صفحه 48 از 61 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    من از خودم نگفتم این مطلب رو
    لینک زیر رو مطالعه بفرمایید
    http://en.wikipedia.org/wiki/Curriculum_vitae
    لینک رو دیدم صحبت شما در مورد انگلیس درست هست ولی آمریکا و کانادا خیر. این جمله رو ملاحظه کنید:
    In the United States and Canada, a CV is used in academic circles and medical careers as a "replacement" for a résumé and is far more comprehensive
    ولی صحبت هاتون در باره ی انگلیس کاملا صحیح هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    لینک رو دیدم صحبت شما در مورد انگلیس درست هست ولی آمریکا و کانادا خیر. این جمله رو ملاحظه کنید:
    In the United States and Canada, a CV is used in academic circles and medical careers as a "replacement" for a résumé and is far more comprehensive
    ولی صحبت هاتون در باره ی انگلیس کاملا صحیح هست.
    بله ،همینطوره
    این رو اضافه کنم به صورت تجربی هم بعضی دوستان رو میشناسم که با همین فرمت با دانشگاه های انگلستان مکاتبه کردند و پذیرش هم گرفتند...ممکنه یه جورایی فرمت امریکا و کاندا یونیورسال شده باشه و این مورد در حد تعریف باقی مونده باشه...حالا بقیه دوستان که تجربه دارند ( در مورد انگلیس) هم خوبه که نظراتشون رو بیان کنند
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

سلام دوستان.
    اگه میشه یه نگاهی به CV من بندازین، ببینین چه اشکالاتی داره
    پیشاپیش ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: doc cv.doc (57.0 کیلوبایت, 370 views)

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگه میشه یه نگاهی به CV من بندازین، ببینین چه اشکالاتی داره
    پیشاپیش ممنون
    یاهو رو عوض کن جی میل بذار یا از دانشگاه ایمیل بگیر.
    لازم نیست سایت دانشگاه رو با آدرسش و .. اون بالا بنویسی!
    مشخصاتت رو زیر اسمت وسط صفحه بیار.
    این همه مقاله داری!!! اگر واقعا داری که هیچ! خوش به حالت!
    رفرنس ها رو یا ننویس یا از استادات اجازه بگیر و دو یا سه نفر رو بنویس. یا ایمیل و تلفنشون و شاید هم آدرسشون.
    این طوری ننویس! خوب نیست.
    قسمت ایجوکیشنت رو بهتر بنویس! یه کم پرانتز هاش رو بهتر نبویس. هیچ وقت از I will ... استفاده نمی کنند! بدون فاعل می گن جمله ها رو.
    will be compeleted on.....
    بهتره.
    6200 رتبه خوبی نیست. تازه من یادم نمی آد هیچ وقت ریاضی ها این تعداد باشن که نوشتی! بنویس جرء دو درصد برتری. اصولا 350000 نفرن. یگی دیگه از شانست تو همون دانشگاه اپلای کنه و هم ساله تو باشه و عددش رو درست تر نوشته باشه تو ضایع می شی. البته من یه کم خسته بودم. امیدوارم درست دیده باشم!

با سلام و تشکر از نظرت خوبت وحید جان. خب همون طور که میبینی همه مقاله ها کنفرانسی هستش تازه بیشترشم کنفرانسای داخلی ، فقط چند تا سوال داشتم:
    1. این که مقاله های کنفرانسی فقط تو Proceeding کنفرانس چاپ میشه، آیا باید تو همین بخش publication بیارم؟ 2. نیازی هست که توضیح بدم مقاله به صورت پوستر بوده یا ارائه شفاهی؟
    3. من بخش language skills رو نیاوردم، چون تو آبان و آذر می خوام امتحان بدم، به نظرتون کلا نیارمش و اگه بعدا طرف پرسید بهش بگم، یا بیارم و توضیح بدم که فلان وقت می خوام امتحان بدم؟
    4. مقاله submit شده رو بیارم؟؟؟ آیا تاثیری میتونه داشته باشه؟
    5. راستی الان CV شده 2 صفحه، Related course رو هم اضافه کنم یا نه؟
    6. کلا تو بخش رفرنس اسم استادایی که میارم، باید از همونا توصیه نامه بگیرم؟ حتما باید استادای شاخ و بین المللی باشن؟
    بازم با تشکر

Junior Member

سلام.
    تو قسمت reference اگر ایمیل استاد یاهو یا جی‌میل باشه، اشکالی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_zy نمایش پست ها
    سلام.
    اگرچه ای میل دانشگاهی بهتره اما اگه نباشه مشکلی پیش نمیاد
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_zy نمایش پست ها
    سلام.
    خیلی هم داره. من تو فرآیند پذیرش یکی از دانشگاه های کانادا دیدم تاکید کرده بود نباید رفرنس ها ایمیل هاشون جزء ایمیل های رایگان باشه چون سیستم اپلیکیشن نمی تونه اون ایمیل هارو بخونه. یعنی ***** هستند براشون. ضمنا اعتبار رو پایین میاره. و بعدا استادت با همین ایمیلی که دادی فکر کنم باید توصیه نامه ها رو پر کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    خیلی هم داره. من تو فرآیند پذیرش یکی از دانشگاه های کانادا دیدم تاکید کرده بود نباید رفرنس ها ایمیل هاشون جزء ایمیل های رایگان باشه چون سیستم اپلیکیشن نمی تونه اون ایمیل هارو بخونه. یعنی ***** هستند براشون. ضمنا اعتبار رو پایین میاره. و بعدا استادت با همین ایمیلی که دادی فکر کنم باید توصیه نامه ها رو پر کنه.
    اون دانشگاه چون براش مهم بوده خودش گفته اکثر دانشگاه ها چنین چیزی رو اعلام نکردند..حتی دانشگاه های معروف مثل دانشگاه کرنل!!!!بله فرمایش شما متین اگه نباشه بهتره اما اینجور نیست که حتما نباشه و اگه باشه اکثر دانشگاه ها مشکل داشته باشند

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از نظرت خوبت وحید جان. خب همون طور که میبینی همه مقاله ها کنفرانسی هستش تازه بیشترشم کنفرانسای داخلی ، فقط چند تا سوال داشتم:
    1. این که مقاله های کنفرانسی فقط تو Proceeding کنفرانس چاپ میشه، آیا باید تو همین بخش publication بیارم؟ 2. نیازی هست که توضیح بدم مقاله به صورت پوستر بوده یا ارائه شفاهی؟
    3. من بخش language skills رو نیاوردم، چون تو آبان و آذر می خوام امتحان بدم، به نظرتون کلا نیارمش و اگه بعدا طرف پرسید بهش بگم، یا بیارم و توضیح بدم که فلان وقت می خوام امتحان بدم؟
    4. مقاله submit شده رو بیارم؟؟؟ آیا تاثیری میتونه داشته باشه؟
    5. راستی الان CV شده 2 صفحه، Related course رو هم اضافه کنم یا نه؟
    6. کلا تو بخش رفرنس اسم استادایی که میارم، باید از همونا توصیه نامه بگیرم؟ حتما باید استادای شاخ و بین المللی باشن؟
    بازم با تشکر
    می خواهشم
    1.نمی دونم
    2.خیر
    3. بهتره بیاری!!! انکلیسی رو بنویسfluent و تو پرانتز جلوش بنویس تافلت فلان تاریخه. یا اصلا هیچی ننویس.
    4. بله. تو پرانتز باید بنویسی سابمیتید
    5. اختیاریه. اگر گرایشت طوری هست که با رشته ات یه کم فرق داره یا مثلا جدیده و تو بورسه بنویسی بهتره. مثلا من خودم برای نوروساینس که می خوام چون یه کم با رشته ام متفاوته و نیز تو بورسه درسای مربوطه رو می نویسم. چون دیدم استاده خوصله کرده این سی وی رو بخونه ولی تقریبا هیچ استادی ریز نمراتم رو نخونده بود! تاثیر مثبت من ازش دیدم. ولی باز هم به شرایط بستگی داره.
    6. بله. خیر. اصولا ما استاد معروف نداریم! حتی لازم نیست پروفسور یا دانشیار باشند. استاد یار هم خوبه. برای خودم یه استاد خیلی معروف داشتیم ولی برای هیچ کس نمی نوشت مگر دکتری یا پسدکتری. ولی اگر دارید و برات می نویسه چه بهتر. ولی به نظر من اصلا اهمیت نداره. ولی باید استادی باشه که تو باهاش درس داشتی یا خوب می شناستت. مثلا صرف این که تو دانشگده بوده نباید باشه. یا درس هم اگر نداشتی بلاخره یه همکاری هایی با هم داشته بوده باشید تو مسائل درسی و پروژه ای و...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)