نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: ویزا برای پذیرش از کالج دو ساله

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

پیش فرض ویزا برای پذیرش از کالج دو ساله

سلام

من برای یک کالج 2 ساله در آمریکا پذیرش گرفتم!
    چون پول دانشگاه رو برای 4 سال نداشتم!

1. به نظر شما، چون دوره 2 ساله هست، احتمال ویزا دادنم کم نمیشه؟
    2. بچه ها اگر آفیسر پرسید : برای چی میخواهی کالج بری؟، من چی چی بگم؟
    3. اگر پرسید چرا تو ایران درس نمیخونی، چی بگم؟ میخواهم رشته معماری بخونم!

خیلی ممنونم از دوستان!
    لطفاً من رو راهنمایی کنند!
    خیلی حالم بده و نگرانم!
    Stars and Stripes

پیش فرض پاسخ : ویزا برای پذیرش از کالج دو ساله

بگو در ایران، معماری کلیشه ای شده و نیاز هست که ایده های جدید رو وارد فضای معماری شهری ایران کنم. بگو دلم میخوام معماری اصیل ایرانی رو با مدرنیته ی غربی مخلوط کنم و این توان رو در خودم می بینم.
    با اعتماد به نفس و انگیزه ی بالا صحبت کن در موقع مصاحبه. خلاصه نشون بده که این جووون واقعی با هدف هستی. اصلاً نترس از خودت تعریف کنی. تو فرهنگ اون ها، تعریف از خود، کاری زشتی نیست (البته اگر خالی بندی نباشه)
    این جملات رو به انگلیسی ترجمه کن و چند بار تمرین کن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط globaltourism نمایش پست ها
    سلام

من برای یک کالج 2 ساله در آمریکا پذیرش گرفتم!
    چون پول دانشگاه رو برای 4 سال نداشتم!

1. به نظر شما، چون دوره 2 ساله هست، احتمال ویزا دادنم کم نمیشه؟
    2. بچه ها اگر آفیسر پرسید : برای چی میخواهی کالج بری؟، من چی چی بگم؟
    3. اگر پرسید چرا تو ایران درس نمیخونی، چی بگم؟ میخواهم رشته معماری بخونم!

خیلی ممنونم از دوستان!
    لطفاً من رو راهنمایی کنند!
    خیلی حالم بده و نگرانم!

سلام:
    اگه ميتونين پذيزش از دانشگاه بگيرين و يه حساب جور كنيد(قرض كنيد اگه مي شه . فقط موجودي ) بعد رفتين بعد از ترم اول برين كالج. اگرم نمي شه اصلا بي خودي به خودتون استرس ندين . ميتونين خيلي راحت بگين كه اين كالج برنامه Transfer خيلي خوبي داره و من ميخوام بعد از 1.5 تا 2 سال به دانشگاه x كه دانشگاه خوبيه برم . در اين مدت هم پول save كردم هم اينكه واحدامو گذروندم. اصلا مي تونين يه سري آمار از site خود كالج در بيارين كه ببينين چه قدر transfer ي داره.
    در مجموع بگم اينجا همه فقط نظر مي دن. نذارين نظرا باعث نا اميديتون بشه. من خودم با San Francisco State University جديدا ويزا گرفتم. Undergraduate بدون فاند.هزينه هم حدودا سالي 14000 تا فقط دانشگاست.
    هر سوالي داشتيد در خدمتم فقط با پيام خصوصي شماره پست رو بهم بگيد

موفق باشيد

Junior Member

من i20 از یک کالج گرفتم برای دوره دیپلوم ولی خودم فوق دارم از هندوستان و ساپورت شرکت دارم اگه ازم بپورسه فوق داری چرا برای دیپلم اقدام کردی چی باید بگم؟

سلام خواهشاً من رو تو این زمینه کمک کنید!

من الان از ۱ community college به عنوانه international transfer پذیرش گرفتم حالا می‌خوام برم سفارت آمریکا برا ویزا ولی‌ معدل دبیرستانم افتضاحه!

به جاش معدله ۲۸ واحدی که تا الان پاس کردم نسبتا خوب عالی‌ نیست ( 2.6 gpa ).نمره toefl هم خوب هست.

من دانشجو دانشگاه TU darmstadt یکی‌ از بهترین دانشگاه‌های آلمان هستم و خودم هم اقامت دائم آلمان رو دارم به همراه خونواده با ویزا سرمای گذاری اومدیم آلمان و اینجا تا حالا حدود ۱ میلیون یورو هزینه کردیم و حدود ۱ سال دیگه citizen آلمان میشم فکر می‌کنین officer به معدل دبیرستان یا مدل معمولی‌ دانشگاه گیر بده؟!

یا اصلا معدل و ریز نمره‌های دبیرستانم رو موقع مصاحبه نبرم و نشون ندم؟!
    خواهش می‌کنم کمک کنید

سلام. من می خوام برای ی دوره 2 ساله certificate مربوط به هواپیما در کالج san bernardino تو لوس انجلس اقدام کنم. مهندس هواپیما هستم . این دوره رو برای این می خوام برم که بتونم تو امریکا رو هواپیماهای مسافربری کار کنم. تافل هم دارم. کارمم تضمینه. اما قرار نیست به افسر سفارت بگم که می خوام موندنی شم و اینا. می خواستم بدونم بم ویزا میدن؟ دانشگاه بهم اوکی داده اما بعضی ها میگن چون برای certificate می خوای اقدام کنی ردت میکنن. چقدر این حرف درسته؟ این certificate تقریبا 3 ترم طول میکشه و 60 واحده.

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه وين پذيرش گرفتم تمام مداركم را به سفارت حدود ٥ ماه پيش دادم الان نقصي دادن كه دوباره تمكن
    مالي ميخواهند و پيرينت حساب ٦ ماه اخر.من پول بعد تحويل مدارك از حسابم برداشت كردم و به پدرم كه ساپورتر
    من هست دادم الان دوباره بعد خوردن نقصي پول تو حسابم هست به نظر شما اين اشكال ايجاد ميكنه؟

Junior Member

سلام، من ۳۴ سال دارم، انگلیسی‌ام خیلی‌ خوب هست. برای Community Collegeمی‌خوام اقدام کنم. TOEFL زیرِ ۸۰ می‌خواد. نمیدونم اگر پذیرش گرفتم، ویزا خواهند داد یا نه. ممنونم از راهنمایی‌.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)