صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: مامایی (Midwifery)

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : MD/PhD

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید:
    من کارشناس مامایی دارم.میخواستم بدونم چه رشته علوم پایه ای رو واسه direct PhD یا masterبعد PhDواسم توصیه میکنید؟یا اصلا ایا رشته خاصی خودم هم که با توجه به ماما بودنم توصیه کنید.
    IELTS 6.5 دارم ولی دارم واسه تافل ایشالا 100 و GRE رو اماده میکنم.
    یه سوال دیگه اینکه ایا GENETIC COUNSELING هم direct pHd داره؟چون من چند جا فقط master دیدم اصلا phdداره?بعد میشه مستقلم کار کرد؟
    سپاس از وقتی که میذارید
    با سلام. من نمیتونم رشته ای توصیه کنم چون همش به علاقه خودتون بستگی داره. کلیه رشته های علوم پایه پزشکی میتونه هدف شما باشه. مشاور ژنتیک فقط مستر هست و دکتری نداره. بعضی دانشگاهها دکتری ژنتیک انسانی رو همراه مشاوره ژنتیک ارائه میدن که البته نادره.

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

با تشکر از لطفتون.کاری که با master genetic counseling میشه کرد چیه؟میدونید در امدش چقده و بازارش چقد داغه؟در امریکا بخصوص.ایا حتما باید وابسته به یه گروه کار کرد یا میشه office جدا داشت.
    سپاسگذارم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    با تشکر از لطفتون.کاری که با master genetic counseling میشه کرد چیه؟میدونید در امدش چقده و بازارش چقد داغه؟در امریکا بخصوص.ایا حتما باید وابسته به یه گروه کار کرد یا میشه office جدا داشت.
    سپاسگذارم.
    کارش از اسمش مشخصه. شما مشاور ژنتیک میشی. کار اصلیتون میشه محاسبه خطر بروز بیماریهای نادر ژنتیکی، مشاوره به پزشک چهت کمک در تشخیص بیماریهای نادر و همچنین مشاوره به بیمار و خانوادش در جهت کمک به کنار آمدن با وضع بیماری که معمولا درمان قطعی نداره. و ........
    معمولا برای کار نباید مشکلی باشه. حقوقشون حدود 50-80 هزار دلار در ساله. احتمالا میشه جدا هم کار کرد، که من زیاد اطلاع ندارم.

برای مطالعه بیشتر: http://en.wikipedia.org/wiki/Genetic_counseling
    http://www.careersearchdatabase.com/...or-career.html
    http://education-portal.com/articles...uirements.html

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مامایی

سلام من مدرک کارشناسی مامایی از دانشگاه اصفهان بامعدل ۲۶/۱۷ ومشغول تحصیل در کارشناسی ارشد رشته مامایی هستم می خواستم بپرسم من بعداتمام کارشناسی ارشد میتونم برایphd رشته بیولوژی تولیدمثل پذیرش بگیرم یا ادامه تحصیل در رشته پزشکی البته فقط می خوام امریکا تحصیل کنم
    باسپاس

Junior Member

سلام.من میخوام برای کارشناسی مامایی پذیرش بگیرم.لطفا دانشگاههایی که برای کاشناسی بورس میدن و معرفیکنید.ممنون

Junior Member fazam آواتار ها

سلام بچه ها
    میخواستم بدونم به نظرتون ارزش داره مامایی زابل بخونم؟؟؟ و اینکه کلا به نظرتون مامایی بهتره یا پرستاری؟؟ یا اینکه صبر کنم سال دیگه کنکور بدم ایشالا همینجا پزشکی رو بیارم
    و میشه با داشتن لیسانس مامایی برا پزشکی خارج از کشور اپلای کرد و اونجا تخصص زنان گرفت و اینکه کلا به نظرتون مامایی بهتره یا پرستاری؟؟
    ممنونم میشم پاسخ بدین

Junior Member

سلام من کارشناس ارشد مامایی هستم و 15 سال سابقه کار در بیمارستان و ستاد دارم میخوام بدونم تو استانبول کار برا من هست؟ درآمدش در چه حدوده؟ با تشکر

Junior Member

سلام من کارشناس مامایی دارم و چند سال هم سابقه کار دارم میخواستم منو راهنمایی کنید که میتونم ازانگلیس پذیرش کار بگیرم چطوری؟

به نام خدا
    سلام دوستان
    من دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته در رشته مامایی هستم معدلم هم 17.5 هستش، می خواستم ببینم آیا راهی هست من در یک dental school در رشته دندان پزشکی ادامه تحصیل بدم، من الان مهاجرت کانادا رو دارم . ممنون می شم راهنمایی کنید.
    پاسخ :
    سلام دوست عزیز در رشته دندان سازی اطلاع زیادی ندارم اما میدونم تویه کشور ترکیه میتونی برای دندان پزشکی بورس بگیری و رقابت خیلی سخته اما کلیه هزینه های تحصیلی رو هم بعد از بور س دولت ترکیه بر عهده میگیره. رشته داروو سازی هم پیشنهاد من به شماست که میتونید به راحتی در کشور cyprus بورس بگیری اما یکم هزینه ها سنگین میشه چیزی حدود 6000$ میشه.

Junior Member

سلام من ليسانس مامايي دارم چجوري ميتونم بفهم ارشد چه رشته هايي رو در كانادا ميتونم بخونم؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین