صفحه 36 از 61 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

سلام،
    من یک دوره ISO14001 و ]ISO9001 همچنین یک دوره مدریت یکپارچه IMS گذروندم ( هر3 مرتبط با رشتم هستند و مدرک TUV آلمان رو دارم ازشون) نمی دونم در کدام قسمت از رزومم و تحت چه عنوانی ، با چه عبارتی باید بنویسم. ممکن از دوستانی که تجربه دارن خواهش کنم راهنمایی کنند.
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

CERTIFICATES
    معمولا تحت این عنوان هست...

Junior Member

Post پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

سلام
    من رزومه ام رو اینجا آپلود کردم از دوستان با تجربه می خوام که نظرشون رو راجب رزومه ی من بگن تا بتونم ایراداشو در بیارم
    ممنون از راهنمایهای بسیار خوبتون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf myCV.pdf (38.6 کیلوبایت, 571 views)

نقل قول نوشته اصلی توسط amojoudi نمایش پست ها
    سلام
    من رزومه ام رو اینجا آپلود کردم از دوستان با تجربه می خوام که نظرشون رو راجب رزومه ی من بگن تا بتونم ایراداشو در بیارم
    ممنون از راهنمایهای بسیار خوبتون
    رزومه رو به نظر من خوب نوشته بودی. فقط بهتره چند خط اول که راجع به جنسیت و وضعیت تاهل و اینا بود رو حذف کنی چون معمولا تو رزومه های آکادمیک این چیزا رو نمیگن. بعد به نظرم بهتره که work exprience رو بعد از Publication یا حتی بالاتر از اون ذکر کنی. البته از نظر املایی چک نکردم رزومتون رو. ماشالله چقدم مقاله submit شذه داری. موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

اشكالات:
    1- سابميت شدها زيادند و بنظرم بهتره حذف شوند چون نكته منفي محسوب مي شوند چون سابميت كردن همزمان اينهمه مقاله كمي منطقي نيست ، مثلا هر كسي ممكنه همزمان 20 مقاله سابميت كنه اما ارزش مقاله به چاپ شدن آن است. همه سابميت ها را حذف كنيد و فقط 2-3 تاشو كه مهمند نگه داريد
    2- علايق ورزشي در سي وي آكادميك معني ندارد
    4- حتما ايميل آكادميك در سي ويتون قرار دهيد چون گذاشتن ياهو در بالاي سي ويتون كمي توي ذوق ميزنه
    5-ايميل استادتون هم آكادميك باشه نه جي ميل

شاد باشيد
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    اشكالات:
    1- سابميت شدها زيادند و بنظرم بهتره حذف شوند چون نكته منفي محسوب مي شوند چون سابميت كردن همزمان اينهمه مقاله كمي منطقي نيست ، مثلا هر كسي ممكنه همزمان 20 مقاله سابميت كنه اما ارزش مقاله به چاپ شدن آن است. همه سابميت ها را حذف كنيد و فقط 2-3 تاشو كه مهمند نگه داريد
    2- علايق ورزشي در سي وي آكادميك معني ندارد
    4- حتما ايميل آكادميك در سي ويتون قرار دهيد چون گذاشتن ياهو در بالاي سي ويتون كمي توي ذوق ميزنه
    5-ايميل استادتون هم آكادميك باشه نه جي ميل

شاد باشيد
    با اشکالات شماره 1 و 5 موافقم. درسته دوره فوق شما 3 سال بوده اما این تعداد مقاله سابمیتی علاوه بر اون 4 مقاله پذیرفته شده و ریوایز خورده ممکنه اثر معکوسی بذاره...به نظر میرسه که شما تو یه تیم تحقیقاتی داری کار میکنی...حداقلش به نظر من توضیح بده ایم موضوع رو...آخه هم زمان یه پروفسور هم شاید نتونه 20 تا مقاله سابمیتی داشته باشه......در کل من به شما تبریک میگم...این نشون از علاقه بالای شما رو کار تحقیقاتی و رشتتون داره...

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

عزیزان من اینو از دانشگاه کنت انگلستان پیدا کردم .بخونید و استفاده کنید

http://www.kent.ac.uk/careers/cv/goodbadCV.htm
    ویرایش توسط kokomboo : June 23rd, 2011 در ساعت 12:39 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    با اشکالات شماره 1 و 5 موافقم. درسته دوره فوق شما 3 سال بوده اما این تعداد مقاله سابمیتی علاوه بر اون 4 مقاله پذیرفته شده و ریوایز خورده ممکنه اثر معکوسی بذاره...به نظر میرسه که شما تو یه تیم تحقیقاتی داری کار میکنی...حداقلش به نظر من توضیح بده ایم موضوع رو...آخه هم زمان یه پروفسور هم شاید نتونه 20 تا مقاله سابمیتی داشته باشه......در کل من به شما تبریک میگم...این نشون از علاقه بالای شما رو کار تحقیقاتی و رشتتون داره...
    دوست عزیز صحبت های شما کاملا درسته ولی من با تلاش خیلی خیلی زیاد تونستم این کار رو انجام بدم چیزی حدود 16 ساعت تحقیق و مطالعه در روز و البته با کمک استاد راهنمام که خیلی بهم کمک کرده و واقعا نم دونم چه جوری ازش تشکر کنم
    خیلی ممنون از راهنمایتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام ..من ترم 6 لیسانس هستم و آخر این تیر بعد از گرفتن ریز نمراتم میخوام تماس با اساتید رو شروع کنم. من توی رزومه ام (صفحه اخر) یه صفحه کامل به برخی از واحده ایی که پاس کردم و توی یه جدول حدود 22 تا از واحدهام (44 واحد) + نمره هاش رو نوشتم. 4 تای اخری هم که برای ترم 7 هست براش نوشتم not passed yet
    بالای جدول هم این عبارت رو نوشتم :
    There are list of some related courses that I have passed in my undergraduate :
    به نظر خودم که خیلی تاثیر میذاره. دوست دارم نظر دوستان باتجربه هم رو بدونم.
    سلام. به نظرم این کار خیلی خوب نیست. شما فقط رزومه ات رو شلوغ میکنی با این کار. پیشنهاد من بهتون اینه که قسمتی به رزومتون اضافه کنید به نام selected courses یا coursework و توی اون چندتا درس تخصصی خودتون با نمره های بالا و نزدیک به علایق استادی که میخواهید باهاش ارتباط برقرار کنید رو ذکر کنید . اگر استاد از رزومه کلی شما خوشش بیاد مطمئن باشید از شما درخواست ریز نمره میکنه و نمره هاتون رو میبینه. پس نیازی نیست که رزومه رو شلوغ کنید چون معمولا استادها رزومه رو یه Review کلی میکنند. بهترین جا هم برای این بخش بعد از قسمت Education هست. موفق باشید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    سلام. به نظرم این کار خیلی خوب نیست. شما فقط رزومه ات رو شلوغ میکنی با این کار. پیشنهاد من بهتون اینه که قسمتی به رزومتون اضافه کنید به نام selected courses یا coursework و توی اون چندتا درس تخصصی خودتون با نمره های بالا و نزدیک به علایق استادی که میخواهید باهاش ارتباط برقرار کنید رو ذکر کنید . اگر استاد از رزومه کلی شما خوشش بیاد مطمئن باشید از شما درخواست ریز نمره میکنه و نمره هاتون رو میبینه. پس نیازی نیست که رزومه رو شلوغ کنید چون معمولا استادها رزومه رو یه Review کلی میکنند. بهترین جا هم برای این بخش بعد از قسمت Education هست. موفق باشید.
    با حرفای حسین کاملا موافق هستم. من خودم بعضی از دروس مهم تخصصی رو گذاشتم. 4 الی 6 تا درس. لزومی به این کار نیست. حتی ضرر هم داره و استاد ممکنه خسته و بی حوصله بشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)