صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: آیا می توان به طور همزمان از دو کشور ایتالیا و آلمان دو ویزای تحصیلی گرفت؟

پیش فرض پاسخ : آیا می توان به طور همزمان از دو کشور ایتالیا و آلمان دو ویزای تحصیلی گرفت؟

سلام دوستان عزیز. من حدود یک ماه پیش ویزای دانشجویی ایتالیا رو گرفتم و امروز مصاحبه داشتم برای ویزای دانشجویی آلمان. آفیسر پاسپورتم رو دید و متوحه ویزام شد حتی یک سئوال هم نپرسید و ایرادی نگرفت و پاسپورتم رو مهر زد. گفتش بعد 6 هفته سایت رو چک کن که ویزات اومده یا نه. البته من با اطلاع در این مورد که وجود دو ویزای دانشجویی همزمان در پاسپورت حتی از اتحادیه اروپا هیچ مشکلی نداره رفتم مصاحبه. هر افیسر یا سفارتی ایراد بگیره از بی اطلاعی خود اون سفارت هست و با پیگیری حل میشه. نگرانی در این مورد وجود نداره. این قبیل موارد به جز خودم چهار یا پنج مورد دیدم..ویزای دانشجویی همزمان المان و اتریش هم دیدم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا می توان به طور همزمان از دو کشور ایتالیا و آلمان دو ویزای تحصیلی گرفت؟

سلام
    دوستان میشه وقتی برای ویزای تحصیلی ایتالیا تشکیل پرونده دادیم. بریم پاسمون رو تو اون مدت بگیرم برم سفارت المان تشکیل پرونده بدم بعد دوباره پس بدم به سفارت ایتالیا!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان عزیز

کسی می تونه بگه سفارت ایتالیا اصل مدارک ترجمه شده رو لازم داره یا کپیش کفایت میکنه؟ ممنونم

در ضمن اگه کپی ش رو قبول کنه دیگه یه امتحانه که ضرر نداره یعنی می تونی همزمان برای کشورای دیگه هم اقدام کنی اما اگه اصل ترجمه رو بخوان و کپی ها رو قبول نکنند دراینصورت فقط هزینه های ترجمه هاتون بالا می ره و می تونید برای هرچقد کشور عضو شنگن و غیرشنگن اقدام کنید.

پیش فرض پاسخ : آیا می توان به طور همزمان از دو کشور ایتالیا و آلم

سلام
    من هم همین مشکل رو دارم لطف میکنید نتیجه رو بگید؟ تونستید ویزا از آلمان بگیرید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من حدود یک ماه پیش ویزای دانشجویی ایتالیا رو گرفتم و امروز مصاحبه داشتم برای ویزای دانشجویی آلمان. آفیسر پاسپورتم رو دید و متوحه ویزام شد حتی یک سئوال هم نپرسید و ایرادی نگرفت و پاسپورتم رو مهر زد. گفتش بعد 6 هفته سایت رو چک کن که ویزات اومده یا نه. البته من با اطلاع در این مورد که وجود دو ویزای دانشجویی همزمان در پاسپورت حتی از اتحادیه اروپا هیچ مشکلی نداره رفتم مصاحبه. هر افیسر یا سفارتی ایراد بگیره از بی اطلاعی خود اون سفارت هست و با پیگیری حل میشه. نگرانی در این مورد وجود نداره. این قبیل موارد به جز خودم چهار یا پنج مورد دیدم..ویزای دانشجویی همزمان المان و اتریش هم دیدم.

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

من چند روز دیگه وقت مصاحبه ی سفارت ایتالیادارم و پیک اپ ویزا هم ۱۵ ژانویه به بعد هست. از این ویزای المانم بعد از ۷ ماه اومده و قرار هست بدن(۱۶ نوامبر اومده اما گفتن پذیرش جدید بیار - بردم براشون و گفتن تماس میگیرن با من ) قضیه اینجاس که اگر من برم سفارت ایتالیا و ویزا و بگیرم. بعد برم سفارت المان. دردسر میشه و ممکنه ویزام و ندن؟ (شاید سوال پیش بیاد که چرا اصلا میری سفارت ایتالیا با اینکه ویزای المانت اماده اس تقریبا: جوابش این هست که معلوم نیست سفارت المان چه برنامه ای بریزه و یه احتمالی میدم که باز به چیزی گیر بدن)
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

ببینید دوستان...بر اساس سوال تاپیک اگر بخواهیم جواب بدیم، نه هیچ مشکلی پیش نمیاد. چون ویزای دانشجویی اصلا شینگن نیست و شما تا زمانی که کارت اقامت نگیری نمی تونی از کشوری که ویزای دانشجویی داری خارج بشی. ویزای دانشجویی ویزای بلند مدت. ویزای شینگن کوتاه مدت. قضیه اش کلا فرق داره.
    بله نمیشه همزمان از 2 جا برای شینگن اقدام کرد. اما برای ویزای دانشجویی میشه.
    چون اصولا پرونده ویزای دانشجویی آلمان توسط اداره مهاجرت همون شهر بررسی میشه.
    ایتالیا را دقیق نمی دونم چطور و کجا بررسی میشه.
    اگر دوستان در مورد روند و محل بررسی ویزاهای دانشجویی ایتالیا اطلاعاتی دارن اونم بگذارن تا تاپیک کامل بشه

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)