داشته باشین که اصلا کار نکردین اما بهش علاقه‌ دارین.
    این کاری که شما کردین نباید داخل این قسمت بیاد ولی‌ توی قسمت‌های دیگه (شاید Teaching Experience) حتما بهش اشاره کنید.
    بله حق کاملا با شماست
    خودم فکر میکنم شاید در research experience هم بتونم بیارمش. به هر حال یک تحقیق بوده دیگه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)