صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: مدیریت خدمات بهداشت درمانی

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض مدیریت خدمات بهداشت درمانی

دوستان عزیز :
    کمبود چنین تاپیکی در اینجا احساس می شود .
    در این تاپیک در مورد رشته مدیریت خدمان بهداشت درمانی(مدیریت بیمارستانی) بحث خواهد شد.

با تشکر
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیریت خدمات بهداشت درمانی

سلام دوستان،من مدیریت خدمات بهداشتی تهران خوندم،بیشتر دوست دارم تو همین رشته مستر بخونم،معدلم 17 هست و مهر هم می خوام آیلتس بدم (health policy,etc...) اما نگرانیم اینه که سال 89 فارغ التحصیل شدم و نزدیک دو ساله که تو همین زمینه کار میکنم،این فاصله مانع پذیرش گرفتن من نمیشه؟ممنون میشم از جوابتون.
    ویرایش توسط erfan1985 : July 30th, 2013 در ساعت 04:26 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia_p نمایش پست ها
    سلام دوستان،من مدیریت خدمات بهداشتی تهران خوندم،بیشتر دوست دارم تو همین رشته مستر بخونم،معدلم 17 هست و مهر هم می خوام آیلتس بدم (health policy,etc...) اما نگرانیم اینه که سال 89 فارغ التحصیل شدم و نزدیک دو ساله که تو همین زمینه کار میکنم،این فاصله مانع پذیرش گرفتن من نمیشه؟ممنون میشم از جوابتون.
    نه خیر! اتفاقا با توجه به اینکه کار کردید در همون رشته رزومتون قوی تر هم شده! 2 سال هم اصلا چیز زیادی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    نه خیر! اتفاقا با توجه به اینکه کار کردید در همون رشته رزومتون قوی تر هم شده! 2 سال هم اصلا چیز زیادی نیست.
    ممنون آقای عرفان که تاپیک ها رو با حوصله ج میدین،البته 3 سال از کارشناسیم گذشته که 2 سالشو کار کردم،من دانشگاه oslo نروژ master health evonomic رو که برای یکی از دوستان گذاشته بودین دیدم به نظرتون چقد امکان داره یجور financial aid مثلا quata بگیرم که بتونم هزینه هامو تامین کنم،با توجه به اینکه اگه اشتباه نکنم دانشگاه رایگانه و هزینه های زندگی بالا؟
    کلا میشه راهنماییم کنید کجا search کنم که برای master این رشته احتمال گرفتن scholarship و .... بالاتر باشه؟
    ویرایش توسط erfan1985 : July 31st, 2013 در ساعت 08:12 AM

erfan1985 آواتار ها

ممنون آقای عرفان که تاپیک ها رو با حوصله ج میدین،البته 3 سال از کارشناسیم گذشته که 2 سالشو کار کردم،من دانشگاه oslo نروژ master health evonomic رو که برای یکی از دوستان گذاشته بودین دیدم به نظرتون چقد امکان داره یجور financial aid مثلا quata بگیرم که بتونم هزینه هامو تامین کنم،با توجه به اینکه اگه اشتباه نکنم دانشگاه رایگانه و هزینه های زندگی بالا؟
    کلا میشه راهنماییم کنید کجا search کنم که برای master این رشته احتمال گرفتن scholarship و .... بالاتر باشه؟
    اکثر رشته های مستر اسکالرشیپ ندارن، مگر اینکه پژوهشی باشن. شما باید دنبال رشته های پژوهشی بگردی، جایی که دانشجو اکثر وقتش رو صرف ریسرچ می کنه و کورسهای کمی پاس میکنه.

Junior Member

با سلام آقا عرفان ممنونم از راهنمایی هاتون در این تاپیک. من فوق لیسانس محیط زیست از دانشگاه علوم تحقیقات دارم و حدود 6 سال از تحیصلم میگذره بیشتر این سالها مشغول کار و تدریس در ایران بودم. اما یک سالی هست در امریکا هستم و قصد دارم برای این رشته یا رشته ای نزدیک به ان اپلای کنم اما پیش زمینه خاصی ندارم از طرفی هزینه زندگی اینجا بالا هست و نمی تونم بدون فاند درس بخونم شما پیشنهاد خاصی برای من ندارید. رشته ای در این زیر گروه به من معرفی کنید که بتونم financial aid بگیرم و از نظر آینده شغلی هم خوب باشه. ممنون میشم من را راهنمایی کنید.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samin100 نمایش پست ها
    با سلام آقا عرفان ممنونم از راهنمایی هاتون در این تاپیک. من فوق لیسانس محیط زیست از دانشگاه علوم تحقیقات دارم و حدود 6 سال از تحیصلم میگذره بیشتر این سالها مشغول کار و تدریس در ایران بودم. اما یک سالی هست در امریکا هستم و قصد دارم برای این رشته یا رشته ای نزدیک به ان اپلای کنم اما پیش زمینه خاصی ندارم از طرفی هزینه زندگی اینجا بالا هست و نمی تونم بدون فاند درس بخونم شما پیشنهاد خاصی برای من ندارید. رشته ای در این زیر گروه به من معرفی کنید که بتونم financial aid بگیرم و از نظر آینده شغلی هم خوب باشه. ممنون میشم من را راهنمایی کنید.
    در زمینه مستر ذهنم جایی نمیرسه و اطلاعاتم هم کامل نیست. باید تو وبسایتهای دانشگاها بگردید ببینید بهتون فاند میدن یا نه.
    اما اگه برای phd اپلای کنید معمولا همراه فاند خواهد بود.

Junior Member

یه کمک دیگه که ازتون میخوام اینه که توی امریکا چه دانشگاه هایی هستن که از لیسانس برای phd پذیرش میدن؟(لیسانس مدیریت خدمات بهداشتی به دکتری همین رشته یا اقتصاد سلامت و ...) من خیلی search کردم مثلا دانشگاه پنسیلوانیا همچین چیزی داره اما متوجه نشدم که آیا از لیسانس هم می گیرن(من هم تجربه کاری دارم هم مقاله و کتاب داخلی)،میشه بهم چند تا نمونه معرفی کنین...خیلی ممنون میشم...

erfan1985 آواتار ها

یه کمک دیگه که ازتون میخوام اینه که توی امریکا چه دانشگاه هایی هستن که از لیسانس برای phd پذیرش میدن؟(لیسانس مدیریت خدمات بهداشتی به دکتری همین رشته یا اقتصاد سلامت و ...) من خیلی search کردم مثلا دانشگاه پنسیلوانیا همچین چیزی داره اما متوجه نشدم که آیا از لیسانس هم می گیرن(من هم تجربه کاری دارم هم مقاله و کتاب داخلی)،میشه بهم چند تا نمونه معرفی کنین...خیلی ممنون میشم...
    روال عمومی دانشگاههای امریکا اینه که از لیسانس به دکتری پذیرش میدن. اگر به requirement های رشته ای که پیدا کردید نگاه کنید معمولا نوشته bachelor باید داشته باشید. گرچه موارد استثنا هم هست.

با سلام به همه دوستان
    من کاردانی رشته مدارک پزشکی دارم و الان در کارشناسی ناپیوسته این رشته قبول شده و دارم تحصیل میکنم
    سوالم اینه که ایا برای این رشته با توجه به این که شاغل به تحصیل هستم،میتونم برای بچلور همین رشته یا رشته های مشابه اقدام به پذیرش کنم؟
    اگه جواب مثبته میشه دوستان راهنمایی کنن که کدوم دانشگاهها پذیرش میده و کدومشون پولی و کدومشون رایگان هستن؟؟؟؟
    پیشاپیش از همه لطف دوستان تشکر و قدردانی میکنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)