صفحه 47 از 61 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط sheila121 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من هنوزم نفهمیدم برای مکاتبه با استاد CV لازمه یا رزومه ؟ خوب CV که کاملتره پس رزومه به چه دردی می خوره ؟ اینجا این همه لینک بود اما همه CV بودند ...
    دوم اینکه مقالاتی که هنوز چاپ نشده اند یا در حال تدوین هستند در CV با چه عنوانی بیان شوند ؟؟
    من نمره ایلتس جنرال دارم که speaking و writing 6.5 گرفتم ولی listening 5.5 و reading : 4 گرفتم ، حالا هنوز که امتحان اکادمیک ندادم بهتره اینو فعلا بنویسم یا فقط بگویم تسلط دارم و امتحان خواهم داد ؟؟
    درود بر شما
    تو مکاتبات با استاد معمولا CV استفاده میکنندو بنا به تعریفی که وجود داره حداقل تو امریکا ،کانادا و انگلستان CV خلاصه ( حداکثر 2 صفحه) و تاکید بر مواردی داره که مربوط به پوزیشنی است که شما به دنبالش هستین و رزومه کامتر خواهد بود که معمولا در وقت اپلای به کار میاد
    برای مقاله در حال اماده شدن اگه در حال تدوین باشه مینویسند:In preparation
    نمره جنرال رو بنویسین و در مکاتبات خیلی خلاصه بگین برای فلان تاریخ قصد امتحان اکادمیک رو دارین
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت بازرگانی تهران مرکز

یک سوال دیگه....من یک مقاله علمی پژوهشی هم دادم یک مرحله داوری اش قبول شده (بعد از یکسال) داور دوم مونده.....حالا می خواهم تو رزومه بنویسم چی باید بنویسم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط r.s.zohal نمایش پست ها
    یک سوال دیگه....من یک مقاله علمی پژوهشی هم دادم یک مرحله داوری اش قبول شده (بعد از یکسال) داور دوم مونده.....حالا می خواهم تو رزومه بنویسم چی باید بنویسم؟
    under review

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت بازرگانی تهران مرکز

تو بعضی رزومه هایی که دوستان تو پستهای قبلی گفتند خوبه master course را گذاشته بودند در حالی که توضیحات رو که می خوندم گفته بودند که بهتره نباشه....حالا به نظرتون بهتره بذارم یا نه؟ من مدیریت بازرگانی ارشد خوندم (البته اگه رشته تو پاسختون تاثیر داره)

یک سوال دیگه اینکه من کارشناسی مکانیک کشاورزی بودم فوق مدیریت تو رزومه نرم افزارهایی که مربوط به کشاورزی هست و یاد گرفتم بنویسم؟ مثل Auto cad, Ansys, machanical?
    ویرایش توسط r.s.zohal : August 28th, 2011 در ساعت 12:30 AM دلیل: تکمیل سوال

Junior Member

سلام.
    من راستش نفهمیدم فرق Related course با Course work چی هست!! کسی می دونه به من بگه که در هر قسمت چه مواردی رو می یارن؟ هر دوتاشون با هم می تونن تو رزومه بیان؟
    معدل دوسال آخر من ۱۷.۰۴ و معدل دروس تخصصی ۱۷.۵۰ هست. حالا به نظر شما علاوه بر معدل کل(۱۶.۱۰) ، کدوم یک از این ها رو در رزومه بیارم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon3333 نمایش پست ها
    سلام.
    من راستش نفهمیدم فرق Related course با Course work چی هست!! کسی می دونه به من بگه که در هر قسمت چه مواردی رو می یارن؟ هر دوتاشون با هم می تونن تو رزومه بیان؟
    معدل دوسال آخر من ۱۷.۰۴ و معدل دروس تخصصی ۱۷.۵۰ هست. حالا به نظر شما علاوه بر معدل کل(۱۶.۱۰) ، کدوم یک از این ها رو در رزومه بیارم؟
    ممنون
    نمی دونم چرا هیچ کس جواب منو نمیده چند روز که منتظرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics Eng. Shahrood UT

نقل قول نوشته اصلی توسط simon3333 نمایش پست ها
    نمی دونم چرا هیچ کس جواب منو نمیده چند روز که منتظرم
    سلامcourse work:
    work students do during a course of study rather than in examinations, and that forms part of their final mark

ترجیهاٌ مهمترین course ها بیارید، نه همه را (مخصوصا تخصصی ها، و اون های که به رشته ای که میخواهید تقاضا بدید مربوطه) course work هم اگه پروژه یا تحقیق خوبی بوده بهشون اشاره کنید.

معدل هم بستگی داره به کشوری که می خواهید تقاضا بدید! واسه کانادا، معدل 2 سال آخر مهمتره. جاهای دیگه، من نمیدونم!
    نگران آينده نباشيد.اگر هم دلتان میخواهد نگران باشید، فقط اين را بدانيد كه نگراني همان اندازه مؤثر است كه جويدن آدامس بادكنكي در حل يك مساله ي جبر.
    سخنراني " ونه گات " در مراسم فارغ التحصيلي دانشگاه MIT

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    درود بر شما
    بنا به تعریفی که وجود داره حداقل تو امریکا ،کانادا و انگلستان CV خلاصه ( حداکثر 2 صفحه) و تاکید بر مواردی داره که مربوط به پوزیشنی است که شما به دنبالش هستین و رزومه کامتر خواهد بود که معمولا در وقت اپلای به کار میاد
    دوست عزیز به عقیده ی من شما سی وی و رزومه رو جابجا گفتید! سی وی کامل هست و رزومه خلاصه سوابق (در حد یکی دو صفحه)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوست عزیز به عقیده ی من شما سی وی و رزومه رو جابجا گفتید! سی وی کامل هست و رزومه خلاصه سوابق (در حد یکی دو صفحه)
    من از خودم نگفتم این مطلب رو
    لینک زیر رو مطالعه بفرمایید
    http://en.wikipedia.org/wiki/Curriculum_vitae
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    من از خودم نگفتم این مطلب رو
    لینک زیر رو مطالعه بفرمایید
    http://en.wikipedia.org/wiki/Curriculum_vitae
    منظورم این بود تعاریف سی وی و رزومه نسبت به کشور ها فرق میکنه.........و البته تعریف این دو در انگلستان نسبت به کانادا و امریکا فرق داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)