صفحه 50 از 61 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    مرسی از توجهتون
    من برای کانادا میخوام اقدام کنم ! یعنی لازم نیست با استاد مکاتبه کنم ؟
    منظورم از رزومه همون cv بود (2 صفحه)
    سلام
    دوست خوبم ببخشید ولی معدل شما پایین هست و مقاله و..ندارید پس تاثیری نداره در اینکه به استاد CVتون رو بفرستید.اگه بتونین یک مقاله کار کنید می تونه معدلتون رو پوشش بده و...
    در ضمن به این نکته توجه کنید اکثر دانشگاه های کانادا شرط معدل دارند بنابراین باید از دانشگاه مورد نظرتون بپرسید چنده شرط معدل.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی

سلام دوستان
    من تو قسمت teaching and assistantship هم RA دارم هم TA. TA را می تونم بنویسم برای فلان کرس بوده، اما RA را چی بنویسم؟ بنویسم برای فلان درس؟ اسم تحقیق را بنویسم؟ چی بنویسم؟ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranazad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو قسمت teaching and assistantship هم RA دارم هم TA. TA را می تونم بنویسم برای فلان کرس بوده، اما RA را چی بنویسم؟ بنویسم برای فلان درس؟ اسم تحقیق را بنویسم؟ چی بنویسم؟ممنون
    اسم استاد و تحقیق مربوطه رو بنویسید و یکی دو خط هم در مورد کارتون.

سلام دوستان
    من تحصیلاتم در 3 مرحله کاردانی, کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده. نمی دونم کاردانی رو چطور در تحصیلاتم بنویسم. ممنون از کمکتون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilooapply نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تحصیلاتم در 3 مرحله کاردانی, کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده. نمی دونم کاردانی رو چطور در تحصیلاتم بنویسم. ممنون از کمکتون
    کاردانی رو میتونی associate degree بنویسی....البته اینو من از یکی از بچه ها پرسیدم....لیسانس رو B.Sc, technical school.....باز از دیگران هم سوال کن

به غير از كساني كه رتبه هاي خيلي خوبي تو كنكور ليسانس و ارشد اوردند به نظرتون لازمه بقيه هم يه همچين چيزي بنويسند مثلا
    Ranked in the top 1% و ... يعني منظورم اينه كه در نهايت كسي كه در كنكور قبول شده مسلما رتبه اش در يه حد مشخصي بوده و يا مثلا بنويسم كه در ارشد رتبه ام 60 بوده و.. چون فكر ميكنم كلا برا قبولي ارشد روزانه تهران (در رشته من) رتبه زير 100 لازم باشه پس مثلا رتبه 60 افتخاري نداره ..
    و مشابه همين سوال رو در مورد رتبه در كلاس دارم مثلا در دوره ليسانس نمي دونم اصلا رتبه من در كلاس چندم بوده (شايد 5 يا 6) و در دوره فوق 3 .. و فكر ميكنم شايد اگر اين رو ننويسم بهتر باشه

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    به غير از كساني كه رتبه هاي خيلي خوبي تو كنكور ليسانس و ارشد اوردند به نظرتون لازمه بقيه هم يه همچين چيزي بنويسند مثلا
    Ranked in the top 1% و ... يعني منظورم اينه كه در نهايت كسي كه در كنكور قبول شده مسلما رتبه اش در يه حد مشخصي بوده و يا مثلا بنويسم كه در ارشد رتبه ام 60 بوده و.. چون فكر ميكنم كلا برا قبولي ارشد روزانه تهران (در رشته من) رتبه زير 100 لازم باشه پس مثلا رتبه 60 افتخاري نداره ..
    و مشابه همين سوال رو در مورد رتبه در كلاس دارم مثلا در دوره ليسانس نمي دونم اصلا رتبه من در كلاس چندم بوده (شايد 5 يا 6) و در دوره فوق 3 .. و فكر ميكنم شايد اگر اين رو ننويسم بهتر باشه
    خیر. بنویس. اونا که نمی دونن چه خبره یا مثلا تا رتبه 100 فوق تهران قبول می شن که!!! یا مثلا 1 درصد سراسری خیلی هم توپ نیست! رتبه درسیت هم بنویس. اون که خیلی خوبه تو 5 درصد اولی!!! تو فرم های ریکام، از 5 درصد به بالا داره!!! یعنی از استاده پرسیده مثلا تو درس و اینا نظر شما چیه؟ اون وقت گزینه هاش از 5 هست به بالا

این فایل رو کامل مطالعه کنید راهنمای خیلی خوبی برای نوشتن CVو SOPهست
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    رتبه درسیت هم بنویس. اون که خیلی خوبه تو 5 درصد اولی!!! تو فرم های ریکام، از 5 درصد به بالا داره!!!ا
    منم رتبه ام تو کلاسمون تو کارشناسی 5 شد از بین 30 نفر کلاسمون(فقط 6 نفرمون 4 ساله تموم کردیم)... ولی من فکر می کردم باید بنویسم جزو 17% اول کلاس... درسته؟

سلام دوستان
    برای بچه هایی که می خوان برای اروپا درخواست بدن یه سایت خوب پیدا کردم(البته شاید همه می شناسن به غیر از خودم!). نمونه آماده داره و حتی به صورت آنلاین می تونین اطلاعات خودتون رو وارد کنید و اونا براتون CV می سازن!
    اینم آدرسش http://europass.cedefop.europa.eu/eu...uropass+CV.csp
    تو این سایت گفته که باید عکس هم اضافه کنیم!! بقیه دوستان عکس هم اضافه کردن یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)