صفحه 42 از 61 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک چیزی.تو رزومه اینو ذکر کنم که دبیر انجمن علمی دانشگاه هستم؟؟چجوری اینو بنویسم؟؟(متنی اگه بگد ممنون میشم)

یکی از دوستاتن گفتن اگه تاپ درسای خاصی شدی ذکر کن.خوب من خیلی از درسهای تخصصی تاپ شدم و از نظر تحصیلی هم رتبه3 دانشگاهمون هستن.اینو چجوری بنویسم و کجا وارد کنم؟؟

اگه یکی از اساتید که مدیر گروهمون هم هست بخواد بهم recommend بده بنویسم proffessor و head .آره؟؟

ممنونم
    سلام
    1.------
    2.حتما حتما درس قسمت related courses ذکر کن//رتبتو تو academic honors ذکر کن مثلا 3rd place among all MSc students of EE in PWUT
    3.prof بنویس و اگه خاستی تو توضیح اضافه head رو هم اضافه کن
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام
    1.------
    2.حتما حتما درس قسمت related courses ذکر کن//رتبتو تو academic honors ذکر کن مثلا 3rd place among all MSc students of EE in PWUT
    3.prof بنویس و اگه خاستی تو توضیح اضافه head رو هم اضافه کن
    مرسی امیر حسین جان.راستش من الگومو رزومه ی خودتون قرار دادم(با اجازه تون البته)

حالا یک سوال: thesis رو چی وارد کنم؟؟چون لیسانس دارم میخونم از این چیزی ندارم مگر موضوع پروژه ی تخصصیمو بنویسم

در مورد related course3 چه درسایی رو وارد کنم؟؟

اینکه دبیر انجمن علمی دانشگاه در رشته ی خودم هستم رو چی بنویسم؟؟و کجا؟؟

ممنون

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    مرسی امیر حسین جان.راستش من الگومو رزومه ی خودتون قرار دادم(با اجازه تون البته)

حالا یک سوال: thesis رو چی وارد کنم؟؟چون لیسانس دارم میخونم از این چیزی ندارم مگر موضوع پروژه ی تخصصیمو بنویسم

در مورد related course3 چه درسایی رو وارد کنم؟؟

اینکه دبیر انجمن علمی دانشگاه در رشته ی خودم هستم رو چی بنویسم؟؟و کجا؟؟

ممنون
    سلام
    خوبی
    اشکالی نداره ، من که اختراعش نکردم : منم برای چند تا ایرانی و خارجی رو دیدم، ترکیب کردم، آش شلم شوربایی مثل این دراومد
    1. در مورد پروژه ، شما هم هر موضوعی تو ذهنت هست و میخای روش کار کنی رو بنویس و بدون که اونا می دونن که تو هنوز تموم نکردی، title پایان نامه ات رو نمی دونی
    2. درسای تخصصی که اینجا داشتی و برای اونور روش تکیه دارن، یه سر به سایت دانشگاه اونور بزن ، برو تو course description لیسانس و ارشد اون رشته، ببین رو چیا مانور میدن، همونا رو بنویس
    3.دبیر بودن رو همون قسمت آخر تو ممبرشیپ ها و یا کامیونیتی اکتیویتی ها بنویس، president of students union of PWUT
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

سلام
    من دچار چند ابهام بزرگ شدم. لطفا دوستان جواب سوال های منو بدن.
    ۱-کنفرانس های کلاسی رو تو رزومه کجا باید بنویسم؟ technical report یا oral presentations ؟ یا معادل بهتری اگه میدونین بگین.
    ۲-کارهای عملی کلاسی رو باید تو بخش course work بزارم؟ میشه بخش course work رو با بخش کنفرانس های کلاسی ترکیب کرد و به صورت یه فیلد درآورد؟
    ۳-منم تو خیلی از درس های لیسانس نمره تاپ کلاس بودم. اینو تو رزومه چطوری قید کنم(۱۰ تا درس بود ) مثلا بگم:
    RELATED COURSE
    I have the highest grade in the following course:
    .............
    تو رو خدا بگین چجوری بنویسم.آخه تو بخش related courses معمولا درسهای مرتبط رو منویسن و من ندیدم تا حالا بگن I have the highest grade in the following course. میشه یه توضیح بدین
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط simon3333 نمایش پست ها
    سلام
    من دچار چند ابهام بزرگ شدم. لطفا دوستان جواب سوال های منو بدن.
    ۱-کنفرانس های کلاسی رو تو رزومه کجا باید بنویسم؟ technical report یا oral presentations ؟ یا معادل بهتری اگه میدونین بگین.
    ۲-کارهای عملی کلاسی رو باید تو بخش course work بزارم؟ میشه بخش course work رو با بخش کنفرانس های کلاسی ترکیب کرد و به صورت یه فیلد درآورد؟
    ۳-منم تو خیلی از درس های لیسانس نمره تاپ کلاس بودم. اینو تو رزومه چطوری قید کنم(۱۰ تا درس بود ) مثلا بگم:
    RELATED COURSE
    I have the highest grade in the following course:
    .............
    تو رو خدا بگین چجوری بنویسم.آخه تو بخش related courses معمولا درسهای مرتبط رو منویسن و من ندیدم تا حالا بگن I have the highest grade in the following course. میشه یه توضیح بدین
    ممنون
    سلام. کنفرانسهای کلاسی خیلی تو رزومه مهم نیست و فقط رزومه شما رو شلوغ میکنه ولی اگر خیلی اصرار دارید به نوشتن اون میتونید یه بخشی به اسم Oral Presentation ایجاد کنید و جای اون رو پایین رزومتون قرار بدید چون اهمیت چندانی نداره . در قسمت Coursework یا Selected course درسهایی که فکر میکنید به رشته تخصصی خودتون نزدیک هست رو بنویسید . حتی الامکان سعی کنید درسهایی رو بنویسید که نمره بهتری هم دارید ازش. مواردی هم که میخواید ذکر کنید مثلا نمره تاپ اوردید ربطی به Selected course نداره و به نظر من اصلا مسئله مهمی نیست که بخواد تو رزومه نوشته بشه ولی اگر تو یه ترمی کلا شاگرد اول شدید یا مثلا رتبه خوبی توی مسابقات علمی یا هر چیز دیگه به دست اوردید میتونید اون رو در قسمت Awards بنویسید . میتونید درسهایی که در قسمت Coursework مینویسید یه پرانتز جلوش باز کنید و نمرتون رو هم توی اون درس بنویسید.

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    سلام. کنفرانسهای کلاسی خیلی تو رزومه مهم نیست و فقط رزومه شما رو شلوغ میکنه ولی اگر خیلی اصرار دارید به نوشتن اون میتونید یه بخشی به اسم Oral Presentation ایجاد کنید و جای اون رو پایین رزومتون قرار بدید چون اهمیت چندانی نداره . در قسمت Coursework یا Selected course درسهایی که فکر میکنید به رشته تخصصی خودتون نزدیک هست رو بنویسید . حتی الامکان سعی کنید درسهایی رو بنویسید که نمره بهتری هم دارید ازش. مواردی هم که میخواید ذکر کنید مثلا نمره تاپ اوردید ربطی به Selected course نداره و به نظر من اصلا مسئله مهمی نیست که بخواد تو رزومه نوشته بشه ولی اگر تو یه ترمی کلا شاگرد اول شدید یا مثلا رتبه خوبی توی مسابقات علمی یا هر چیز دیگه به دست اوردید میتونید اون رو در قسمت Awards بنویسید . میتونید درسهایی که در قسمت Coursework مینویسید یه پرانتز جلوش باز کنید و نمرتون رو هم توی اون درس بنویسید.
    آقا حسین فقط کنفرانس های کلاسی را می شه توی oral presentation آورد؟ توی یه سمینار یه روزه توی دانشگاهمون که با همکاری یکی از دانشگاه های استرالیا بود من یه مقاله ارائه دادم که اون را توی oral presentation آوردم. به نظرت باید جاش را عوض کنم؟ کجا بیارمش؟ راستی کسی نمی خواد جواب اون دوتا سوال بالایی را بهم بده؟! دستتون درد نکنه

سلام می شه در رزومه اسم بعضی از دروسی که پاس کردی رو با نمره هاشون بنویسی ( برای دانشجوی کارشناسی)

Junior Member

سلام ، من تازه عضو شدم وتقریبا 3 هفته است که دارم مطالب سایت رو مطالعه می کنم ، می خوام تازه شروع کنم رزومه و sopبنویسم،می ترسم و نمی دونم چه جوری شروع کنم کلی سوال دارم به یکی نیاز دارم سوالاتمو جواب بده، ممنون میشم کمکم کنید.

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط eleljan نمایش پست ها
    سلام ، من تازه عضو شدم وتقریبا 3 هفته است که دارم مطالب سایت رو مطالعه می کنم ، می خوام تازه شروع کنم رزومه و sopبنویسم،می ترسم و نمی دونم چه جوری شروع کنم کلی سوال دارم به یکی نیاز دارم سوالاتمو جواب بده، ممنون میشم کمکم کنید.
    تا جایی که در حیطه اطلاعاتم باشه کمکتون میکنم
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen12345 نمایش پست ها
    آقا حسین فقط کنفرانس های کلاسی را می شه توی oral presentation آورد؟ توی یه سمینار یه روزه توی دانشگاهمون که با همکاری یکی از دانشگاه های استرالیا بود من یه مقاله ارائه دادم که اون را توی oral presentation آوردم. به نظرت باید جاش را عوض کنم؟ کجا بیارمش؟ راستی کسی نمی خواد جواب اون دوتا سوال بالایی را بهم بده؟! دستتون درد نکنه
    سلام. اگر شما مقاله دادید توی این کنفرانس که باید اون رو تو قسمت Conferences و بعد و یا قبل از مقاله ها بیارید. در قسمت Oral Presentation فقط کنفرانسهای کلاسی و به قول معروف شفاهی اورده میشه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)