صفحه 38 از 61 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام . یک سوال داشتم
    من چون توی شرکت برادرم کار کردم به عنوان سابقه کار میشه تو رزومه ارائه داد ؟ کلا برای گرفتن پذیرش تاثیری میزاره؟ اگه میشه باید چیکار کرد؟
    اگه شرکت معتبری هست و گواهی میده بله اثر داره...در غیر این صورت کمک خاصی نمیکنه...البته بستگی به رشته هم داره...معمولا سابقه کار زیاد تو رزومه علمی اثری نداره...غیر از رشته هایی مثل مدیریت اجرایی و ...

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

کسی جواب منو نمیده؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1.آدرس که مینویسم اول رزومه پلاک خونه لازم نیست؟(شرمنده اگه خنده دار به نظر بیاد)
    2.تو قسمت OBJECTIVE چی بنویسم؟
    3.تو قسمت EDUCATION دیپلمو چطوری بنویسم؟(شاگرد اول بودم)
    4.PUBLICATION ندارم اون قسمتو چیکار کنم(کلا ننویسم دیگه؟!)
    5.یه دوره کارآموزی دارم (امضا گرفتم نرفتم) بنویسم؟! اگه بله کجا و چطوری؟
    6.کارای جانبی مثل نواختن یه سازی و... با چه عنوانی بیاد؟ اصلا تاثیری داره؟
    ممنون
    پلاک خونه شما چه اهمیتی داره آخه؟؟؟
    بنویس هدف من پیدا کردن یه گروه تحقیقاتی معتبر هست برای دکترا...این مثال بود البته
    TOP STUDENT
    وقتی چیری چاپ نکردی پس حذف میشه
    INDUSTRIAL TRAINING بنویس...خوبه
    نواختن ساز چه کمکی به شما میکنه؟؟؟مگه رشته شما موسیقی هست؟؟
    موفق باشی

Junior Member

با سلام
    بچه ها، اولا شرمندم این درخواستو می کنم.... من یه جورایی واسه نوشتن cv دیر شده واسم....بدجوری عقب افتادم.....یه کمک اضطراری می خوام....... دنبال یه فرمت قابل قبول cv هستم...خیلی ممنون می شم کمکم کنید..در ضمن می خوام واسه فوق رشته مکانیک اقدام کنم.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Product Development Engineering - USC

نقل قول نوشته اصلی توسط naghus نمایش پست ها
    با سلام
    بچه ها، اولا شرمندم این درخواستو می کنم.... من یه جورایی واسه نوشتن cv دیر شده واسم....بدجوری عقب افتادم.....یه کمک اضطراری می خوام....... دنبال یه فرمت قابل قبول cv هستم...خیلی ممنون می شم کمکم کنید..در ضمن می خوام واسه فوق رشته مکانیک اقدام کنم.

ممنون
    منم مثل این دوستمون موقعیتم اورژانسیه ... یه تمپلیت خوب میخوام که داشته هام رو بچینم توش تا فردا شب بدمش بره ... ار دوستان اگه کسی رزومه خودش خیلی خوب بود فرمتش یا فرمت خوبی که همه موارد توش باشه داره برسونه بهمون ممنون میشم ...
    یه مسئله دیگه هم اینکه یکی لطف کنه و همه سرفصل هایی که تو رزومه میاد و توضیح راجع به چیزایی که تو اون بخش میشه نوشت رو بگه یا لینکی بده یا pdf ای خیلی ممنون میشم ... اگر هم از کاربران با تجربه کسی قبول زحمت میکنه یه کمک فوری بهم بده برای مشورت و تصحیح کارم بگه اینجا تا من بهش پ.خ بدم ... ممنون

Junior Member Jorasit آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE- Sharif University of Technology

سلام
    دوستان من دارم برای برای یکی از دوستام resume می نویسم. به همین جهت چند تا سوال دارم از خدمتتون دارم:
    1) ایشون برای گرفتن معافیت کفالت لیسانسم رو 6 ساله می گیرن! که البته 1 سال (یعنی 2 ترم) رو مرخصی بودن، این توضیح که چرا درسشون اینقدر طول کشیده رو کجا مطرح کنم بهتره؟؟
    2) hardware experience چیه؟؟
    3) من همه ی پست های این تاپیک رو خوندم، اما متوجه نشدم که عکس بگذاریم یا نه؟؟؟

4) آیا عضویت 2 ساله در IEEE و چند تا از society های اون رو ذکر کنم؟؟ ارزشی داره؟!!!
    خواهش می کنم با پاسخ های صحیح خودتون کمکم کنید. امیدوارم همه موفق و پیروز باشید...

متشکرم

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Jorasit نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دارم برای برای یکی از دوستام resume می نویسم. به همین جهت چند تا سوال دارم از خدمتتون دارم:
    1) ایشون برای گرفتن معافیت کفالت لیسانسم رو 6 ساله می گیرن! که البته 1 سال (یعنی 2 ترم) رو مرخصی بودن، این توضیح که چرا درسشون اینقدر طول کشیده رو کجا مطرح کنم بهتره؟؟
    2) hardware experience چیه؟؟
    3) من همه ی پست های این تاپیک رو خوندم، اما متوجه نشدم که عکس بگذاریم یا نه؟؟؟

4) آیا عضویت 2 ساله در IEEE و چند تا از society های اون رو ذکر کنم؟؟ ارزشی داره؟!!!
    خواهش می کنم با پاسخ های صحیح خودتون کمکم کنید. امیدوارم همه موفق و پیروز باشید...

متشکرم
    1- اون رو تو نامه sop مطرح کن. یا هر نامه ای یا جایی که ازش کامنت میخوان.
    2- نمیدونم
    3- من که خودم شخصا گذاشتم و عقیده هم دارم که خوبه و استاد لازمه که بدونه اون نفری که این رزومه داره چه شکلی هست. اما بعضی ها میگن خوب نیست و رفتار غیر حرفه ای محسوب میشه!!اما اینو بدون که سلیقه ای هست. دست خودته. یکی میذاره یکی دوست نداره نمیذاره.
    4- صد درصد ذکر کن. معلومه داره.

Junior Member Jorasit آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE- Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    1- اون رو تو نامه sop مطرح کن. یا هر نامه ای یا جایی که ازش کامنت میخوان.
    2- نمیدونم
    3- من که خودم شخصا گذاشتم و عقیده هم دارم که خوبه و استاد لازمه که بدونه اون نفری که این رزومه داره چه شکلی هست. اما بعضی ها میگن خوب نیست و رفتار غیر حرفه ای محسوب میشه!!اما اینو بدون که سلیقه ای هست. دست خودته. یکی میذاره یکی دوست نداره نمیذاره.
    4- صد درصد ذکر کن. معلومه داره.
    1 دنیا ممنون از جوابتون! خوب این عزیزان ادعاهایی که ما در مورد background خودمون می کنیم رو به چه صورتی راستی آزمایی می کنن؟ مواردی مثل ترجمه ی کتاب، فعالیت های تحقیقی و TA/RA و... لطف کنید هرکدام رو بفرمایید.
    از کمک رسانی انسانی شما متشکرم...

1 دنیا ممنون از جوابتون! خوب این عزیزان ادعاهایی که ما در مورد background خودمون می کنیم رو به چه صورتی راستی آزمایی می کنن؟ مواردی مثل ترجمه ی کتاب، فعالیت های تحقیقی و TA/RA و... لطف کنید هرکدام رو بفرمایید.
    تو این مورد راستی‌ آزمای‌ای وجود نداره، حتا واسه رتبه اول بودن، یا رتبه کنکور!
    البته افرادی که افتخارات برجسته در المپیاد یا کنکور دارند، گاها مدرکش رو ضمیمه میکنند... اما در مورد ترجمه کتاب به فارسی تا TA بودن یا مثلا عضو انجمن علمی‌ دانشگاه بودن مدرک نمیخوان و مرسوم نیست

ApplyAbroad Guru

گاهی مصاحبه برای همین کارها استفاده میشه که ببینند شما توانمندیهائی رو که ادعا کردید دارید یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)