صفحه 68 از 68 نخستنخست ... 185859606162636465666768
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 674 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Mahdi Salehi Farhadpour:
    سلام
    من فارغ التحصیل دانشگاه تهرانم، و ریز نمرات رسمی انگلیسی ام رو دانشگاه تهران بهم داده، دانشگاهی که دارم اپلای میکنم ازم خواسته ریز نمرات رو سفارتشون مهر کنه.
    دوستان میدونید چطور باید اقدام کنم،چون این کارنامه رسمی از خود دانشگاه تهران انگلیسیه ترجمه نشده و در نتیجه مهر دادگستری و وزارت خارجه رو نداره، تو پاکت پلمب دانشگاه تهرانه، سفارت این رو برام مهر میکنه یا باید اول مهر وزارت خارجه بخوره؟
    اون رو بخوام بزنم، باید مهر قوه قضائیه بخوره، اونم که باید ترجمه باشه!!!! پس چه کاریه از خود دانشگاه نسخه انگلیسی گرفتم و الکی هزینه کردم؟؟؟؟؟

دانشگاه آلتو فنلانده

Junior Member

سلام دوستان، میشه راهنمایی بفرمایید برای ویزای ویزیتوری پدر و مادرم، ترجمه سند ازدواجشون باید مهر دادگستری هم داشته باشه یا فقط مهر دارالترجمه رسمی کفایت می کند؟ ممنونم

باید بدین دارالترجمه ترجمه کنه خودش برای دادگستری و وزارت خارجه میفرسته. با یک دارالترجمه رسمی تماس بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط shell نمایش پست ها
    سلام دوستان، میشه راهنمایی بفرمایید برای ویزای ویزیتوری پدر و مادرم، ترجمه سند ازدواجشون باید مهر دادگستری هم داشته باشه یا فقط مهر دارالترجمه رسمی کفایت می کند؟ ممنونم

این ترفند مهر دادگستری و وزارت خارجه فقط پرکردن جیب این دارترجمه هاست!

شما رو سایت سفارت بخونید لازم بود. متاسفانه ایرانی جماعت این موارد رو مد کردن و خوب سفارت و ... پیروی میکنن میگن لابد لازمه دیگه!

آخه سند ازدواج چرا باید مهر فلان و فلان و ... بخوره دیگه؟! قراره چیز خاصی ثابت بشه؟!

من چندین کشور ویزا گرفتم از آمریکا بگیر تا اروپایی ها، غیر ایتالیا که مادر بروکراسی در دنیاست همه شون مدارک من رو صرفا با مهر مترجم که شماره داشته باشه و استمپ قبول کردن.

اون ایتالیا هم ریز نمره رو مهر اون خراب شده ها رو میخاست. سند ازدواج و شناسنامه و ... لازم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)