صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: آرشیو شده : مدارك مورد نياز (تا سال 2010)

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : مدارك مورد نياز (تا سال 2010)

با سلام به همه دوستان
    من 14 july مداركم را به سفارت دادم. تمام و كمال. اما يك چيزي به شدت من را نگران كرده است.
    من به محض اينكه از دانشگاه فارغ التحصيل شدم، ريز نمرات و نامه فارغ التحصيلي را گرفتم و ترجمه كردم و به سفارت به همراه ديگر مداركم دادم.
    چيزي كه من را نگرام كرده مدرك فارغ شدنم از تحصيل هست. متاسفانه نه وقتي براي گرفتن مدرك موفت داشتم و نه اصلش، به همين خاطر از دانشگاه نامه اي گرفتم كه در آن شرح داده كه من فارغ شدم، ما اسمي از موقت بودن نيامده است.
    مستقيم با Home Office ميل زدم و گفتن كه موقت قبول نميكنند. حالا من خيلي نگران شدم، ميترسم درخواستم reject بشه. آيا مشكلي هست؟؟
    لطفا راهنمايي كنيد.
    منون
    سعيد

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من 14 july مداركم را به سفارت دادم. تمام و كمال. اما يك چيزي به شدت من را نگران كرده است.
    من به محض اينكه از دانشگاه فارغ التحصيل شدم، ريز نمرات و نامه فارغ التحصيلي را گرفتم و ترجمه كردم و به سفارت به همراه ديگر مداركم دادم.
    چيزي كه من را نگرام كرده مدرك فارغ شدنم از تحصيل هست. متاسفانه نه وقتي براي گرفتن مدرك موفت داشتم و نه اصلش، به همين خاطر از دانشگاه نامه اي گرفتم كه در آن شرح داده كه من فارغ شدم، ما اسمي از موقت بودن نيامده است.
    مستقيم با Home Office ميل زدم و گفتن كه موقت قبول نميكنند. حالا من خيلي نگران شدم، ميترسم درخواستم reject بشه. آيا مشكلي هست؟؟
    لطفا راهنمايي كنيد.
    منون
    سعيد
    نیازی به ایجاد تاپیک جدید نبود. باید ببینید تو cas چی ذکر شده.
    If your Tier 4 sponsor has assessed your qualifications in order to assign your confirmation of acceptance for studies (CAS), you must send us these qualifications with your application. For each qualification listed, you must provide:
    the original certificate(s) of qualification; or
    the original transcript of results.
    We will not accept provisional certificates.

توی CAS چه مدارکی رو خواسته بود؟
    ویرایش توسط chavosh : July 20th, 2010 در ساعت 11:20 PM

Junior Member

فقط نوشته
    The original certificates for the qualifications detailed above must be include
    براي من اين جمله كه شما پر رنگ كرديد معناي ديگري دارد. اين اصلا منطقي نيست كه كسي از تحصيل فارغ بشه و بايد 2 سال صبر كنه تا اصل مدركش بياد بعد بره دنبال ويزا. مطمئن هستم منظور از Original چيزي ديگره.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

منم واسه همین پرسیدم که توی cas چی خواسته. اگه اونجا گفته که مثلا اصل مدرک تحصیلی رو میخواد که باید اصل مدرک رو بدید. اگه گفته با فلان نامه بهتون پذیرش داده باید اصل همون نامه را میدادید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    فقط نوشته
    The original certificates for the qualifications detailed above must be include
    براي من اين جمله كه شما پر رنگ كرديد معناي ديگري دارد. اين اصلا منطقي نيست كه كسي از تحصيل فارغ بشه و بايد 2 سال صبر كنه تا اصل مدركش بياد بعد بره دنبال ويزا. مطمئن هستم منظور از Original چيزي ديگره.
    براساس این نامه و متن قانون نمیتونید اقدام کنید و رد میشید. اینکه منطقی هست یا نیست رو میتونید با خانم می که وزیر کشور هستند مطرح کنید. این رو واقعا از روی شوخی نگفتم چون همه اینجا میاند بحث می کنند که یعنی چی و این منطقی نیست و از این حرفها. دوستان به قول قدیمی ها همین است که هست. کاریش نمیشه کرد. از این بی منطق تر نیست که پاسپورت شما رو میگیرند و مجبورید کلی علاف شید تو ابوظبی ولی بازم کاریش نمیشه کرد

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

باید قبل از اقدام این سوال رو میپرسیدید. متاسفانه اصل مدرک رو حتما میخوان.

Junior Member

من هم همین مشکل رو دارم ...مدرک موقتم را برا ی دانشگاه فرستادم ... و سه هفته دیگه وقت سفارت دارم ...یعنی برم مدرک اصلیم رو هر جور شده بگیرم تا سه هفته دیگر ..؟؟ یا اگه با این دانشگاه cas رو بده برای سفارت هم قابل قبوله ؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

If your Tier 4 sponsor has assessed your qualifications in order to assign your confirmation of acceptance for studies (CAS), you must send us these qualifications with your application. For each qualification listed, you must provide:
    the original certificate(s) of qualification; or
    the original transcript of results.
    We will not accept provisional certificates.

اون قسمت سیاه شده یعنی " ما مدارک موقت را قبول نمیکنیم". به غیر از اصل مدرک ، تمام موارد ذکر شده در cas هم باید بدید + ترجمه + کپی از همشون
    CAS رو دریافت کردید؟
    اصل مدرک رو میتونید بگیرید تا 3 هفته دیگه؟

Junior Member

توی CAS دقيقاً چی هست؟ من الان يه نامه پذيرش واسه دوره زبان دارم (پذيرش غير مشروط) و CAS هنوز به دستم نرسيده (شمارش رو دارم اما خودش رو واسم پست کردن هنوز نيومده)
    الان ميخوام فرم appendix 8 رو پر کنم نميدونم بايد مشخصات دوره زبانم رو بزنم يا رشته دانشگاهم

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    توی CAS دقيقاً چی هست؟ من الان يه نامه پذيرش واسه دوره زبان دارم (پذيرش غير مشروط) و CAS هنوز به دستم نرسيده (شمارش رو دارم اما خودش رو واسم پست کردن هنوز نيومده)
    الان ميخوام فرم appendix 8 رو پر کنم نميدونم بايد مشخصات دوره زبانم رو بزنم يا رشته دانشگاهم
    CAS رو پست نمیکنن. با ایمیل فقط میفرستند. توی cas : نام رشته، تاریخ شروع و اتمام، هزینه کورس، هرینه هایی که تا حالا به دانشگاه پرداخت کردید، ATAS دارد یا نه و از همه مهمتر شماره cas و شماره دانشگاه یا همون اسپانسر. حالا شاید چیزای دیگه هم قید بشه. الان من نمیفهمم شما پذیرش زبان دارید خب باید برای زبان پر کنید دیگه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)