صفحه 57 از 61 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel12 نمایش پست ها
    ممنون اخه تو همین سایت کلی درباره ی فرق cv و رزومه گفته فکرمیکردم اینا یا sop فرق دارن.
    فرق دارن منتها برای اقدام کردن برا دانشگاها معمولا میگن رزومه که خیلیا cv مینویسن نه هردوش. منتها sop اون متنی هست که باید توش شرح بدید انگیزه خودتون رو برای ادامه تحصیل تو اون دانشگاه/رشته مقصد و در کنارش سعی کنید خودتون رو qualified نشون بدید براشون که لازم نیست خیلی جزیات داشته باشه و تا حدودی هم باید خلاصه باشه
    موفق باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Hero

این هم یک نمونه برای نوشتن رزومه، همراه با جزئیات.
    inactive account

Junior Member

سلام دوستان،می خواستم یک نرم افزار حرفه ای برای تهیه رزومه معرفی کنم
    شیوه های متفاوتی برای نگارش رزومه متداول و مرسوم است و هر كس به مقتضای سلیقه و هدفی كه از نگارش رزومه دارد، شیوه خاصی را بر می گزیند.
    ResumeMaker Professional ابزاری قدرتمند برای ساختن رزومه کاری و بهترین و ساده ترین راه برای رسیدن به شغل دلخواه می باشد. این ابزار به شما در نوشتن یک رزومه عالی کمک می کند. این نرم افزار به شما کمک می کند تا مرحله به مرحله در نوشتن رزومه پیش روید و دارای بیش از 13000 نمونه و بیش از 15000 اصطلاحات مهم می باشد که وجود آنها در نامه ی شما مزیت بزرگی به شمار می آید. این نرم افزار در جستجو و یافتن شغل برای شما نیز بسیار تواناست. جستجو میان بیش از 90 سایت کاریابی برتر و 5 میلیون بنگاه کاریابی جهان و بیش از 20 میلیون کمپانی در سراسر جهان برای شغل و امکانات شغلی مورد علاقه شما می باشد. توانایی ساخت رزومه های PDF و بیش از 500 مصاحبه و پاسخ مجازی، قابلیت رایت آنها بر روی CD و DVD و ... از و.یژگی های این نرم افزار به شمار می رود.

قابلیت های کلیدی ResumeMaker:
    - توانایی ساخت رزومه های PDF
    - استفاده آسان و مرحله به مرحله
    - دارای بیش از 500 مصاحبه و پاسخ مجازی
    - دارای بیش از 13000 نمونه و بیش از 15000 اصطلاحات مهم
    - قابلیت رایت آنها بر روی CD و DVD
    - و ...
    البته تمرکز این نرم افزار بیشتر بر رویه شغلی است تا تحصیلی.
    این نرم افزار را به صورت رایگان از این لینک دانلود کنیدحجم 165 مگابایت)
    http://p30download.com/fa/entry/1233...-%D8%A7%DB%8C/

Junior Member

توضیح اضافه این که تفاوت انواع رزومه در این نرم افزار وجود دارد. تعدادی فیلم سبیه سازی شده مصاحبه ،پرشس های احتمالی فرد سوال کننده و هدف پرشس آن سوالات و پاسخ های منطقی که می توان به آن سوالات داد ،مورد بررسی قرار گرفته است.بیشتر هدف این نرم افزار کمک به پیدا کردن شغل مناسب است ولی در آن توضیحات و نمومنه های رزومه های تحصیلی-شغلی زیادی به چشم میخورد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

سلام دوستان، من برای اینکه ببینم استادم بهم توصیه نامه میده یا نه بهش ایمیل زدم، ایشون عضو هیات علمیه دانشگاه شفیلد هالم انگلیسه. از من خواسته براش رزومه بفرستم در حالیکه من هنوز دفاع نکردم و نمره تافل و GRE هم معلوم نیست . یعنی ااین تابستون امتحان میدم . حالا باید چیکار کنم ؟ رزومم ناقصه خوب ! بهش بگم اینا رو یا همونطوری ناقص بفرستم؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای اینکه ببینم استادم بهم توصیه نامه میده یا نه بهش ایمیل زدم، ایشون عضو هیات علمیه دانشگاه شفیلد هالم انگلیسه. از من خواسته براش رزومه بفرستم در حالیکه من هنوز دفاع نکردم و نمره تافل و GRE هم معلوم نیست . یعنی ااین تابستون امتحان میدم . حالا باید چیکار کنم ؟ رزومم ناقصه خوب ! بهش بگم اینا رو یا همونطوری ناقص بفرستم؟
    اشکالی نداره. رزومتو بفرست. در ایمیل کوتاه توصیح بده آزمون‌های زبان رو تابستان میدی و بزودی دفاع میکنی. اگر زودتر توصیه نامه رو لازم داری در فرستادن رزومت تاخیر نکن. یعنی صبر نکن تا خودت از رزومت راضی باشی و بعد بفرستی. این طوری فرصت رو از دست میدی. اما اگر برای سال بعد اپلای میکنی که هنوز وقت زیاد داری برای توصیه نامه.
    ویرایش توسط Sunrise : April 12th, 2012 در ساعت 11:49 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از راهنماییتون ، برای دکترا هم باید سر سال های تحصیلی اقدام کن یا میتونم مثلا برای آخر هیمن امسالم مدارکم رو ارسال کنم ؟ من قصدم فال 2013 هست اما اگه بدونم زودتر میتونم حتما اقدام میکنم. من فکر میکردم دیگه نمیشه زودتر اقدام کرد. درسته ؟؟؟؟

با سلام
    من دو تا تاپیک 58 صفحه ای مربوط به رزومه رو خوندم نتیجش این شده. فکر کنم بد نشده باشه (البته این سی وی هستش) حالا دوستان لطف کنن و فایل ضمیمه رو مشاهده کنن و نظراتشون رو هم بگن.
    راستی اونحایی که من میخوام اقدام کنم گفته بود که جنسیت هم مشخص باشه واسه همین تو این مشخص شده. جاش مناسبه؟
    در ریفرنس ها هم faculty member با کلاستره یا Assistant professor؟ در ضمن تو دیکشنری لانگمن گفته آمریکایی ها به معلمی که توو دانشگاه یا کالج درس میده میگن پرافسور ولی تو بریتانیا معلم باید استاد تمام باشه تا ... جالا من سی ویمو به امریکن نوشتم ولی میخوام برای اروپا مخصوصا انگلستان ارسال کنم مشکلی نداره بنویسم پرافسور در حالی که استاد یارن!
    برای رزومه شما اگه بودین کدوم قسمتها رو حذف میکردین؟
    خواهشا ایراد فنی بگیرین
    پیشاپیش ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مسعود جان من فکر می کنم تو بخش Objective باید کلی تر صحبت کنی و فقط راجع به Apply حرف نزنی ، مثلا بگی میخوای استاد دانش ، محقق ، مشاور و ... بشی . اینوطری حس بهتری رو منتقل میکنه .

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوست عزیز
    منم با خانم الناز موافقم اما objective ضروری نیست. حذفش کن.
    ترتیب اینطوری به نظرم بهتر باشه:
    Educational Background
    Research Interests
    Publications
    Relevant Experience
    Honors and Awards
    Workshops and Seminars
    M.S.c Courses
    Skills
    Extracellular
    References
    در مورد زبان هم بگو که کی امتحان میدی.
    کلا رزومه خوبی نوشتی
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoodkardor نمایش پست ها
    با سلام
    من دو تا تاپیک 58 صفحه ای مربوط به رزومه رو خوندم نتیجش این شده. فکر کنم بد نشده باشه (البته این سی وی هستش) حالا دوستان لطف کنن و فایل ضمیمه رو مشاهده کنن و نظراتشون رو هم بگن.
    راستی اونحایی که من میخوام اقدام کنم گفته بود که جنسیت هم مشخص باشه واسه همین تو این مشخص شده. جاش مناسبه؟
    در ریفرنس ها هم faculty member با کلاستره یا Assistant professor؟ در ضمن تو دیکشنری لانگمن گفته آمریکایی ها به معلمی که توو دانشگاه یا کالج درس میده میگن پرافسور ولی تو بریتانیا معلم باید استاد تمام باشه تا ... جالا من سی ویمو به امریکن نوشتم ولی میخوام برای اروپا مخصوصا انگلستان ارسال کنم مشکلی نداره بنویسم پرافسور در حالی که استاد یارن!
    برای رزومه شما اگه بودین کدوم قسمتها رو حذف میکردین؟
    خواهشا ایراد فنی بگیرین
    پیشاپیش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)