صفحه 53 از 61 نخستنخست ... 343444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tabriz, Wireless Communication

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

با سلام.
    دوستان پایان نامه من از طرف موسسه تحقیقات و فناوری ارتباطات وزارت مخابرات حمایت میشه، و 2 تا ژورنال داره در میاد که باید اسن اونا رو هم بنویسیم. این رو تو رزومه بیارم به نظرتون؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tabriz, Wireless Communication

یه موضوع دیگه، متاسفانه من یکی دو تا اط دروس تخصصی دوره کارشناسیم با اساتید سخت گیر گذروندم مثلا یکی رو 14 شده که بالا ترین نمرش هم 14-15 بود. این نمره بین سایر دروس که 17-18 هستند دید منفی ایجاد نمی کنه؟ چطور میشه توضیح داد؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط al_frd نمایش پست ها
    مرسی از راهنمائیتون
    فقط راجب مورد اول: رشته ام عمرانه. چند تا برنامه نوشتم که برای اجزا محدود و طراحی ازش استفاده می شه. البته تجاری نیست ولی نسبتا خوبند. اون
    چیزی که می خوام توی رزومه ام بیارم اینه :

Writing programs for Finite Element Analysis:
    • 2D & 3D analysis of trusses
    • 2D & 3D analysis of gable frames
    • Analysis of Structures with Constrain Strain Triangle (CST) Elements

Writing programs for design structural elements and connections of steel and concrete structures

Writing a comprehensive VBA code in Excel to write a script for AUTOCAD to draw engineering drawing of concrete structures base on ETABS design results

اولیش برنامه های اجزا محدود هستند. دومی برنامه های طراحی سازه های فولادی و بتنی و اتصالاتشون. سومی یه برنامه است که خروجی های یه برنامه طراحی تجاری (ETABS) را می خونه و یه اسکریپت برای اتوکد ایجاد می کنه که نقشه ها طراحی را رسم می کنه.

حالا اولا نمیدونم اینها را کجا بیارم. مثلا توی قسمت Computer Skills بیارم یا یک قسمت جدا براش ایجاد کنم. البته فکر می کنم باید یه قسمت جدا ایجاد کنم ولی نمی دونم عنوانش را چی بذارم و کجای رزومه بیارم . مثلا بعد از Publication یا بعد از Computer Skills یا جای دیگه ای.
    جسارتن نظر من این هست که computer skill شما باید در بر گیرنده مثلا VBA و Etabs,Autocad و ... باشه نه کارهایی که انجام دادید، من خودم بخش های مرتبط رو اینجور جدا گردم :
    professional computer experince برای مثال میشه analysis in etabs و VBA programming in Excel
    projects که میتونه مواردی باشه که میتونین بشون اسم بدین و به عنوان پروزه معرفی کنید
    skill میتونه توانایی هاتون باشه حالا چون عمرانی هستید اگر computer skillتون رو جدا از بقیه اسکیل ها بیارید شاید بیشتر تو چشم میاد

p.s. برای برنامه نویسی اگر از اصطلاح development استفاده کنید فنی تر هست از writing program
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط h_rafii نمایش پست ها
    یه موضوع دیگه، متاسفانه من یکی دو تا اط دروس تخصصی دوره کارشناسیم با اساتید سخت گیر گذروندم مثلا یکی رو 14 شده که بالا ترین نمرش هم 14-15 بود. این نمره بین سایر دروس که 17-18 هستند دید منفی ایجاد نمی کنه؟ چطور میشه توضیح داد؟
    امیدوارم مورد غذب دوستان واقع نشم اما با چند درس افتاده هم دیدم که پذیرش گرفتن!+ یکی از دوستان خودم در یک دانشگاه متوسط به بالا الان TA یه درسی هست که استادمون سر لج بش 10.5 داد!
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (زلزله) - خواجه نصیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    جسارتن نظر من این هست که computer skill شما باید در بر گیرنده مثلا VBA و Etabs,Autocad و ... باشه نه کارهایی که انجام دادید، من خودم بخش های مرتبط رو اینجور جدا گردم :
    professional computer experince برای مثال میشه analysis in etabs و VBA programming in Excel
    projects که میتونه مواردی باشه که میتونین بشون اسم بدین و به عنوان پروزه معرفی کنید
    skill میتونه توانایی هاتون باشه حالا چون عمرانی هستید اگر computer skillتون رو جدا از بقیه اسکیل ها بیارید شاید بیشتر تو چشم میاد

p.s. برای برنامه نویسی اگر از اصطلاح development استفاده کنید فنی تر هست از writing program
    ممنون از راهنمائیتون.
    رزومه ام را به این شکل در آوردم. البته یک قسمت هم Professional Experiences هست که سوابق کاری توی شرکتهای مختلف هست.
    به نظرتون چطوره؟ چطوری میشه بهترش کنم؟ در ضمن راجب برنامه نویسی، این برنامه ها را از پایه نوشتم، توسعه اش ندادم که از development استفاده کنم. با این حال نمیدونم کدام یک از writing program یا development متعارف هست.

Computer Skills

Experienced in Finite Element Analysis Software: ABAQUS, ANSYS
    Experienced in Programming Languages: VB, VBA, MATLAB, FORTRAN
    Advanced in Structural Analysis Software: SAP, ETABS, SAFE
    Advanced in CAD Software: AUTOCAD

Work Experiences

Writing programs for Finite Element Analysis:

• 2D & 3D analysis of trusses
    • 2D & 3D analysis of gable frames
    • Analysis of Structures with Constrain Strain Triangle (CST) Elements

Writing programs for design structural elements and connections of steel and concrete structures
    Writing a VBA code in Excel to write a script for AUTOCAD to draw engineering drawing of concrete structures base on ETABS design results

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط al_frd نمایش پست ها
    ممنون از راهنمائیتون.
    رزومه ام را به این شکل در آوردم. البته یک قسمت هم Professional Experiences هست که سوابق کاری توی شرکتهای مختلف هست.
    به نظرتون چطوره؟ چطوری میشه بهترش کنم؟ در ضمن راجب برنامه نویسی، این برنامه ها را از پایه نوشتم، توسعه اش ندادم که از development استفاده کنم. با این حال نمیدونم کدام یک از writing program یا development متعارف هست.
    عزیز جسارتن موافق نیستم راستش!work experince به نظرم مناسبتره برا شرکتهایی که کار کردید و professional experience اون قسمتی که work experince نوشتید.
    development اصطلاح کلی هست نه صرفا برای گسترش یک چیز موجود. write بیشتر در متون قدیمی یا برای حالتی استفاده میشه که الگوریتم مطرح باشه یا موضوع ساده ای باشه البته به برنامه ای که نوشتید هم مربوطه تا حدی برای مثال اگر برنامه محاسبه جمله 120م دنباله فیبوناچی باشه صرف نداره develop بنویسی ولی مخصوصا اگه برنامه گسترده‌ای باشه develop بیشتر میخوره-نظر ش-!ولی در اصطلاح روزمره develop استقاده میشه مثلا هیچجا نخواهید دید بگن web writer میگن web developer یا گااااها web programmer. البته گقتم write هم غلط نیست
    پیشنهاد میکنم Advanced in Structural Analysis Software: SAP, ETABS, SAFE رو به Structural Analysis in SAP, ETABS and SAFE - Advanced تغییر بدید و بقیشون هم چنین فکر میکنم مناسبتر باشه
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام

بچه ها این رزومه من هستش ..میشه لطفا دوستان یه نگاهی بهش بندازن و
    نظراتشون رو بگن ..ممنون میشم از وقتی که اختصاص میدید..عجله دارم

CV2.docx

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    سلام

CV2.docx
    سلام دوست عزیز
    رزومه ات رو دیدم. تو نگاه کلی به نظرم اگه Research Area Interests رو بعد Educational Background بذاری خیلی بهتره و Honors رو هم بعد اون و از اون جا که نمره زبانت خیلی خوبه بالاتر بذارش جوری که با نگاه اول تو دید باشه.
    اینا فعلا به نظرم رسید.
    موفق و پیروز باشی

سلام، کسی میدونه اداره ی استعداد های درخشان به انگلیسی چی می شه ؟ من چند تا معادل پیدا کردم ولی شک دارم کدوم رو باید استفاده کنم.
    بگسل از خویش و به هر خار که خواهی پیوند /// که در این ره ز تو ناسازتری نیست تو را
    ================================================== ===

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    سلام

CV2.docx
    کلا خیلی شلخته نوشتی. یکم خوشگلترش کن. این که نسخه ی نهاییت نیست، ها؟
    مثلا the most well-known faculty of law in Iran, Faculty of Law in رو بردار. اینو باید تو اس او پی بگی نه اینجا.
    ننویس participated بنویس participating
    رتبه کنکورت رو جدا ننویس. اونها نمیدونن کنکور چیه چه برسه به منطقه 1 و 2
    ببین کلا از نظر گرامر خیلی ایراد داره رزومت. من دیدم عجله داری واست edit نکردم. اگر میتونی یکم وقت بزار رو زبانش (زبانت خوبه که) بعد بهم پیغام خصوصی بده تا واست edit کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)