صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: مدیریت خدمات بهداشت درمانی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیریت خدمات بهداشت درمانی

ضمن عرض سلام
    میخوام بدونم رشته مدیریت خدمات بهداشتی تحت چه اسمهایی تو بقیه جاهای دنیا شناخته میشه؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Organizational Psychology - Islamic Azad University khorasgan esfshsn

سلام وقت بخیر
    من لیسانس روانشناسی از دانشگاه آزاد (معدل 14/06) الان هم میخوام رشته آموزش بهداشت رو در مقطع دکتری پیوسته ادامه اگر کسی در این زمینه بهم اطلاعاتی داره راهنمایی کنید.

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    من ارشد اقتصاد بهداشت دانشگاه تهرانم میخواستم بدونم چقد شانس وجود داره برای فاند 2 تا مقاله ی پژوهشی ام دارم
    ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی ارشد ترم 3 رشته مدیریت خدمات بهداشتی هستم،معدل لیسانسم 16/70 و معدل فوقم هم تا الان 18/30 هستش دو تا مقاله داخلی دارم و تا پایان امسال دو تا ISI هم خواهم داشت.دو سال سابقه کار در زمینه ی رشته ی خودمم دارم (دفتر بهبود کیفیت و اعتباربخشی بیمارستان).الان هم دارم روی زبانم کار میکنم تا خودم رو برای امتحان آیلتس و GRE آماده کنم..میخواستم برای Phd همراه با فاند اپلای کنم.راستش من خودم زیاد سرچ کردم ولی جایی رو پیدا نکردم که دانشگاه های معروف توی رشته ی ما رو معرفی کرده باشه...به نظر شما چطوری میتونم به همچین اطلاعاتی دسترسی پیدا کنم؟(من بیشتر هدفم استرالیا،کانادا و آمریکا هستش)ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SinaN11 نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام
    میخوام بدونم رشته مدیریت خدمات بهداشتی تحت چه اسمهایی تو بقیه جاهای دنیا شناخته میشه؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام
    health care management-health care administration-health services administration

Junior Member

سلام دوستان من ارشد اقتصاد سلامت (با معدل 18.85) هستم معدل لیسانسم در رشه مدیریت خدمات بهداشتی درمانی هم 17.75 بود، یک مقاله فارسی و یک مقاله انگایسی دارم نمره ایلتسم هم 7.5 .به نظرتون امکان گرفتن پذیرش برای مقطع دکترا در رشته اقتصاد سلامت با scholarship یا فاند در کانادا یا استرالیا را دارم؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسلام خدمت دوستان
    من تازه دعوتنامه ازطرف دوستم که شهروندامریکاس به دستم رسیده.فوق لیسانس مدیریت خدمات بهداشتی درمانی هستم.میتونم اصلا برای دکتراپذیرش بگیرم؟کسی میتونه کمکم کنه که کدوم دانشگاههاتوامریکا این رشته رودارن

Junior Member

سلام
    من یه گلایه از مدیر این انجمن داشتم...چرا به هیچ کدوم از سوالات دوستان پاسخ داده نمیشه؟و اگر قراره که پاسخی داده نشه اصلا چرا همچین تاپیکی رو ایجاد کردند؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)