صفحه 46 از 61 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

مشکلات ویرایشی که فراوونه و بسیار به لحاظ ویرایشی جای کار داره اما در مورد بقیه من با توجه به عدم آگاهی کافی از رشته شما صرفا نظر خودمو میگم.

WORK EXPERIENCE هیچی ننوشتی. حالا من در مورد رشته شما اطلاعی ندارم اما اگر کار تو آزمایشگاهی یا چیزی داری بهتره بنویسی. (حداقل اینکه تو فنی مهندسی اینجوریه)
    2- COMPUTER SKILLS: نمونه:
    Programming Languages: C++ (Object Oriented Approach), MATLAB (m-file programming), COMSOL Script, Verilog.
    Engineering Software: COMSOL Multiphysics, ABACUS, Simulink (MATLAB), Orcad, DXP, Quartus II, PSCAD, EMTP and
    DIgSILENTand LabVIEW.
    Office Management Applications: Microsoft Office (2007), Adobe Photoshop, CorelDraw, AutoCAD
    .

3- MISCELLANEOUS
    بازم نمونه میارم:
    Military service: Exempted (under special offer of Elites National Organization, 2009).
    Languages: Persian (Farsi): Mother tongue, Kurdish: Fluent, English: Fluent, German: Intermediate.
    Other interests: Astronomy, Music, Playing Volleyball (Player of the UT-ECE team, 2008), Basketball and Football
    .

البته بازم بگم که این رزومه برای برق ماساچوست(MIT) بود که خوب قطا برای شما باید تفاوتهایی داشته باشه.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    مشکلات ویرایشی که فراوونه و بسیار به لحاظ ویرایشی جای کار داره اما در مورد بقیه من با توجه به عدم آگاهی کافی از رشته شما صرفا نظر خودمو میگم.

WORK EXPERIENCE هیچی ننوشتی. حالا من در مورد رشته شما اطلاعی ندارم اما اگر کار تو آزمایشگاهی یا چیزی داری بهتره بنویسی. (حداقل اینکه تو فنی مهندسی اینجوریه)
    2- COMPUTER SKILLS: نمونه:
    .

3- MISCELLANEOUS
    بازم نمونه میارم:
    .

البته بازم بگم که این رزومه برای برق ماساچوست(MIT) بود که خوب قطا برای شما باید تفاوتهایی داشته باشه.
    خب من ميخوام همون مشكلاتو بدونم. تو رشته باغباني و بيشتر گرايشات كشاورزي نرم افزار خاصي كاربرد نداره كه ملت برن دنبالش و زياد مهم نيست. فقط برا تحليل داده كاربرد داره و بس. تجربه كاري هم به اون مفهوم رو تو قسمت تحقيق نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

خوب پس حله دیگه. امیدوارم موفق باشی. فقط غلط های ویرایشی رو درست کن.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    اين ديگه درسته
    http://www.mediafire.com/?yipde6zbhh2b9i0

با عرض معذرت
    اشکالات:
    تو 7-8 پست قبل برای یکی از دوستان توضیح دادم به درد بقیه هم میخوره این قضیه: کلا این قانون در ایالات متحده تصویب شده که برای Applicant ها (چه کار چه اپلای) نباید وضعیت تجرد، تاهل(marital status)- نژاد و ملیت جنسیت و دین ذکر بشه این اشتباه رایج خیلی از ایرانی ها در نوشتن رزومه و سی وی هست..یه اشتباه رایج دیگه قرار دادن عکسه که خوشبختانه نذاشتید - صندوق پستی، و ایمیل رو هم قرار بدید ادرس باید دقیق و حرفه ای باشه
    objective رو تو SOP توضیح بده به نظرم حذفش کن
    رتبه اولی تو اینجوری بنویس :
    Ranked 1st among 32 (No. of your classmates) graduate students in Horticulture, Medicinal Plants at University of Tehran in Fall-Semester 2010
    اون دبیرستان استعداد های درخشان (سمپاد) رو اینجوری بنویس:
    Diploma:
    Mathematics and Physics, 2001-2005
    Farzanegan Center-National Organization for Development of Exceptional Talents (NODET, also known as SAMPAD) highschool, Urmia, Iran
    GPA: 18.00/20
    قسمت Research Interests رو به سی وی ت اضافه کن و اون ضمینه ای که میخوای براش اپلای کنی رو بنویس (چند ضمینه بنویس)- اینم به جا objective !
    رفرنسهات ایمیل آکادمیک ندارن؟ اگه دارن اونو بزار- شماره تلفنشونم بزار- حتی من ادرس وبشونم گذاشتم اگه داری اونم بزار بعضی استادا دوس دارن بدونن کیا شمارو تایید میکنن
    قسمت Language رو به سی ویت اضافه کن:
    Farsi: Native
    English: your Exams scores (if any) otherwise write you're going to take TOEFL on Oct. 15 for example!/also add your GRE score
    Azeri: Fluent
    Arabic: Basic
    قسمت Computer Skils رو اضافه کن اگر نرم افزاری بلد نیستی Microsoft Office که بلدی!!
    اگه Certificate از جایی گرفتی این قسمتم اضافه کن
    قبل از رفرنسهاتم قسمت EXTRACURRICULAR
    رو اضافه کن- ورزش خاصی اگه انجام میدی، اگه نه ورزشی که علاقه داری و همچنین فعالیت های دیگه و... رو اینجا بنویس
    ایرادات ویرایشی هم داری مثلا مقالاتت رو درست کن- من زیاد نگاه نکردم ولی دیدم سال 2011 رو مثلا وسط اوردی اونارو هم درست کن

دوستان اگر لطف کنن و یه نگاهی به CV من بندازن، ممنون می شم.
    http://www.mediafire.com/?pp3jcjjt4repzz8

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت بازرگانی تهران مرکز

سلام
    من چند تا مقاله تو مجله های بدون رنک و اینترنتی دارم می خواهم ببینم بنظرتون بذارم تو رزومه یا نه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط r.s.zohal نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا مقاله تو مجله های بدون رنک و اینترنتی دارم می خواهم ببینم بنظرتون بذارم تو رزومه یا نه؟؟
    سلام
    هرجایی که شما مقاله پابلیش کردین جزو رزومه شما محسوب میشه پس در حالت کلی دلیل برای ذکر نکردن آنها وجود نداره
    اما
    گاهی اینقدر رزومه پرو پیمون هستش و مقالات معتبر به حد کفایت وجودداره که ذکر اینها فقط باعث طولانی شدن غیر ضروری رزومه(بطور کلی البته بیش از 2 صفحه ) میشه در این حالت میتونین ذکر نکنین
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member

من یه سوال داشتم اینکه مقاله ام اکسپت شده، ولی هیچ مدرکی در حال حاضر ندارم و نمیدونم اینو چطوری تو رزومه ام بنویسم.اگر بنویسم اکسپت که مدرکی ندارم غیر ایمیل به نویسنده مسوول.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ansherly نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم اینکه مقاله ام اکسپت شده، ولی هیچ مدرکی در حال حاضر ندارم و نمیدونم اینو چطوری تو رزومه ام بنویسم.اگر بنویسم اکسپت که مدرکی ندارم غیر ایمیل به نویسنده مسوول.
    همون مدرکه دیگه. جلوی مقاله بنویسید accepted for publication

سلام دوستان ، من هنوزم نفهمیدم برای مکاتبه با استاد CV لازمه یا رزومه ؟ خوب CV که کاملتره پس رزومه به چه دردی می خوره ؟ اینجا این همه لینک بود اما همه CV بودند ...
    دوم اینکه مقالاتی که هنوز چاپ نشده اند یا در حال تدوین هستند در CV با چه عنوانی بیان شوند ؟؟
    من نمره ایلتس جنرال دارم که speaking و writing 6.5 گرفتم ولی listening 5.5 و reading : 4 گرفتم ، حالا هنوز که امتحان اکادمیک ندادم بهتره اینو فعلا بنویسم یا فقط بگویم تسلط دارم و امتحان خواهم داد ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)