صفحه 52 از 61 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

من رزومم روگذاشتم تو سایتم (امضا-------قسمت CV)
    همچین چیز زیادی نیست اما شاید بدرد بخوره
    دوره های (اجباری هاههاا) واسه این کار دیدم و مطابق با اون هست
    البته فرمت های مختلفی هست همش هم خوبه
    حالا شما زیاد گیر ندید- اینکه تورزومه یک نفر چی هست مهمتر هست

Junior Member

سلام دوستان
    من ۲ سال مهندسی معدن امیر کبیر خوندم بعدش انصراف دادم و رفتم برق آزاد که قبلا قبول شده بودم و یک سری واحدهام معادلسازی شد.الان فارغ التحصیلم.میخواستم بدونم این موضوع رو چطور توی رزومه ام مطرح کنم.با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام به همه دوستان
    من در حال آماده کردن cvو resume برای رشته مهندسی کامپیوتر هستم ولی نمونه ای تو این موضوع پیدا نکردم .اگر کسی نمونه ای برای مهندسی کامپیوتر داره خیلی خوشحال میشم برام بذاره تا بتونم ازش استفاده کنم.راستی برای ارشد میخوام امریکا اقدام کنم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (زلزله) - خواجه نصیر

سلام
    چند تا سوال دارم. ممنون میشم راهنمائیم کنید:

1. چند تا برنامه نوشتم، این برنامه ها را تحت چه عنوان و کجای رزومه ام بیارم؟
    2. می خوام بگم که دارم برای امتحان زبان آماده میشم، آیا گفتنش لازمه؟ عرف هست یا نه؟ این طوری درسته : Getting ready for …. exam
    3. آیا Reference دادن توی رزومه کار درستیه؟
    4. آیا باید توی رزومه Objective آورد؟ بهتر نیست توی متن ایمیل آورده بشه؟

ممنون
    یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی) / از اینجا دانلود کنید
    مجموعه های آماده شده: 504 (انگلیسی - فارسی) / 504 (انگلیسی - انگلیسی) / 1100 (انگلیسی - انگلیسی)

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط al_frd نمایش پست ها
    سلام
    2. می خوام بگم که دارم برای امتحان زبان آماده میشم، آیا گفتنش لازمه؟ عرف هست یا نه؟ این طوری درسته : Getting ready for …. exam

ممنون
    1. یعنی چی برنامه نوشتی؟ رشتت یعنی کامپیوتر بوده؟ خوب بنویس work experiences
    2.خیر! بنویس انگلیسی: fluent,
    persian(native) واگه باز هم زبان می دونی بنویس.
    3.بله. سلیقه اس هست ولی من فکر می کنم خیلی بهتره بنویسی. اعتبار بهت می ده. یعنی تو این قده از همین الان مطمئنی که استاد برای این کار داری که اسمشونو نوشتی. البته قضیه بحرانی نیست ولی بعضی استادها حساسند روی این مورد. بهتره بنویسی.
    4.بله باید بیاری. ولی متن ایمیلت رو باید یه نمه متفارت بنویسی نسبت به اون جه توی روزمه می آری. هوشمندانه باید باشه متن ایمیلت.
    می خواهشیم
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member

سلام

ممنون
    1-اگر برنامه ها تجاریه...تو INDUSTRIAL WORK EXPERIENCE یا همچین چیزی
    2-نمره زبان باید داشته باشید تا اپلای کنید یا تا زمان اپلای برسونید...اگه ندارید فعلا...بله ...اصولا باید بنویسید...چون لازمه
    3-رفرنس اگه به معنیه...استاده باشه ....بله....اسم و ایمیل چند تا استاد رو مینویسن آخر رزومه
    4-OBJECTIVE رو هم بهتره بیاری

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    1. یعنی چی برنامه نوشتی؟ رشتت یعنی کامپیوتر بوده؟ خوب بنویس work experiences
    2.خیر! بنویس انگلیسی: fluent,
    persian(native) واگه باز هم زبان می دونی بنویس.
    3.بله. سلیقه اس هست ولی من فکر می کنم خیلی بهتره بنویسی. اعتبار بهت می ده. یعنی تو این قده از همین الان مطمئنی که استاد برای این کار داری که اسمشونو نوشتی. البته قضیه بحرانی نیست ولی بعضی استادها حساسند روی این مورد. بهتره بنویسی.
    4.بله باید بیاری. ولی متن ایمیلت رو باید یه نمه متفارت بنویسی نسبت به اون جه توی روزمه می آری. هوشمندانه باید باشه متن ایمیلت.
    می خواهشیم
    مرسی از راهنمائیتون
    فقط راجب مورد اول: رشته ام عمرانه. چند تا برنامه نوشتم که برای اجزا محدود و طراحی ازش استفاده می شه. البته تجاری نیست ولی نسبتا خوبند. اون
    چیزی که می خوام توی رزومه ام بیارم اینه :

Writing programs for Finite Element Analysis:
    • 2D & 3D analysis of trusses
    • 2D & 3D analysis of gable frames
    • Analysis of Structures with Constrain Strain Triangle (CST) Elements
    Writing programs for design structural elements and connections of steel and concrete structures

Writing a comprehensive VBA code in Excel to write a script for AUTOCAD to draw engineering drawing of concrete structures base on ETABS design results

اولیش برنامه های اجزا محدود هستند. دومی برنامه های طراحی سازه های فولادی و بتنی و اتصالاتشون. سومی یه برنامه است که خروجی های یه برنامه طراحی تجاری (ETABS) را می خونه و یه اسکریپت برای اتوکد ایجاد می کنه که نقشه ها طراحی را رسم می کنه.

حالا اولا نمیدونم اینها را کجا بیارم. مثلا توی قسمت Computer Skills بیارم یا یک قسمت جدا براش ایجاد کنم. البته فکر می کنم باید یه قسمت جدا ایجاد کنم ولی نمی دونم عنوانش را چی بذارم و کجای رزومه بیارم . مثلا بعد از Publication یا بعد از Computer Skills یا جای دیگه ای.
    یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی) / از اینجا دانلود کنید
    مجموعه های آماده شده: 504 (انگلیسی - فارسی) / 504 (انگلیسی - انگلیسی) / 1100 (انگلیسی - انگلیسی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    1-اگر برنامه ها تجاریه...تو INDUSTRIAL WORK EXPERIENCE یا همچین چیزی
    2-نمره زبان باید داشته باشید تا اپلای کنید یا تا زمان اپلای برسونید...اگه ندارید فعلا...بله ...اصولا باید بنویسید...چون لازمه
    3-رفرنس اگه به معنیه...استاده باشه ....بله....اسم و ایمیل چند تا استاد رو مینویسن آخر رزومه
    4-OBJECTIVE رو هم بهتره بیاری
    ممنون از راهنمائیتون
    راجب مورد اول توضیحات کاملتری توی پست بالا آوردم. اگه ممکنه نظرتون را بفرمائید.
    راجب زبان هنوز امتحان ندادم. دارم براش آماده میشم. آیا بگم که دارم براش می خوانم یا نه؟ یا به همین English (Fluent) بسنده کنم؟
    راجب رفرنس: اسم استادهایی که با هاشون کار کردم توی قسمت مقالاتم اومده، باز هم به نظرتون توی رفرنس ازشون اسم بیارم؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

مرسی از راهنمائیتون
    فقط راجب مورد اول: رشته ام عمرانه. چند تا برنامه نوشتم که برای اجزا محدود و طراحی ازش استفاده می شه. البته تجاری نیست ولی نسبتا خوبند. اون
    چیزی که می خوام توی رزومه ام بیارم اینه :

Writing programs for Finite Element Analysis:
    • 2D & 3D analysis of trusses
    • 2D & 3D analysis of gable frames
    • Analysis of Structures with Constrain Strain Triangle (CST) Elements
    Writing programs for design structural elements and connections of steel and concrete structures

Writing a comprehensive VBA code in Excel to write a script for AUTOCAD to draw engineering drawing of concrete structures base on ETABS design results

اولیش برنامه های اجزا محدود هستند. دومی برنامه های طراحی سازه های فولادی و بتنی و اتصالاتشون. سومی یه برنامه است که خروجی های یه برنامه طراحی تجاری (ETABS) را می خونه و یه اسکریپت برای اتوکد ایجاد می کنه که نقشه ها طراحی را رسم می کنه.

حالا اولا نمیدونم اینها را کجا بیارم. مثلا توی قسمت Computer Skills بیارم یا یک قسمت جدا براش ایجاد کنم. البته فکر می کنم باید یه قسمت جدا ایجاد کنم ولی نمی دونم عنوانش را چی بذارم و کجای رزومه بیارم . مثلا بعد از Publication یا بعد از Computer Skills یا جای دیگه ای.
    همون که گفتیم بهتره. work experiences
    یا یه چیزی شبیه به این. بله. یه قسما حدا براش درست کنی بهتره. ولی دوستمون گفتن بنویسی داری آماده می شی واسه تافل، به نظر من خوب نیست. همین طوری بنویسی fluent
    بهتره. این فلوئنت بودن خودش سطح به سطحه. فوقش ازت می پرسه نمره زبانت چنده؟ تو هم می گی هنوز امتخان ندادی.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member

با سلام من رزومه خودم را آماده کردم و میخواستم برای اساتید میل بزنم از کجا باید اطلاعاتی راجع به cover letter پیدا کنم؟ در کدوم قسمت سایت این مطلب کار شده؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)