صفحه 34 از 61 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    میشه رزومه کاری را با تحصیلی ادغام کرد؟ ممنون از راهنماییتون.
    می شه یه بخش هایی رو از رزومه کاری در رزومه تحصیلی استفاده کرد (و برعکس)، اما چون هدف اینها با هم فرق داره بهتره ساختارشون کلاً متفاوت باشه.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    میشه رزومه کاری را با تحصیلی ادغام کرد؟ ممنون از راهنماییتون.
    معمولا ترتیب و اهمیت بخشها در رزومه کاری و تحصیلی متفاوتند. در رزومه تحصیلی شما با سابقه تحصیلی خودتون شروع میکنید و بعد افتخارات و مقالات رو ذکر میکنید و بعد skill ها و یک لیست از تجربیات کاری. در رزومه کاری شما اول با objectives شروع میکنید و بعد skills (نسبتا مشروح) و دوره های تخصصی حرفه ای، بعد شرح کاملی از تجربه کاری با ذکر پروژه های انجام شده، و در آخر سابقه تحصیلی.

Junior Member

با سلام
    می خواستم ببینم عضویت در بنیاد ملی نخبگان را می تونم تو قسمت HONOR بیارم و در ضمن چی باید بنویسم

Member perestizh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلا م دوستان
    من ترتیب نوشتن رزومه ام رو ایمتوری انتخاب کردم لطفا نظراتتون رو بگین تا بتونم یه رزومه خوب بنویسم

Personal Information

Education

Research Interests

Work Exeperiences

Honors and Awards

Research Experiences

Publications

Computer Skills

Language

Hobbies

References

دوستان محبت کنید بگید آیا نیازه بند دیگه ای اضافه منم اگه آره نظر تون چیه؟ اگرم نیازه بندی رو حذف کنم کدوم بندو؟
    من چون معدلم زیاد خوب نیست و کارهای پژوهشی و تجربه پژوهشی و کاری زیادی دارم می خوام این کارها طوری نمایان بشه که ارزش فاکتور معدل رو پایین بیاره با توجه به این موضوع نظرتون در مورد ترتیب چیه؟
    و سوالهای بعدیم "دی:"
    1) آیا رتبه کنکور را باید در بخش افتخارات بنویسم؟
    2)عضویت و ریاست هیئت علمی را باید در بخش افتخارات بنویسم؟
    3)آیا عضویت در انجمن نخبگان و ... را باید در بخش افتخارات بنویسم؟
    --------------------------------------------------------------------------------
    4)TA را باید در کدام بخش بنویسم و RA چطور؟
    5) مقالات را در بخش Publications بنویسم؟ اگه submite باشه مشکل نداره در این بخش بیارم؟
    6) دارم روی یه مقاله ال کار می کنم و هنوز هم به هیچ جا نداده ام اینو باید چطوری عنوان کنم؟ و در کدام بخش؟
    --------------------------------------------------------------------------------
    7)کار آموزی هام 4 تاست همه 2 تا 19 دو تام 20 آیا لازمه که بیان کنم اگه آره در کدام بخش؟ و آیا نمره ام هم ذکر کنم؟
    8)کلاس حل تمرین را در کدام قسمت باید بیان کنم؟
    یه خورده سوالام زیاده ولی اگه جواب بدین کلی کمکم کردین.... مرسیییییییییییییی
    آینده جهان از آن روباتیک است

شمالی وچه

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سه تا سوال دیگه ام دارم
    در بخش Education

1) من که هنرستان بودم آیا نیازه که دیپلم هنرستان را هم بنویسم؟ آیا مثبت جلوه می دهد از آن جهت که قبل از اینکه وارد دانشگاه شود زمینه آموزشی و پژوهشی در رشته را داشته؟ یا منفی جلوه میدهد؟
    2) من که کارشناسی ناپیوسته بودم آیا نیاز است مدرک کاردانی را هم بنویسم؟ اگر آره چطوری؟ چون تو ترجمه اش مشکل دارم..
    3)آیا نیازه که توضیح دهم هنرستان در ایران با دبیرستان فرق داره و بچه ها زودتر گرایششون رو انختاب می کنند و تخصصی تر درس می خوانند ؟ اگه آره در کدام بخش این را بگم؟

ممنون..................

شمالی وچه

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

amojoudi: سوال خودمم هست ولی فکر کنم تو همین قسمت باید بیاد

شمالی وچه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط perestizh نمایش پست ها
    سه تا سوال دیگه ام دارم
    در بخش Education

1) من که هنرستان بودم آیا نیازه که دیپلم هنرستان را هم بنویسم؟ آیا مثبت جلوه می دهد از آن جهت که قبل از اینکه وارد دانشگاه شود زمینه آموزشی و پژوهشی در رشته را داشته؟ یا منفی جلوه میدهد؟
    2) من که کارشناسی ناپیوسته بودم آیا نیاز است مدرک کاردانی را هم بنویسم؟ اگر آره چطوری؟ چون تو ترجمه اش مشکل دارم..
    3)آیا نیازه که توضیح دهم هنرستان در ایران با دبیرستان فرق داره و بچه ها زودتر گرایششون رو انختاب می کنند و تخصصی تر درس می خوانند ؟ اگه آره در کدام بخش این را بگم؟

ممنون..................
    فرم رزومه تون خوبه فقط سعی کنید دو سه صفحه بیشتر نشه. personal information غیر از اسمتون و اطلاعات تماس (تلفن و ایمیل) چیز دیگری لازم نیست.

مدرک کاردانی تون رو باید بنویسید (Associate degree). هنرستان رو میتونید بنویسید اگر رشته اش مربوط باشه ولی لازم نیست توضیح بدید چون تو رزومه جا ندارید.

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

ممنون اگه به سوالهای 1 تا 8 هم جواب بدین ممنون میشم.

شمالی وچه

ApplyAbroad Guru

ممنون اگه به سوالهای 1 تا 8 هم جواب بدین ممنون میشم.
    چشم:
    1) بله
    2) بله
    3) بله
    4) RA رو توی research experience بگذارید و این بخش رو بلافاصله بعد از research interest و قبل از work experience بگذارید. برای TA میتونید یک بخش کوچک Teaching experience درست کنید و بعد از research experience بگذارید.
    5) بله. سابمیت ها رو بنویسید submitted
    6) هیچ جا. امتیاز کار انجام نداده رو که نمیتونید بگیرید. بنده هم میخوام پژوهشی انجام بدم که جایزه نوبل ببره ولی از الآن که نمیتونم جایزه نوبل رو توی رزومه ام بگذارم
    7) کارآموزی رو توی work experience بگذارید (Internships). نمره اش لازم نیست.
    8)teaching experience

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلا م دوستان
    من ترتیب نوشتن رزومه ام رو ایمتوری انتخاب کردم لطفا نظراتتون رو بگین تا بتونم یه رزومه خوب بنویسم

Personal Information

Education

Research Interests

Work Exeperiences

Honors and Awards

Research Experiences

Publications

Computer Skills

Language

Hobbies

References

دوستان محبت کنید بگید آیا نیازه بند دیگه ای اضافه منم اگه آره نظر تون چیه؟ اگرم نیازه بندی رو حذف کنم کدوم بندو؟
    من چون معدلم زیاد خوب نیست و کارهای پژوهشی و تجربه پژوهشی و کاری زیادی دارم می خوام این کارها طوری نمایان بشه که ارزش فاکتور معدل رو پایین بیاره با توجه به این موضوع نظرتون در مورد ترتیب چیه؟
    و سوالهای بعدیم "دی:"
    1) آیا رتبه کنکور را باید در بخش افتخارات بنویسم؟
    2)عضویت و ریاست هیئت علمی را باید در بخش افتخارات بنویسم؟
    3)آیا عضویت در انجمن نخبگان و ... را باید در بخش افتخارات بنویسم؟
    4)TA را باید در کدام بخش بنویسم و RA چطور؟
    5) مقالات را در بخش Publications بنویسم؟ اگه submite باشه مشکل نداره در این بخش بیارم؟
    6) دارم روی یه مقاله ال کار می کنم و هنوز هم به هیچ جا نداده ام اینو باید چطوری عنوان کنم؟ و در کدام بخش؟
    7)کار آموزی هام 4 تاست همه 2 تا 19 دو تام 20 آیا لازمه که بیان کنم اگه آره در کدام بخش؟ و آیا نمره ام هم ذکر کنم؟
    8)کلاس حل تمرین را در کدام قسمت باید بیان کنم؟
    یه خورده سوالام زیاده ولی اگه جواب بدین کلی کمکم کردین.... مرسیییییییییییییی

سوالات شما ساده هستند و اگه کمی‌ وقت می‌گذاشتید به راحتی‌ در همین فروم جواب شون رو پیدا میکردید. در ضمن در گوگل هم صد‌ها رزومه میتونید پیدا کنید...
    ۱-بله
    ۲ و ۳- در قسمت professional affiliations یا MEMBERSHIP AND FUNCTIONS IN PROFESSIONAL ORGANIZATIONS
    ۴- TA در teaching experiance و RA در research experience
    ۵ و ۶- میتونید به جای عنوان publicartion از عنوان articles یا journal articles و conference articles استفاده کنید و زیرش یه دسته بندی دیگه با عناوین: in preparation, submitted, in press, accepted, published... انجام بدید. در صورتی‌ که تعداد مقاله‌هاتون زیاد نیست، این کار شاید جالب نباشه، جلوی هر مقاله میتونید بنویسید submitted یا accepted... در مورد in preparation هم اگه مقاله تا حد خیلی‌ زیادی پیش رفته و فقط کار‌های نهاییش مونده میتونید بنویسید، در غیر این صورت خیر.

۷- کار آموزی اگه جا بود در قسمت working experience میتونید بنویسید.
    ۸- حل تمرین هم همون TA هست دیگه!
    ویرایش توسط sahand_a : May 31st, 2011 در ساعت 07:04 PM
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)