صفحه 14 از 68 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

پیش فرض پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

دوستان یه سوال داشتم.
    می خواستم ببینم وزارت امور خارجه اصل مدرک ما رو تایید می کنه و روش مهر می زنه یا ترجمه اون رو ؟
    چون من تازه مدارک رو دادم واسه ترجمه و تازه متوجه شدم که دانشگاه خواسته که اصل مدارک توسط وزارت امور خارجه تایید بشه و ترجمه اون رو دادگستری تایید کنه . خواستم ببینم روال همینه یا اینرو حتما باید از دارالترجمه بخوایم ؟

من برای آلمان دارم مدارک می فرستم
    ولی یه سوالی داشتم

داشگاه گفته مدارک simple copy باشه.......یعنی مهر دادگستری و وزارت خارجه نمی خواد دیگه؟؟

برای شما این جوری قبول کردن؟ (فقط مهر دارالترجمه)

(Higher education (university) entrance qualification certificate (e.g. Abitur certificate, High School diploma) (simple copy)
    ( English certificate(s) (simple copy

با سپاس فراوان

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    من برای آلمان دارم مدارک می فرستم
    ولی یه سوالی داشتم

داشگاه گفته مدارک simple copy باشه.......یعنی مهر دادگستری و وزارت خارجه نمی خواد دیگه؟؟

برای شما این جوری قبول کردن؟ (فقط مهر دارالترجمه)

(Higher education (university) entrance qualification certificate (e.g. Abitur certificate, High School diploma) (simple copy)
    ( English certificate(s) (simple copy

با سپاس فراوان
    طبق این نوشته ای که شما گزاشتید همون مهر دارالترجمه کافیه.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

آیا می شه اصل مدارک رو توسط وزارت امور خارجه تایید کرد؟؟

سلام.
    منظورش از approved چیه؟
    An approved copy of the high school diploma (In case it is not originally written in English or in Turkish, an approved English or Turkish translation is required).

مهلتشم چند روز دیگه تموم میشه. اصلا وقتی برای مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

از دوستانی که انگلیسیشون خوبه لطفا کمک کنند:من یه ذره تو درکش اشکال دارم:
    Documents in any other language must be translated. Translations must be certified by the German embassy or consulate or the documents must be translated by a sworn translator in Germany.
    Please submit legally-certified copies of all documents only (no originals).
    Certifications will only be accepted if they were made by:

• the institution (school or university) which issued the original
    • the office of the mayor or city council (Ortsgericht) of a German town
    • a notary public in Germany
    • a German embassy or a German consulate
    • the foreign embassy or consulate in Germany

لطفا بند به بند ترجمه اش کنید.مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط panda نمایش پست ها
    سلام.
    منظورش از approved چیه؟
    An approved copy of the high school diploma (In case it is not originally written in English or in Turkish, an approved English or Turkish translation is required).

مهلتشم چند روز دیگه تموم میشه. اصلا وقتی برای مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست
    ترجمه دیپلم دبیرستان شما را با تایید مهر دادگستری و خارجه میخواد (ترجمه به انگلیسی و ترکی فرقی نمیکنه)

Junior Member

من یه سوال داشتم. تو شهرستان ها هم میشه این مهر دادگستری رو واسه کپی برابر اصل زد؟ من مهر فارسیشو دیدم ولی تا حالا انگلیسیشو ندیدم. جای خاصی داره واسه مراجعه؟
    مدرک موقت رو اگه یکی از دارالترجمه ها ترجمه کنه و مهر کنه کافیه؟ یا اینکه دانشگاه و وزارت علوم هم باید تایید کنند؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط seidali نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم. تو شهرستان ها هم میشه این مهر دادگستری رو واسه کپی برابر اصل زد؟ من مهر فارسیشو دیدم ولی تا حالا انگلیسیشو ندیدم. جای خاصی داره واسه مراجعه؟
    مدرک موقت رو اگه یکی از دارالترجمه ها ترجمه کنه و مهر کنه کافیه؟ یا اینکه دانشگاه و وزارت علوم هم باید تایید کنند؟
    اگر منظورتون کپی برابر اصل ترجمه است که اصلا ترجمه کپی برابر اصل نداره و باید حتما از نسخه اصلی استفاده کنید. مدرک موقت را معمولا دارالترجمه ها هم ترجمه نمیکنند. حالا اگر دارالترجمه ای برای شما اینکار را کرده لطفا آن را به دادگستری نبرید که برای اون مترجم بدبخت مایه دردسر میشه.

Junior Member

ممنون از جوابتون. یه سوال دیگه هم داشتم که معملا به جز ترجمه مدارک خود مدارک رو هم میخوان؟ اینکه گفتم کپی برابر اصل اینگیلیسی واسه خود مدارک فارسی گفتم. خودم ندیدم جایی بگه که میخوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)