صفحه 10 از 68 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

سلام

بله لازم هست. اصلا وقتی مدارکتونو میبرید دارالترجمه باید تقاضای ترجمه ی رسمی کنید که شامل مهر وزارت خارجه, دادگستری, مهر دارترجمه و تمبر کنید تا ترجمه, رسمی قلمداد بشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid jj نمایش پست ها
    سلام

بله لازم هست. اصلا وقتی مدارکتونو میبرید دارالترجمه باید تقاضای ترجمه ی رسمی کنید که شامل مهر وزارت خارجه, دادگستری, مهر دارترجمه و تمبر کنید تا ترجمه, رسمی قلمداد بشه.
    با دادگستری هم رسمی حساب میشه دیگه... آخه وزارت خارجه چه صیغه ایه دیگه!! من باید این همه پول بدم و این راهو پاشم برم تهران.....

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان. این موارد در مورد ریز نمرات در دانشگاهی که من قراره اپلای کنم نوشته شده. ایا با این اوصاف مهر وزارت خارجه هم لازمه؟ من مهر دادگستری رو زدم.

1-.Official documents (copies certified by the home university or originals) must be provided and sent directly by the issuing institution

2-.Notarized English translations are required if official documents are not issued in English
    سلام
    شما به نظر من نیازی به تایید مدارک توسط وزارت خارجه ندارید و فقط دادگستری کافیه. من ریز نمراتم رو خودم درست کردم و لی با یه ترجمه رسمی از یک مدرک دیگه از واحد بین الملل دانشگاه آزاد فرستادم امریکا، یعنی هم مدرک رسمی و هم غیر رسمی هردوش توی پاکت دانشگاه گذاشته و ارسال شد. خداروشکر هیچ مشکلی هم پیش نیومده و همه چیز روی روال عادی هست. به نظر من در اکثر موارد در امریکا اصلا نیازی به تایید وزارت خارجه نیست ولی شنیدم برای بعضی جاها درمالزی حتما تاییدیه وزارت خارجه رو میخوان، مثلا برای استفاده از گواهینامه در مالزی.

سوالی داشتم :

آیا برای دانشگاه های فرانسه مهر وزارت علوم و وزارت امور خارجه لازم هست یا خیر ؟

با تشکر
    ویرایش توسط Radian : April 27th, 2011 در ساعت 04:28 PM دلیل: تبدیل به فارسی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سوالی داشتم :

آیا برای دانشگاه های فرانسه مهر وزارت علوم و وزارت امور خارجه لازم هست یا خیر ؟

با تشکر
    سلام

باید با دانشگاهتون چک کنید. حتما تو سایتوشون توضیح دادن.
    ممکنه هر موسسه قوانین خودشو داشته باشه. اما تا اونجا که من می دونم مهر وزارت امور خارجه لازمه معمولا.
    البته من با سیستم اروپا و مخصوصا فرانسه آشنایی زیادی ندارم.
    اما اینو می دونم که در چنین مورد مهمی بهیچوجه! ریسک جایز نیست.

پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

it is indeed not necessary that you get an official translation of all your transcripts, the degree certificate of your M.Sc. is sufficient. However, it would be nice if you could provide us with an unofficial transcript of the courses you have taken, so just translate it yourself.
    برای من اینو فرستادن بنظرتون مهر مترجم کافیه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط gelavizh نمایش پست ها
    it is indeed not necessary that you get an official translation of all your transcripts, the degree certificate of your M.Sc. is sufficient. However, it would be nice if you could provide us with an unofficial transcript of the courses you have taken, so just translate it yourself.
    برای من اینو فرستادن بنظرتون مهر مترجم کافیه؟
    در مورد ریز نمرات گفتن که ضروری نیست. اما فکر می کنم مدرکتون رو ترجمه رسمی خواستن.
    ریز نمرات رو حتی گفته خودتون ترجمه کنید که به نظرم همون مهر دارالترجمه گزینه خوبی باشه.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

سلام
    من از يه دانشگاه در مورد يه مسئله ديگه سوال كردم كه مسئول مربوطه لطف كردن و در جواب من اينو نوشتن

Iranian applicants must submit all official documentation showing that they have completed their BA degree, before they can be considered for admission.
    اين official documentation showing يعني مهر دادگستري و وزارت امور خارجه ديگه؟؟؟
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    من از يه دانشگاه در مورد يه مسئله ديگه سوال كردم كه مسئول مربوطه لطف كردن و در جواب من اينو نوشتن

Iranian applicants must submit all official documentation showing that they have completed their BA degree, before they can be considered for admission.
    اين official documentation showing يعني مهر دادگستري و وزارت امور خارجه ديگه؟؟؟
    من فک نمی کنم نیازی باشه. بعضی دانشگاه ها مثله McGill حتی وزارت امور خارجه و دادگستری رو برای ایرانیا ذکر کردن که لازمه. من براشون فرستادم بدون مهر وزارت امور خارجه و دادگستری و چیزی نگفتن و تایید کردن که مدارکم کامله. به نظر من کار اضافه است. البته ریزنمرات ما رو خود دانشگاه صادر و مهر و موم میکنه.
    زندگی خوب تاس آوردن نیست، تاس بد را خوب بازی کردن است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

Hi
    Mc Gill University DOES require for IRANIAN students to send their degree WITH the Stamp from the Judicial athourity(GHOVEY GHAZAEE) . WAYTOGO

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)