صفحه 7 از 61 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 606

موضوع: راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

پیش فرض پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    بالاخره چهارمی رو چی کار کنم؟ من لیسانس دارم ، برای ارشد می خواهم اقدام کنم
    اگه معدل دیپلم و پیش دانشگاهی تون خوبه بنویسید البته اونها ممکنه با سیستم ما که قبل از دانشگاه پیش دانشگاهی هم میگذرونیم اشنا نباشن که شما می تونید از اونها معدل بگیرید و در نهایت به عنوان معدل دیپلم ذکر کنید ...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    اگه معدل دیپلم و پیش دانشگاهی تون خوبه بنویسید البته اونها ممکنه با سیستم ما که قبل از دانشگاه پیش دانشگاهی هم میگذرونیم اشنا نباشن که شما می تونید از اونها معدل بگیرید و در نهایت به عنوان معدل دیپلم ذکر کنید ...
    معدل دیپلم من حدود 17 هست و معدل پیش حدود 14 ، فکر کنم معدل نگیرم بهتره P: ، ضمنا من اولین باره این موضوع رو میشنوم ...
    goodbye forever

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

Arrow پاسخ : راهنمای درست کردن Resume و نمونه های آن

سلام دوستان

من دارم CV می نویسم که به چند تا مشکل برخورد کردم :

1) توی نوشتن یک کتاب جزو گروه نویسندگان بودم و کتاب آماده چاپ هست . اما هنوز ناشرش معلوم نیست . چطور این رو ذکر کنم؟عبارت "زیر چاپ" رو با چه عبارتی بیارم؟

اگه بخوام بگم مثلا " تا march2010 چاپ میشه " چی بنویسم ؟

2) من لیسانس دارم و برای Master میخوام اقدام کنم . اشکالی نداره دز قسمت research interests فیلد هایی رو که ذکر میکنم به هم ربطی نداشته باشن؟!

3)چند تا سمینار یک روزه present کردم و توی چند تا سمینار یک روزه هم شرکت کردم که موضوعاتشون خیلی مهم هست . اونا رو بیارم؟ اگه پاسخ مثبته کجا و به چه صورتی ؟

4) در قسمت Hobbies and Interests نوشتم Movies and music همین خوبه یا تغییرش بدم به Watching Movies and listening music ؟

5)من چون امتحان TOEFL رو 5december میدم ، قسمتLanguage Skills رو نیاوردم ! به نظرتون اشکالی داره؟

6)در قسمت references حداقل و حداکثر اسم چند عدد استاد رو باید بیارم ؟

7) آیا اسم استادهای که توی قسمت references میان باید با اون هایی که ازشونRecommendation Letter دارم یکسان باشه؟

8)( مهمترین سوالم ) من از یکی استادهام یک Recommendation Letter خوب گرفتم ، اما متاسفانه الان ایشون فوت کردن آیا اسم ایشون رو هم میتونم توی references ذکر کنم؟
    یا شاید بهتره سوالم رو اینطور مطرح کنم که اگه اسم استادی توی references بیاد بعد بهش ایمیل بزنن و جواب نده ، چه اتفاقی میفته ؟!!!

از همه دوستان عاجزانه درخواست کمک می کنم

ممنون از همه بزرگواران
    ویرایش توسط 7para2x : September 20th, 2009 در ساعت 06:51 PM دلیل: تکمیل سوال و عدم ایجاد سوال جدید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member

سلام من دوره کارشناسی رو در شریف خواندم و بدون کنکور از طریق استعداد درخشان وارد ارشد شدم اما با توجه به اینکه ارشدم به نسبت کارشناسی خوب محسوب نمی شود و گرایشی که می خوام ادامه بدم گرایش ارشدم نیست لازمه مدارک ارشدم رو هم بفرستم؟ منظورم اینه که آیا اصلاً در رزومه بگم که ارشد میخونم یا نه؟
    ویرایش توسط donya : September 26th, 2009 در ساعت 12:16 PM

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

معمولا واسه دانشگاه مقصد مهم نیست-اما مثلا شاید سفارت بگه چرا میخوای دوباره بخونی
    البته من امریکا رومیدونم-

سلام میخوام بدونم تو رزومه بسته به زمینه تحقیقاتی هر استاد باید تغییرات ایجاد کرد؟
    مثلا من پروژه لیسانس و فوقم تو رشته مواد راجع به ساخت زیرلایه های سرامیکی واسه نانو***** و کینتیک رشد دانه در زینترینگ بوده. حالا اگه واسه یه استاد که روی پیل سوختی یا بیومواد کار میکنه بخوام رزومه بنویسم ایمیل بزنم بهش چیکار کنم؟؟ بچه های موادی شاید بهتر بتونند راهنماییم کنند

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیزم
    من یک سئوال داشتم .ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
    من فارق التحصیل کارشناسی مهندسی کامپیوتر با معدل 17.48 در سال 80 هستم.الان حدود 9 سال سابقه کار کاملا مرتبط و در زمینه دیتابیس دارم و تو واحد تحقیقات یکی از شرکت های معتبر ایران کار می کنم .تصمیم جدی گرفتم که تو این سن (31-32) ادامه تحصیل بدم. می خواهم رزومه و cv خودم رو آماده کنم.
    می خواهم نظر دوستان رو در مورد سدوالات زیر بدونم :

1- آیا در کل شانس برای گرفتن پذیرش با توجه به فاصله زیاد با فارق التحصیلی دارم ؟؟؟
    2- به نظر دوستان من رزومه رو چه جوری بنویسم که کارهای انجام شده بیشتر نشون داده بشه؟؟؟
    3- در کل برای پذیرش گرفتن ، تجربه کاری زیاد مثبت ارزیابی میشه یا منفی ؟؟
    با کمال تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic,najafabad

سلام
    میتونم چندتا نمره توپ از بعضی درسای مهم را بنویسم.اگه میشه کجا؟

Junior Member

h اگه سابقه تدريس توي يك سازماني و نه دانشگاه براي دوره هاي كوتاه مدت براي كاركنان آن ( مثل آمار) داشته باشيم، اونو بايد ذكر كنيم كه براي كدام سازمان ارائه شده يا نه؟ فقط بنويسيم تدريس آمار؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1388 نمایش پست ها
    h اگه سابقه تدريس توي يك سازماني و نه دانشگاه براي دوره هاي كوتاه مدت براي كاركنان آن ( مثل آمار) داشته باشيم، اونو بايد ذكر كنيم كه براي كدام سازمان ارائه شده يا نه؟ فقط بنويسيم تدريس آمار؟
    بله... حتماً محل تدریس رو ذکر کنید... در مورد کلیه دروس یا کارگاههایی که تدریس کردید محل (و ترجیحاً تاریخ و طول دوره ) رو ذکر کنید
    Winners are simply willing to do what losers won't

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)