صفحه 59 از 61 نخستنخست ... 949505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

بچه من در حد 3 ماه به عنوان کارآموز رفتم دانشگاه تهران تو یه گروه ریسرچ..حالا این رو تحت عنوان work experience باید بیارم تو رزومه ام یا research experience؟ البته تو نامه ای که استاد راهنما بهم داد نوشته من یه دوره کارآموزیه 3 ماهه در گروه تحقیقاتیش تابستان گذشته انجام دادم..حالا اینکه تو نامه زده تابستان گذشته من تاریخ start و تاریخ end رو کی باید بزنم?
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham123 نمایش پست ها
    بچه من در حد 3 ماه به عنوان کارآموز رفتم دانشگاه تهران تو یه گروه ریسرچ..حالا این رو تحت عنوان work experience باید بیارم تو رزومه ام یا research experience؟ البته تو نامه ای که استاد راهنما بهم داد نوشته من یه دوره کارآموزیه 3 ماهه در گروه تحقیقاتیش تابستان گذشته انجام دادم..حالا اینکه تو نامه زده تابستان گذشته من تاریخ start و تاریخ end رو کی باید بزنم?
    ممنون
    من درمورد کارآموزی قبلا از بچه های فروم پرسیدم گفتن کارآموزی رو جزء work experience بذارم. حالا شما میتونی تو این قسمت راجع بهش بگی که کارش تحقیقاتی بوده و این چیزا.....
    منظورتون رو از سوال دوم نفهمیدم ؟ واسه کارآموزی که کسی مدرکی از شما نمی خواد!
    اگر منظورتون اینه که استادتون تو ریکامندیشن لتر به کارآموزیتون اشاره کرده که همینکه بگه (سه ماه) یا (از این تاریخ تا این تاریخ) توی یک کار تحقیقاتی به عنوان کاراموز فعالیت داشته و...... کافیه دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    من درمورد کارآموزی قبلا از بچه های فروم پرسیدم گفتن کارآموزی رو جزء work experience بذارم. حالا شما میتونی تو این قسمت راجع بهش بگی که کارش تحقیقاتی بوده و این چیزا.....
    اگر منظورتون اینه که استادتون تو ریکامندیشن لتر به کارآموزیتون اشاره کرده که همینکه بگه (سه ماه) یا (از این تاریخ تا این تاریخ) توی یک کار تحقیقاتی به عنوان کاراموز فعالیت داشته و...... کافیه دیگه.
    خوب اگه work experience باشه بايد مدركي هم واسش ارائه بديم ؟ من كه هر چي داشتم رو دادم يوني !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    آخه من منظورم اون کار آموزیه دو واحدی که در حین تحصیل پاس می کنیم نیست..اون کار آموزیم 8 ماه طول کشید اما این کار آموزیم که کار تحقیقاتی بود در واقع بعد فارغ التحصیلیم بود.حالا یه جوری نیست که جفتشو تو رزومه ام بنویسم به نظرتون؟ آخه استاد تو نامه ای که بهم داده واسه این کار تحقیقاتیم نوشته internship..میشه همون کار آموزی دیگه دقیقن؟
    مگه شما واسه هر سابقه کارتون طول مدت نمیزنید تو رزومه تون؟ منم منظورم همونه دیگه..میگم واسه منکه فقط نوشته last summer باید شروع و پایانشو چی بنویسم تو رزومه ام؟اصلن باید english summer در نظر بگیرم و بگم از april 2011 تا Jun 2011 یا اینکه summer 89 خودمون رو ببینم معادل با چه ماه هایی تو english calender میشه؟وای چه سخت بود توضیحش

دوستان یه سوال کلی دارم..منکه دارم واسه فوق apply میکنم تو قسمت objective باید کدوما رو بنویسم؟
    1)To pursue my studies toward Ph.D
    یا
    2)To pursue my studies toward Ms.c
    البته من بعد فوق هدفم ph.D هستش
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال کلی دارم..منکه دارم واسه فوق apply میکنم تو قسمت objective باید کدوما رو بنویسم؟
    یا
    Msc
    البته معمولا هدف مشخصه و نیازی به نوشتن objective نیست . چون مدارکتون نشون میده دارین واسه master اپلای میکنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    یا
    در رزومه نیازی نیست. در SOP توضیح بدید که هدفتون بعد از مستر PhD و ریسرچه.

Junior Member

ان رو به دانشگاه بگید. ولی حواستون باشد که یک وقت این را در فرم های سفارت پر نکنید. چون اونجا هم همین رو ازتون می پرسند و اگر بهشون بگید که می خواهید در کشورشان بیشتر از دوره ی فوق لیسانس خودتان اقامت کنید (حالا چه به بهانه پی اچ دی و چه ...) براتون امتیاز منفی حساب می شود

موفق باشید

دوستان میشه لطف کنید مشکلان رزومه منم بگید ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    دوستان میشه لطف کنید مشکلان رزومه منم بگید ممنون
    سلام

جنسیت رو حذف کنید.
    تاریخ تولد رو حذف کنید.
    محل تولد رو حذف کنید.
    وضعیت تعهل رو حذف کنید.
    آدرس و مشخصاتتون رو کنار هم با فاصله کم بنویسید.
    نیازی به آدرس دانشگاه نیست.
    نیازی به Objective نیست.
    نیازی به دبیرستان و پیش دانشگاهی نیست.
    Research Interest رو به بالا بیارید.
    مقالاتتون رو به شکل استاندارد رفرنس بدید (لینک مستقیم هم بگذارید که چه بهتر) (خروجی دیفالت از BibTex رو پیشنهاد می کنم)
    حداقل Abstract مقالات داخلی رو به انگلیسی بنویسید و لینک قرار بدید.
    Thesis ها رو به بخش Education منتقل کنید.
    نیازی به رنک دبیرستان شما نیست.
    نمره زبان رو خلاصه تر، و در یک خط بنویسید.
    نیازی به لیست کردن رفرنس ها نیست.

یه لیست از پروژه هایی که انجام دادید قرار بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)