نقل قول نوشته اصلی توسط mohhhamad نمایش پست ها
والا اینها خودشون مسخره کردند.شما شریفی؟
ماشالا کارمندای دانشگاهتون تو برخورد خیلی خدا هستند وبا ادب! اول با خودوشن صحبت بکن.(معمولا وقتی سرشون خلوت میشه خیلی کارها میکنند!). بارئیس این کارمنده یه صحبتی بکن اگه نشد باز. واخر آخرش یه تماس با وزارت علوم بگیر این مسئول مدارک شمارش تو فروم هست، اونها خیلی منطقیند واز قانون سر در میارند با توجه اینکه نمره رو خریدی هیچ منعی نباید داشته باشند.خودش به طرف زنگ میزنه وتوجیه میکندش.
من تو وزارت علوم که بودم یه پسره اومد رفت پیش این مسئوله وگفت تو دانشگاه ما اینطوریه ....(موضوعش مشابه با شما بود)یارو زنگ زد طرف گفت نمیشه گفت خانوم من خود فلانیم که بخشنامه رو صادر میکنه چرا نمیشه و.....کلی توپید به طرف
سلام
آقا من امروز رفتم تربیت مدرس واسه پلمب مدارک.. فقط دوتا از مدارک من مهر دادگستری و امور خارجه رو خورده بود واسه بقیه احتیاج نداشتم... و متاسفانه واسم پلمب نکردند. گفت بدون دادگستری و خارجه مهر نمیزنیم. منم چون این تاپیک رو خونده بودم گفتم شما باید انجام بدید اصلا زنگ بزنید وزارت علوم بپرسید... خلاصه زنگ زد خانم محمدی و در کمال تعجب ایشون گفتند باید مهر دادگستری و وزارت بخوره ... من که زیر بار نرفتم و شروع کردم به دادو بیداد.. دوباره زنگ زد گفت خودت با خانم محمدی صحبت کن.. ایشون گفت باید مهر مترجم توسط دادگستری و خارجه تایید بشه
آخه من نمیدونم مگه دانشگاه خودش نباید مفاد ترجمه رو چک کنه... اصلا مهر دادگستری و خارجه روش نوشته ما فقط مهر مترجم رو تایید میکنیم.... عجب داستانی ما تو این خراب شده داریماااا
دیگه دیدم چاره ای نیست باید بدم واسه دادگستری تازه مدارک لیسانس هم که تو شهرستان بودم باید دوباره برم تایید کنم

اینو گفتم که دوستان بدونن اگه می خواهید دانشگاه مدارک رو پلمب کنه حتما بدید به دادگستری...