صفحه 11 از 68 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

سلام
    من دانشجو دانشگاه جامع هستم.و دانشگاه ریز نمرات رو داده که ببرم واحد امور بین الملل .بعد یه سوال داشتم من برای 30 تا دانشگاه می خواهم اپلای کنم.
    یعنی باید 30 نسخه از اونها بگیرم یا اونها می دن و ما باید کپی بر ابر اصل کنیم. (خود دانشگاه ریز نمرات رو ترجمه میکنه).

Junior Member

سلام
    حتما لازمه که دانشگاه مهر و موم کنه یا اینکه بدون مهمر و موم دانشگاه هم میشه فرستاد؟
    دانشگاه مقصد من فقط certified می خواد و اشاره ای هم به مهر و موم دانشگاه نکرده.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط matka351 نمایش پست ها
    سلام
    حتما لازمه که دانشگاه مهر و موم کنه یا اینکه بدون مهمر و موم دانشگاه هم میشه فرستاد؟
    دانشگاه مقصد من فقط certified می خواد و اشاره ای هم به مهر و موم دانشگاه نکرده.
    خوب کاملا بستگی داره برای کدوم کشور و دانشگاه میخواید بفرستید. بهترین کار اینه که از دانشگاه بپرسید.
    مثلا میدونم دانشگاه های کانادا عموما حساس هستن رو این موضوع.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط salamzandagi نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجو دانشگاه جامع هستم.و دانشگاه ریز نمرات رو داده که ببرم واحد امور بین الملل .بعد یه سوال داشتم من برای 30 تا دانشگاه می خواهم اپلای کنم.
    یعنی باید 30 نسخه از اونها بگیرم یا اونها می دن و ما باید کپی بر ابر اصل کنیم. (خود دانشگاه ریز نمرات رو ترجمه میکنه).
    میتونید یه نسخه بگیرید و کپی هارو به تایید دادگستری و امور خارجه برسونید که هزینه اش خیلی زیاد میشه. اگر دانشگاه اون تعداد میده بهتون با هزینه کمتر حتما بگیرید.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

سلام دوستان گرامي.

من ميخوام مداركم رو ترجمه كنم. ميشه فقط مهر وزارت امور خارجه زده بشه؟ يعني مهر دادگستري رو نزد؟ آخه مدارك همسرم كه براي دانشگاه تهرانه خود دانشگاه ترجمه كرده و فقط مهر وزارت امور خارجه زده شده.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    من ارشد دانشگاه تهران و لیسانس شهرستان بودم، واسه ریزنمرات ارشدم که مشکلی نیست، میخاستم بدونم امکانش هست که ریزنمرات غیررسمی لیسانسمو بزارم توی پاکت دانشگاه تهران تا همراه ریزنمرات ارشدم واسم بفرستن اونور، اونوقت هر دو رسمی تلقی میشه؟ آخه نمیخوام هزینه تحصیل رایگان لیسانسو فعلا که نتیجه معلوم نیست بدم

مورد دوم: آیا امکانش هست که ریزنمرات لیسانسمو (غیررسمی) بدم داراترجمه آشنا واسم ترجمه کنه ومهر بزنه؟ اونوقت رسمی میشه یا نه مهر دادگستری و خارجه هم میخواد؟

Member saeed_ta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network and communication - UPM

دوستان سلام
    من میخوام برای مالزی (utm،upm،ukm) اقدام کنم اما نمیدونم آیا این دانشگاهها نیاز به مدارک تایید شده توسط دادگستری یا امورخارجه داره یا نه؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند.

سلام
    من یک سوال در مورد تایید مدارک توی دانشگاه مقصد دارم، می خواستم ببینم بعد از اینکه مدارک به دست دانشگاه مقصد می رسه بازم اونه از دانشگاه ایران ولیدیت می کنن یا واسشون مهر و تایید وزارت به معنی ولید بودن مدارکه؟ اینو واسه این می پرسم که ببینم فرستادن اطلاعات تماس دانشگاه هم الزامیه یا نه؟
    در ضمن دارالترجمه ای که من توش دادم واسم ترجمه کزدن روی ترجمه ها یدونم اسم خودشو چسبونده می خواستم ببینم اونو می تونم جدا کنم یا اون برگ دارالترجمرم بفرستم؟

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

با سلام،

من یک سری گواهینامه های Award دارم که همگی به انگلیسی و توسط سازمانهای خارجی صادر شده، آیا فکر می کنید اگر بخوام این مدارک رو برای دانشگاه های مورد نظرم بفرستم کپی معمولی کفایت می کنه؟ یا باید حتما مهر و تمبر دادگستری هم روش بخوره؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    من بنا به دلايلي پاسپورتم دير تر از ددلاين ميرسه.بنابراين ميخوام شناسنامه رو ترجمه كنم.سوالم اينه كه ايا واقعا نياز كه شناسنامه هم ترجمه رسمي بشه؟منظورم اينه كه ايا بايد مهر دادگستري و وزارت خارجه روش بخوره يا اينكه فقط ترجمه بشه كافيه؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)